NBA 2K Series

Για κάποιο λόγο μου αρέσει πολύ οπτικά η μπάλα της Euroleague στο παιχνίδι :stuck_out_tongue:

Τρελό bug που μόλις ανακάλυψα στο παιχνίδι. 2 φορές που έκανα save and quit στο παιχνίδι και το ξεκίνησα μετά από λίγο άλλαξε τα ratings του Battier με αυτά του Lebron. Και όχι μόνο τα ratings αλλά και τα στατιστικά που είχαν ως εκείνο το σημείο. ξεκινάω το παιχνίδι στο ημιχρονο και βλέπω τον Battier να έχει 20 πόντους ενώ από όσο θυμόμουν δεν είχα πάρει καν προσπάθεια με αυτόν. Τα ratings τα είδα όταν πήγα να κάνω τις αλλαγές και ο Battier είχε 100 με τον Lebron να έχει 71. #-o

του εχεις βγάλει τα άντερα του παιγνιδιού, ετσι? :lol:

:lol::lol:

Μην νομίζεις πλέον έναν αγώνα την ημέρα παίζω και μάλιστα ούτε season ούτε τίποτα, γιατί για παραπάνω πρέπει να αρχίσω τα ναρκωτικά. Απλά αυτό το σημερινό ήταν πολύ σουρεαλ.

Παιδια σας παρακαλω, δε μπορω να βλεπω αλλα ποστ εδω μεσα, επενδυστε το χρονο σας σε κανα λειτουργικο βιντεοπαιχνιδι :lol:

προχθες παραλίγο να το κλείσω κάνοντας μια μόνο επίθεση!!! μα ρε μαλάκες βγαίνει ενα χερι απο το πουθενά και κλέβει την μπάλα! το ειδα 565678 φορές στο ριπλει . ο αντίπαλος ηταν 5 μέτρα μακριά. για το θεο δηλαδή

Elven Lied

καλο manga αλλά…[B] NBA 2K Series[/B]

:lol::lol::lol::lol:

θέλω να ανεβάσω ένα βίντεο που έχω από το Mycareer με τον παικτη που έκανα. Σε μια μονομαχία για θέση κάτω από το καλάθι για το ριμπάουντ και ενώ έχω πάρει θεση ο Rodo με τον οποίο και μονομαχούσα περνάει ολόκληρος μέσα από το σώμα του παίκτη μου και μου παίρνει την θέση στο block out και φυσικά το επιθετικό ριμπάουντ, ακολούθησε goal-foul η βαθμολογία που ήταν στο Β- έπεσε στο C-. Σε αυτή την φάση δεν νευρίασα απλά με πιάσαν τα γέλια.

Αυτό με το χέρι που πετάγεται για κλέψιμο είναι μέρος του παιχνιδιού θα έλεγα :stuck_out_tongue: Το κακό είναι πως όταν πετάγεται το δικό μου χέρι για κλέψιμο η μπάλα εξαϋλώνεται. This game is haunted!!! :lol::lol:

[B]edit[/B]

έχω κάνει quit σε 7 σερί αγώνες με Denver :razz: απλά πλέον δεν παίζεται το παιχνίδι με την καμία.

Κυκλοφορησε στη Βορεια Αμερικη το παιχνιδι. Οπως ειχαμε καταλαβει κι απο τα βιντεο, τα ροστερ της Ευρωλιγκα ειναι οντως τα περυσινα (Kyle Hines για παντα στο λιμανι κτλ)

Video Ολυμπιακος - Παναθηναικος

Video με rosters/ratings

[U]Roster Παναθηναικού[/U]
Διαμαντίδης (84)
Maciulis (75)
Σχορτσανιτης (72)
Ukic (71)
Gist (70)
Lasme (69)
Tsartsaris (67)
Bramos (67)
Banks (63)
Kapono (62)

[U]Roster Ολυμπιακού[/U]
Ηιnes (83)
Σπανούλης (82)
Παπανικολαου (77)
Μάντζαρης (75)
Πρίντεζης (74)
Σλούκας (72)
Περπέρογλου (70)
Law (70)
Antic (67)
Powell (65)

[U]Πάνω από 80 έχουν κι οι[/U]
Khryapa (84)
Fernandez (83)
J.Lucas (83)
Ηickman (83)
Μickeal (82)
Llull (81)
Weems (81)
Νavarro (81)

Kαποια νουμερα ειναι οντως κουλα μη σας ξενιζουν ομως τοσο, το θεμα ειναι πως χρησιμοποιειται ο καθε παικτης και οχι τι overall νουμερακι εχει απ’οσο εχω καταλαβει με την ενασχοληση μου με το παιχνιδι. Σε τελικη αναλυση γινονται και editing. Σε φατσες και στυλ μοιαζουν παντως παρα πολυ. Για τα roster του NBA γινεται εβδομαδιαιο update, για της Ευρωλιγκας αμφιβαλλω αν θα γινει κατι τετοιο.

Εκτακτα συμβουλια σε αθλητικες ιστοσελιδες να εξηγηθει το πως ο Διαμαντιδης εχει μικροτερο rating απο Βryant, James, Durant. Στην “Πρασινη” ετοιμαζουν αγωγες εναντιον της 2K επειδη ο ΠΑΟ φαινεται χειροτερος του Ολυμπιακου.

Επισης ΠΡΟΦΑΝΩΣ και οι παικτες/ομαδες φτιαχτηκαν με βαση τι εγινε στην Ευρωλιγκα

Σε μας ποτε με το καλο;

Παρασκευη 4/10 επισημως, απο την αλλη Δευτερα υποθετω θα υπαρχει

παντως antifreeze ο σπανουλης γελαω ρε…microwave μπορει

Law - Floor General
Σλούκας - Anti-Freeze
Πριντεζης - Closer
Μαντζαρης - Floor General / Defensive Anchor
Παπανικολαου - Heat Retention
Σπανουλης - Floor General / Anti-Freeze / Closer
Hines - Defensive Anchor

Ο Πριντεζης το “Closer” το εραψε στη φανελα εκεινο το βραδυ παντως… κι ας μην ξαναεβαζε καλαθι στη ζωη του

Εικαζεται πως θα γινει update και για τα ροστερ τηε Ευρωλιγκας.

Φήμες λένε ότι το νέο update θα έχει και έναν ακόμα παίχτη για τον Παναθηναικό, ο οποίος θα έχει την αποστολή να μαζέψει ψιλά απο το γήπεδο για πρέζα και να φωνάζει για τα ratings του Σπανούλη

:lol::lol::lol:

ε ρε κολλημα με τον παναθηναικο#-o

ο Paul George ποσο εχει παει?

ελπιζω τουλαχιστον 86

Μια ματιά που έριξα στα ratings Παο και Οσφπ πάντως δεν μου φάνηκαν και πολύ καλά. Ο Περπέρογλου είχε C στο outside shooting που είναι απαράδεκτο, ενώ ο Antic και Παπανικολάου είχαν ίδιο rating από έξω και δεν ήταν τα μόνα παράξενα. Γελάει ο κόσμος δηλαδή.

Όπως και να έχει το θέμα είναι να διορθώσουν τα προβλήματα που είχε το '13 αλλιώς δεν έχει νόημα. Χθες παράτησα αγώνα και πάλι ενώ νικούσα εύκολα (και θα έφτασα χωρίς πρόβλημα στην νίκη) γιατί γινόταν της τρελής από κλεψίματα και επιθετικά ριμπ. τα περισσότερα πέρα από κάθε λογική, μόνο και μόνο για να κρατήσει στο παιχνίδι του πεθαμένους με το στανιό. Στο ημίχρονο είχε ο αντίπαλος 15-16 παραπάνω επιθέσεις και νικούσα με 10 πόντους διαφορά, όσο έπαιρνε περισσότερες επιθέσεις τόσο αυξανόταν η διαφορά υπέρ μου, παρωδία μπασκετ ήταν. Ξεκίνησαν και αυτοκτονούσαν τα εγκεφαλικά μου κύτταρα κάποια στιγμή, πάτησα quit για να σώσω όσα προλάβω.

Είμαι περίεργος πάντως και για το NBA live 2014 που βγαίνει φέτος αν και δεν ξέρω αν θα βγει για pc. Τώρα που έχουν ανταγωνισμό ίσως στρωθούν στην δουλειά και κάνουν κάτι καλό.