Nα 'μαι και γωωωωω

Δεν ετυχε να συστηθω ξανα σε καποιο forum γιατι εμπαινα βουρ στο ψητο…:stuck_out_tongue:
Πλακα εχει :lol:
Γραφτηκα γιατι μ’αρεσει η ροκ μουσικη και επιπλεον ειναι τοσα τα ειδη της που εχω χαθει λιγουλακι …
θα προσπαθησω να με διαφωτισετε διαβαζοντας σας :!:
Λοιπον γεια σας!!! :slight_smile:

Καλως ηρθες λοιπον…

Πες και ακουσματα πιο ειδικα…

Περα απο την κλασσικη ροκ μουσικη (deep purple, pink floyd, scorpions, rainbow klp) που ολοι αγαπησαμε και αγαπαμε, ακουγα-ακουω Anathema, Stratovirus, Dream Theater, Nightwish, Paradise Lost, Μuse, Apocalyptica, Rage against the machine, Porcupine Tree, Symphony X, 65daysofstatic…και αλλα που τωρα δε μου ερχονται.

Προστατευομενο μελος

καλως ορισες.μην ακους τον απο πανω…ετσι κολλαει σε καινουριους…

Muse και RATM :smiley:

Αγαπαμε :slight_smile:
Welcome

καλως ηρθες, καλα ποστ!

welcome:)

@Mackintosh: σε σφαλιαριζω

Welcome kathleen!! :smiley:

δεν ειπε τιποτα κακο

μονο τις την πεφτει

αστο το παιδι να χαρει και λιγο, αμεσως εσυ, μην χασεις

Mη βάζεις στοίχημα :stuck_out_tongue:

Έχε χάρη που έχεις τους Φλόυντ μέσα και κάνω τα στραβά μάτια στους σκορπιους!Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

@karvou: γι’αυτο τους εβαλα πολλα συγκροτηματα σε μια κατηγορια “κλασσικη ροκ μουσικη” για να πιασω ολα τα γουστα :stuck_out_tongue:

@everyone: πολυ μου αρεσετε! :smiley: ειστε μεσα στη ζωντανια και μ’αρεσει! καλως σας βρηκα!!

ναι απο ζωντανια δεν μπορω να πω…

welcome kathleen:)
Καλα ποστς:)

Καλώς σε βρήκαμε.

Το stratovirus ήταν λογοπαίγνιο ε? :stuck_out_tongue:

Πολύ ωραία!:smiley:
welcome λοιπόν!

Mια χαρα σε βρισκω.Welcome και καλα ποστς.

Nαι λογω καποιων νεων δεδομενων στη ζωη μου τους εχω αλλαξει λιγο το ονομα :stuck_out_tongue:
Σε λιγους μηνες ομως θα επαναφερω το κανονικο ονομα τους … χεχε :lol:

Το Stravomarius ακουγεται καλυτερο.:p:lol:

Μπααα καλυτερα strato(greeklish)-virus(english) αντιπροσωπευει αγορια κυριως και δευτερευοντως κοπελες
Παντως το μη-Stravomarius βραβειο πηγαινει δικαιωματικα στον manos87 :slight_smile: