Mystic Force - 29 Απρίλη - Αν Club \m/

20 euro

Γαμώ! Αν και, εγώ και 50 να χε θα ρχόμουνα :stuck_out_tongue:

Εκει θα 'μαστε…ξερουμε που γινεται η προπωληση?

Γεια σου ρε Μανώλη μεγαλεεε!!!
ντάξει… Mystic force 2 φορές σε διάστημα 2 ημερών… Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα!!!

Presale: Sirens records, No remorse
out on: 10/4/2012

Ευτυχώς που θα τους δούμε μία μέρα πριν στη Θεσσαλονίκη και εμείς…

Η προπώληση ξεκινάει αύριο!

Ας αλλάξει και η ημερομηνία στον τίτλο.

Κυκλοφόρησαν και τα πρώτα βιντεάκια από το πρώτο live. Εξαιρετική απόδοση. Και το παλικάρι που τραγουδάει δεν ξέρω αν είναι Bobby Hick, αλλά κάνει πολύ καλή δουλειά. Headbanging time!

στο Idiosyncrasy με απογοήτευσε. παραδόξως τα πήγε πολύ καλύτερα στο Take Command. Η μπάντα αποδίδει πολύ καλά πάντως

Αυτές τις μέρες τους ακούω συνεχώς και πραγματικά αναρωτιέμαι πως αυτή την μπάντα δεν την ξέρει κανείς. Από τα ντέμο μέχρι την τελευταία κυκλοφορία παίζουνε εκπληκτική μουσική. Φοβερή τεχνική και χαρακτηριστικό παίξιμο όλοι τους. Μελωδίες, δύναμη, ατμόσφαιρα, στίχοι τα πάντα. Κρίμα πραγματικά. Ελπίζω να έχει αρκετό κόσμο και ας μην είναι η πραγματική σύνθεση. Έστω σαν ένα φόρο τιμής. Έβλεπα το σετλιστ από την πρώτη συναυλία που κάνανε και όλα τα τραγούδια ήταν ένα και ένα!

παιδια τελικα δευτερα ειναι το λαιβ;;
ξερουμε τι ωρα περιπου θ αρχισουν; να δουμε αν προλαβαινουμε και το μετρο

Δευτέρα είναι και το event αναφέρει ως ώρα λήξης τις 23:30.

ΠΟΡΤΕΣ 20:00
ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΑΥΛΙΑΣ 23:20

Τελικά το αν θα έρθω θα κριθεί από το σε τι βαθμό θα έχω συνέλθει από το σημερινό. :roll:

Πάντως τώρα βλέπω και ένα drum take από το Keep it True το Eternal Quest και ακούγεται πολύ καλό. Ακόμα και φωνητικά.

Το αν θα ερθω θα εξαρτηθει απο το αν θα παω στο σημερινο. :stuck_out_tongue:

να μην το χάσετε. είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που θα ακούσετε ζωντανά κομμάτια των Mystic Force. η εμφάνιση στο ΚΙΤ ήταν αξιοπρεπέστατη