Na φτιαξουμε ενα συγκροτημα?

Μετα απο 4 μηνες απραξιας, λεω να μαζευτουμε για ενα συγκροτημα χαρντ ροκ κυριως φασης.Ψαχνω επομενως μπασσιστα, ντραμερ, φωνη και ισως 2ο κιθαριστα η πληκτρα.Ηλικιες αδιαφορες.Εγω ειμαι 26.
Προσοχη:Αποκλειονται οι:αυτοι που απαντανε μια φορα και μετα πρεπει να τους ενημερωσω αλλες δεκα για να φιλοτιμηθουν, αυτοι που εχουν τασεις αρχηγου(πχ, “σημερα που δεν εχω κεφια θα παιξουμε Νταλαρα και σ’οποιον αρεσει”), αυτοι που νομιζουν πως ειναι ο μπλακμωρ, ο παουελ και ο χαρις.
Δε με ενδιαφερει το επιπεδο του καθενος, εγω προσωπικα δεν κανω παπαδες,αλλα εχω ορεξη να φτιαξω κατι σωστο.Οποιος ενδιαφερεται mail στο andy_both@yahoo.com .

Eιμαι 24 και τραγουδαω σ’αυτο ακριβως το στυλ και ψαχνω κι εγω μελη για συγκροτημα.Αν ενδιαφερεσαι στειλε μου στο p0ser@hotmail.com

:frowning: αραγε οταν κανω συγκροτημα θα αξιωθω να βρω κανα θεουλη για τετοια φωνητικα?

Δεν ξερω τι εννοεις οταν λες ‘τετοια φωνητικα’ ρε, αλλα μη σε επηρεαζει η φωτογραφια που εχω βαλει.Αυτος ειναι ο Sebastian Bach και μαλλον τραγουδαει λιγακι καλυτερα απο μενα!

Eσυ Papardelas εχεις ετοιμο συγκροτημα η’ ψαχνεις ατομα?Στο λεω γιατι κι εγω για '80s ειμαι κι εγω στειλει σε 3 διαφορετικα threads αλλα εχουν ψιλοπαλιωσει και μαλλον εχουν βρει ηδη τραγουδιστη.Οποτε αν ψηνεσαι…

εγω ειμαι 15 ακομα φιλε και ακομα δεν εχω ψηθει για σοβαρο πραμα…hails παντως…!..80’s και τπτ αλλο ρεεεε!!!

file se ekana add sto msn
psaxnoume fwni mines twra,tha goustareis standar an krinw ap thn photo tou Bach
tsekare an thes mia palia synenteyksi mas kai steile mou mail an einai k goustareis na ta poume

http://www.metalhunter.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=421&Itemid=72&lang=el

sleaze n’ roll,cheerz :wink:

Σου εχω στειλει ενα mail ρε αλλα δε λεει να φυγει με τιποτα γμτ!Αnyway εγω μενω Βουλα, δεν ξερω αν βολευει, να κανονισουμε να παμε για κανενα καφε να τα πουμε.Στειλε μου στο mail μου, θα το δω.Cya

Magkes eimai 18 xronon kai paizo kithara k psaxno kairo tora na paikso se mia 80s fash banda!an endiaferetete kaneis oriste to msn m:D randyrhoads1956_1982@yahoo.gr 8)

kai egw psinomai…alla peite m sugrothmata p 8a paizete / paizoume.
Mporw na paixw , ki8ara , plhktra (an k dn eimai kai toso kalos) kai auto p kanw kalutera einai ta fwnhtika.