My name is Born. New - Born!

Sinister, η κιθαρα εχει τη λαλιά της και μιλαει. Οταν γινεται αυτο, εχω χανω τα λογια και δεν εχω τι να πω. The guitar does all the talking. Συγκλονιστικο ροκ.
Παμε λιγο παρακατω
[B][I]http://youtu.be/6n6-PrV1Zvc[/I][/B]

Πολυ ωραιο κι αυτο!!Δεν το χα ξανακουσει!!!Καπου εδω σ αφηνω τωρα,μιας και ειμαι και μικρη :stuck_out_tongue: και λεω να παω νωρις για υπνο…χαχα
παρε αλλο ενα τελευταιο κομματι
οχι ρορυ αυτη τη φορα (το ξερω ,ιεροσυλια να τον βγαζω ετσι αποτομα χαχα :stuck_out_tongue: αλλα κι αυτο ειναι κομματαρα)

http://youtu.be/EYVcGoo3Eko
καληνυχτα Newborn Nandia!!:smiley:

Χαιρομαι, Sinister, γιατι απο οσα ακους καταλαβαινω οτι εισαι στο σωστο δρομο.

Kαλο βραδυ! Και ενα αγαπημενο απο μενα
[B][I]http://youtu.be/fi-S9lrnLZ8[/I][/B]

Η λύκαινα δεν είναι απλώς ένα κορίτσι…

…είναι η “-αρα” του φόρουμ, ΑΡΑ εσύ Nandia, δυστυχώς, χάνεις αυτό τον τίτλο.

ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΜΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΟΜΠΟΛΟΪ

Σου το 'χω πει ότι σε αγαπώ εσένα γαμώ την πανα.

Κάπου βλέπω και εγώ μια Μαρία Αντουανέτα

Nandia, σόρρυ, αλλά άργησες. Αυτό του το έχει αφιερώσει άλλη πριν καιρό και μάλιστα με πολλά υποσχόμενα λόγια…

Δε ζούσαν όλοι τη μέρα που ήρθες εσύ στο φόρουμ… Από δω και πέρα θα υπάρξουν νέες γεννήσεις…

Γελάει το πεντάγραμμο.

Ρε Sinister, θα βγάλω τα μαχαίρια τώρα. “Θεούλης” ο Γκάλλαχερ; Αυτός ο τίτλος είναι ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ γαμώ το κέρατό μου. Από δω και πέρα, αν ξαναδώ καμια τέτοια γυναικουλίστικη έκφραση για το Ρόρυ θα προβώ σε ωμότητες.

Και γαμώ. Αν και το [B][U]Catfish[/U][/B] με ναρκώνει στο τζαμπέ και στο έτσι…

Μετά από όλα αυτά, και μετά από την καθυστέρηση -μιας και είμαι και εγώ ένα από τα ριτάρντιντ :stuck_out_tongue: - σε καλωσορίζω!
Καλά ποστς!

[B][SIZE=“2”]Χιντ[/SIZE][/B]

[SPOILER]Ξεκίνα να κουοτάρεις και να μην κάνεις νταμπλ, τριπλ, τετραπλ ποστς γιατί, το έκανα και εγώ και με είχανε μαλώσει. Και είχανε και δίκιο.:wink: [/SPOILER]

(Επειδη επεσα δις στο ιδιο σφαλμα παιρνοντας δυο κοριτσια κατα λαθος για αγορια και, ως γνωστον, τος δις εξαμαρτανειν ουκ γυναικος σοφης) Ελενα, να ξηγηθουμε: μιλαω σε γυναικα, ναι; :slight_smile: Το Ελενα ειναι γυναικειο, οπως και το Νandia, να ξηγιομαστε. Ας ειναι η Λυκαινα η -αρα, δεν με πειραζει, χαρισμα της ο τιτλος. Δεν ηρθα να συναγωνιστω καμια σας, ηρθα να ακουσουμε τραγουδια μαζι, οσο κι αν ακουγεται σαν ανεκδοτο αυτο σε μερικους. Και για να κανουμε την πλακα μας να περναει ευχαριστα ο καιρος. Ελπιζω να μην παρεξηγιεται κανενας.
Να σε ρωτησω, βρε Ελενα: αμα εχω πολλα που μου ερχονται στο μυαλο και ποσταρω κατω απο το ποστ το προηγουμενο το δικο μου, θα με μαλωσει κανεις; Θα μπορουσα να κανω και Edit βεβαια και να προσθεσω το καινουριο. Παρατηρω μια νέκρα στο φορουμ ωρες ωρες ή ειναι η ιδεα μου; Ή μηπως εκεινες τις ωρες παιζουμε το “Στρατιωτακια ακινητα αμιλητα αγελαστα 1 2 3” και δε με εχει ενημερωσει κανεις; Νιωθω αβολα, πώς να το πω…
Σε ευχαριστω για το καλωσορισμα. :slight_smile:
Χωρις να ξερω τα γουστα σου, σου βαζω κατι να ακουσεις απο μενα. Αυτη κι αν ειναι -αρα. Μιλαμε για ΤΗΝ φωνη - φωνΑΡΑ
[B][I]http://youtu.be/BiYF7pUPuFs[/I][/B]

πάλι bullying σε νέο χρήστη ; ακόμα να τελειώσετε ορισμένοι το γυμνάσιο ;

14 σελιδες και κανεις δεν την ρωτησε ακομα αν ακουει Burzum! Που οδηγουμαστε, Θέε μου; :stuck_out_tongue:

Cheers! :smiley:

Κόμη (Mοντεχρηστο), σε ευχαριστω! Μην ανησυχεις για μενα ομως, γιατι η δασκαλα στο σχολειο μού εκανε καλο μαθημα τη μερα που γιορταζαμε το anti-bullying. Περισσοτερο να ανησυχεις για οσους δε θελουν να παθουν ο,τι λεει ο τιτλος του τραγουδιου με το οποιο σε καλοδεχομαι στο intro μου

[B][I]I don’ t wanna grow up[/I][/B]

Το επομενο που εχει να κανει η Διευθυνση του Rocking ειναι να καλεσει ενισχυσεις του παρακατω τυπου (ριχνω μια ιδεα στο τραπεζι, γιατι σας συμπαθησα!) χα χα χα!!!

[B][I]http://youtu.be/tO4X8_c80kg[/I][/B]

:!::!::!:

St3ven, τι παιζουν οι Burzum; Ποπ; Τρελλλλλαινομαι για ποπ!!

Αγαπητε Floyd…, δεν ξερω τι εννοει το κοριτσι. Αλλά εγω δεν ημουνα εδω (σορυ, “δεν ημουν”, γιατι θα αρχισει παλι ο Pumpkin τα αιχρα). Εσυ ομως, ηθελα να ηξερα, πού ησουν που δεν πηρες χαμπαρι κοτζαμ αφιερωση;

Να έχεις τόσο αέρα ως νέα χρήστρια, δεν παίζει. Για πες τώρα και ποιος σ’έμπασε εδώ μέσα, να καταλάβουμε τι φρούτο είσαι.

good posting.

Αλήθεια θα μάθετε ποτέ να μιλάτε μερικοί; Η αγένεια δεν είναι προνόμιο

  • και δεν σου δίνει forum credit

[SIZE=“3”]Koκκινοποτούλη και Μοναχικη Καβαλικεμενη Ελπιδα, μαζευτειτε να σας ψιθυρισω κατι στο αυτι να μη μας ακουσουν οι αλλοι! Για ελατε κοντα - πιο κοντα ντε, δε δαγκωνω (ακομα!).[/SIZE] Λοιπον… [SIZE=“1”]η αληθεια ειναι οτι δε με μπασανε εδω. Για την ακριβεια, το εσκασα απο αλλου, καταλαβαινετε τωρα! Αλλά μεταξυ μας, ετσι? Δινετε το λογο της αντρικης σας τιμης, ρε σεις, οτι δε θα με μαρτυρησετε?[/SIZE]

χα χα χα!!

Μολις αντεληφθην οτι αποκτησα καινουριο ονομα! Ειμαι πλεον “Η ενοχλούσα την ρούγαν” Ενοχλω? Συγγνωμη αν ενοχλω! χα χα!

Nαι οκ, πείστηκα.

Εχω πειθώ και πείθω! Καλά μου λεγανε να γινω δικηγορινα κι εγω προτιμησα να γινω φορουμιτισσα!

μην σας απασχολούν οι πρωην χρηστες. οταν αποκαλύπτονται (καθώς δεν αντέχουν) ξανα ξανα τρωνε μπαν

αν μπαινει ομως καποιος νεος, ποσο μαλλον κοπελα, κ ειστε αγενείς λόγω hype, μαγκιας γουατέβερ, μην αναρωτιέστε γιατί οι νέο χρήστες είναι μόνο παλιοί

νάντια καλώς σε καλωσορίσαμε, μπορείς να ποστάρεις κ κάπου αλλού πέραν του θρεντ σου πάντως, δεν απαγορεύεται

Απλώς, οργάνωσε τη σκέψη σου λίγο καλύτερα και μετά γράψε. Μπορεί να καταντήσει κουραστικό και να χάσει ο άλλος τη ροή των λεγομένων σου.Ειδικά κιόλας άμα πας σε κάποιο θρεντ όπου δεν είσαι “πρωταγωνίστρια” και είναι πολλοί συμφορουμίτες χωμένοι εκείνη την ώρα και ποστάρουν θα είναι πολύ δύσκολο να παρακολουθήσει κανείς και εσένα, αλλά και τους υπόλοιπους. Δες το λίγο πιο αλτρουιστικά. Σκέψου, οργάνωσέ το, κουόταρε άμα χρειάζεται, και κάνε το ποστ :slight_smile: :slight_smile:

Και ναι,γυναίκα είμαι.

Τις υποσχέσεις για τα όνειρα μιας βραδιάς κάτω από τα αστέρια, στη σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού, θα έπρεπε να τις θυμάσαι…Αυτές οι υποσχέσεις ένωσαν δυο ψυχές.

Και για να απαντησω σοβαρα στον St3ven που ρωταγε παραπανω αν ακουω Burzum, μεχρι τωρα δεν ακουγα γιατι δεν τους γνωριζα, αλλά μου εδωσες την ευκαιρια να τους μαθω. Οταν ο ανθρωπος ειναι σκασμενος και δε θελει να κλαψει να ξεσπασει, βαζει να ακουσει κατι δυνατο για να ξεδωσει. Αρα τους κραταω τους Burzum στα υπ’ οψιν για τις δυσκολες ωρες! Αλλωστε στο Dunkelheit, που ετυχε να ειναι το πρωτο τους που ακουσα, το tempο που δινουν τα drums και πανω στο οποιο χτιζεται ολο το κομματι, δε διαφερει απο αλλων τραγουδιων, που δε θα ηταν black metal, αλλά θα ακουγα ευχαριστα.
Ειδες, St3ven, οτι ειμαι ανοιχτη σε καθε ειδους μουσικη. Την ακουω, αρκει να εχει κατι να μου πει. Εσυ θα ακουγες ευχαριστα το παρακατω; Δεν το διαλεξα τυχαια. Εχει σχεση με Noρβηγια κι αυτο :slight_smile:

[B][I]http://youtu.be/lY5i4-rWh44[/I][/B]