My name is Born. New - Born!

Ώστε είχε δίκιο ο μπάρμπα Μήτρος στο χωριό που όλοι τον πέρναγαν για τρελό όταν έλεγε ότι πλησιάζει η Δευτέρα Παρουσία. False alarm guys, δεν τον έλεγαν τον μεγάλο “ο ων”, Nandia/New Born/James Blake τον έλεγαν.
Να βάλουμε Saviour Machine και να βγάλουμε τα βάγια.

Eγω ο “ων” και συ ο προφητης μου, Razor/Ξουραφι μου εσυ!!
χα χα!! - μα καλα πότε θα πατε να κοιμηθειτε να ακουσω και κανα τραγουδακι η γυναικα?

[B][I]Αυτο [/I][/B]ποιος το ξερει? Να σηκωσει το χερι!

Παρντόν, είμαι κατά της οργανωμένης θρησκείας. Αν θες κάτι πιο part time συζητήσιμο.

Εδω λεμε ναι στα full-time που κοβονται ενα-ενα και οχι στα part-time, μην επιμενεις! Και ναι και στα party-time επισης! Δεν τους ηξερες τους Sopwith Camel, ω προφητα Razorblade? Φροντιστηριο κατευθειαν απο αυριο! :-DD

Διακρίνω ελιτισμό, μετα τους Σκορπς, ή ειναι ιδέα μου;

Πέραν του ότι το θρεντ που ψάχνεις είναι οι μικρές αγγελίες δε νομίζω ότι μπορώ να πω ότι τους ξέρω. Εσύ τους Anal Treatment XXXperience τους ξέρεις; Πιστεύω θα σ’ αρέσουν, darkwave με ολίγον τι από obscure krautrock.

Τα εχω εξηγησει στον Pumpkin παραπανω. Το καλο χωραει παντου. Δεν ειναι θεμα ελιτισμου ή λαικισμου ή και “κατινισμου” ακομα.
Για σενα, ομως, Floydized, φυλαω το καλυτεροτερο μου!

[B][I]Dazed by Floyd, my sweet chilld!![/I][/B]

Ερχομαι

Ρέιζορ, αμα δεν παραθεσεις το λινκ, δε θα τους ψαξω και, αμα δεν τους ψαξω, δε θα τους βρω και, αμα δεν τους βρω, δε θα τους ακουσω και, αμα δεν τους ακουσω, πώς θα ξερω αν μου αρεσουν και, αν ηταν κανα συγκροτημα που θα μου αρεσε αλλά το εχασα, επειδη εσυ βαρεθηκες να βαλεις ενα λινκ εκει περα, τοτε θα κλαιω. Παρτο προκαταβολικα το κλαμα: μπουχουχου!! (Βαλε λινκ παραυτα!)

Μην ξεχνάς

Θες να σου πω κι εγώ για Κάφκα και ψαξίματα; Τεσ πα

Δώσε βάση στους στίχους, είναι ξεκάθαρη η επιρροή από Σταντάλ. Πιο χαρακτηριστικά το Κόκκινο και το Μαύρο. Τόσο γλαφυρή τραγουδοποιία που βλέπεις τα χρώματα μπροστά σου.

Καλυτερα να κατσεις εκει που εισαι και να τεντωσεις τα αυτια σου!! Μονο αυτο χρειαζεται! Sit back and take the blessing!

Kορόιδευε εσυ, μικρακι, και θα σε βαλω στο blackλιστακι - δε θα σου ξανααπαντησω! Θα σου στειλω και ροβυθια, για να μαθεις! Καθαριζουν και το εντερο, αυτο το αναφεραμε? χα χα!
ΠΟΤΕ θα πατε να κοιμηθειτε ειπαμε? Μη με συναγωνιζεστε στο ξενυχτι - ειμαι mamma στο ξενυχτι και απαιτω (at least some) respect!

Να τεντώσω Τριτο Ματι να γίνουμε;

Πoιους στιχους, πιο κοκκινο και πιο μαυρο? Θα με τρελανεις βραδιατικα? Εδω [B]Ευκολία[/B] ηταν ο τιτλος τού - ο Θεος να το κανει - τραγουδιου, και ουτε αυτο δεν πετυχανε! Κοτσαρανε ενα γιωτα παραπανω, τρομαρα τους! Θα φταιγανε τα ροβυθια που σου εστειλα (κατι για καθαρισμο εντερου λεγαμε - ρε συ, μπας και το μεντιουμ ειμαι τελικα εγω? Να το κοιταξω λιγο μην κανω καριερα και κονομησω!)

Έτσι εξηγούνται οι ρυτίδες

Τι μου θυμισες τωραααα!! Μπραβο! Τετοια να λες εσυ, να θυμαμαι εγω:

[B][I]Μέγκλα!![/I][/B] (ειναι λινκ - πατα το, μην το λυπασαι!)

Ρυτιδες no - μαυροι κυκλοι yes. Aλλά τι να κανουμε, θελει και το ξενυχτι τις θυσιες του! χα χα! (Ρε σεις, δε θα πατε να κοιμηθειτε να με αφησετε ησυχη καμια φορα?)
Να σας βαλω νανουρισμα? Μα το Θεο, θα σας βαλω!!

Kαλοί αλλα με απέχθεια στον Τεσλα και το εναλλασσόμενο

Και για Ματι μιλουσα

Γιατι, εγω τι καταλαβα?
Για παρτε το νανουρισμα που υποσχεθηκα και αντέστε στα κρεβατακια σας! Spit spot!!

[B][I]ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ[/I][/B]

Αντε κι εχω να κανω και πιο σοβαρα πραματα αποψε!

Kαι απο δω και περα τερμα τα Born και New Born καραγκιοζιλικια. Εχω άλλο ονομα - Μαθαινω τις νοτες! Ετσι θα με λετε: η "Μαθαινει τις Νοτες"
Αντε και goodnight σε ολα τα παιδακια! :slight_smile:
Eυχαριστω για τα καλωσορισματα και για τα μπινελικια - ξερω οτι εννοουσατε τα πρωτα και κανατε πλακα με τα δευτερα! No hard feelings! Eιμαι ανθρωπος με κατανοηση εγω! :lol: