Napalm Death 30/9 Thessaloniki Block33 - 1/10 Athens An Club

για τετοιο pit δε ξερω…:stuck_out_tongue: αλλα η καφριλα ειναι δεδομενη και επιβαλλεται:lol:
ενας μηνας ρε π@@@η μου ακομα…!!!:smiley:

Στη Θεσσαλονίκη μετά το live ακολουθεί after show party στο 8Ball

http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=110274285695921&ref=ts

Nαι ε??
Λες να ανηφορίσω Σαλόνικα για το live? εχει και homo iratus μαζί και έχω και κάτι γκομενέτα εκεί που χω να τα δώ καιρό. Θα τα ψήσω να ρθούνε μαζί μου στην συναυλία να ακούσουμε μπαλάντες και να φασωθούμε!:lol:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ωραιος!!!γκομενετα και napalm!!!προχωρημενες καταστασεις:lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν, με αφορμή το video του suffer the children που έπαιξε metal τηλεοπτική εκπομπή προχτές, θέλω απλά να πω την ταπεινή μου γνώμη ότι οι napalm death μου ακούγονται πολύ πιο κά…λα από το enemies of the music business και μετά, παρά στη harmony corruption εποχή…ελπίζω στο λαιβ πάντως να βαρέσουν ένα best off έτσι για να γουστάρουμε!

Συμφωνώ τόσο πολύ. Μα τόσο πολύ όμως. Ειδικά στην επιλογή των λέξεων :smiley:

Σωστος !!! Ολοι οι 00s δισκοι των Napalm σκοτωνουν, ο ενας καλυτερος απ τον αλλον (σσ ειδικα τα Enemy, Smear Campaign και το τελευταιο που μας εστειλε ολους αδιαβαστους).

napalm death χωρις bill steer και lee dorian δεν υπαρχουν

Φιλος, μονο Nik Napalm και Broadrick!

Αυτό ακούγεται τόσο γραφικό όσο το “Metallica χωρίς cliff δεν υπάρχουν!”.
Οι μουσικοί είναι άνθρωποι, και η ανθρώπινη ζωή βασίζεται στην εξέλιξη. Αλλιώς ακόμα θα τρίβαμε πέτρες για να ανάψουμε φωτιά.:-k

έτσι! ούτε sepultura χωρίς jairo T.!

εισιτήριο #0080.

Καλύτερα, να’χουμε χώρο για ΚΣΥΛΟ! 8)

Salonica burning \m/ :smiley:

O Lee Dorrian μπορεί να ήταν ΟΛΑ τα λεφτά…

…αλλά και ο “Barney” δεν πάει πίσω…

Τα σπάμε όλα…

Ρε μαγκες.Στην Αθηνα τι ωρα περιπου θα τελειωσει το live;

…Μίλησε κανείς??

Μήπως μίλησε κανείς λέω?

2 και απόψε

Αν κλαμπ εισαι, πριν τις 01.00 ψιλοαδύνατον.

αυριο Block33 Napalm Death!!!:band:

ΠΑρακαλείται όποιος τραγάει βίντεο να είναι καλής ποιότητας και να το βάλει γιούντουμπ.8)