Mystic Force - 29 Απρίλη - Αν Club \m/

https://www.facebook.com/Aristoclanis/posts/166721366771825?ref=notif&notif_t=share_comment#!/events/225890204168541/

Αντίο ζωή! Επιτέλους! Ελπίζω να ναι fixed!

ρε πουστη μου εχω ξενερωσει απιστευτα… μια φορα ειπα κ γω να παω εξω σε ενα γαμωφεστβαλ και κοιτα τι γινεται…

και εντελως τυχαια χθες ειχα μπει στο myspace τους και τους ζητησα να ερθουν ελλαδα!!!

α… ξεχασα… παρολο το ξενερωμα που εχω φαει… Μανωλη, εισαι μεγαλο αλανι!!!

Πλακα κανετε, ετσι;

Και εγώ κλασσικα τους τα χα πρήξει στο facebook. Και γι αυτό έλεγα και εγώ να πάω ΚΙΤ. Εδώ είπαν θα έχουν και μεγαλύτερο σετ. Λογικό. Πολύ καιρό είχα να χαρώ τόσο! Ελπίζω να είναι αξιοπρεπές line up. Κάπου πήρε το μάτι μου ότι είναι η σύνθεση του Man vs Machine. Εντάξει προτιμώ Bobby Hicks στο μικρόφωνο, αλλά και ο Wren έσπειρε.

θα τσεκαρω το εισιτηριο να δω τι ωρα γυρναω στις 29 και αμα προλαβαινω…

[SPOILER][B][SIZE=“7”][B]ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΩ ΟΛΑ Κ ΕΔΩ!!!
MYSTIC FORCE ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/B][/SIZE][/B][/SPOILER]

ΧΟ ΧΟ ΧΟ :!:
MERRY CHRISTMAS:!:

Διήμερο Psychotic-Mystic Force; ΘΑΝΑΤΟΣ!!!

Θεσσαλονικείς στείλτε στον καραζερη να αλλάξει την ημέρα και να το κάνει δευτέρα. Δεν είναι σωστό να σας βάζει σε δίλλημα mystic force η psychotic… είναι???

εγώ προς θεού… Δεν το λέω για μένα…

[SPOILER] ρε Μανώλη… Κάντο δευτέρα σε παρακαλώ… [/SPOILER]

KAI στο KIT και ΕΔΩ!!

ΕΤΣΙ!
ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΓΚΑΖΙΑ ΜΕΣΑ

ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ ΣΟΒΑΡΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ PSYCHOTIC???

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Έχω ενθουσιαστεί μεν, αλλά δεν ξέρω τι παίζει με το Line up. Νομίζω έχει μείνει μόνο ο Μένσερ.

Μάλλον θα τιμήσουμε :smiley: !!

στο μεταλ αρκαιβς λεει

Keith Menser - Bass, Keyboards
Chris Lembach - Drums
Rich Davis - Guitars
William Wren - Vocals

αρα μονο ο Bobby λειπει!!!

o Lembach είχε φύγει πάντως

Δεν πρέπει να είναι ενήμερο γιατί έχω φίλο τον Davis και τον Menser στο φεησμπουκ και ο Davis μου πε ότι κανείς δεν είναι στην μπάντα εκτός του Menser χωρίς να έχουν κακές σχέσεις. Θα δούμε. Ίσως ενεργοποιηθούν λόγω αναθέρμανσης.

Μανώλη, μήπως έχουμε κάνα νέο σχετικά με την ημέρα???

Σύμφωνα με τα σχετικά λινκς στο facebook, η ημερομηνία πήγε στις 30 Απρίλη και σύμφωνα με τον Μανόλη τα εισιτήρια αναμένονται σύντομα. Θα προλάβουν και τα παιδιά που θα έχουν πάει Γερμανία. Από ότι φαίνεται το Line up θα είναι πολύ αλλαγμένο. Με δύο κιθαρίστες και λογικά άλλο τραγουδιστή. Άντε να δούμε!

Ναι το έγραψε στο fb ότι τελικά θα γίνει στις 30 το λαιβ! Πιο γαμάτος διοργαωτής απλά! :slight_smile:

Καμιά ιδέα για τιμούλα υπάρχει;