NBA ~ Φανέλα D.Wade ~ NBA

Aγορασμένη απο NBA Store καπου στο NYC μερικά χρόνια πριν, πιο αυθεντική αιμορραγείς.Swingman προφανώς, ραμμένα όλα, τούμπανη ποιότητα.Μια φορά φορεμένη, μια πλυμένη, σα να είναι ακόμα στο μαγαζί έτοιμη για αγορα.

SIZE: L +2 Length (αλλά το αμερικάνικο L.Aka είμαι περίπου 1.84 και 75 κιλά και χωράει σίγουρα άλλος μισός pumpkin εκεί μέσα)

Eδώ τη βλέπετε στο 4:50 να ανεμίζει στα στήθια του DW ο οποίος καλπάζει ωσαν αμαζόνα θα λέγαμε.




Τιμή: 30e
(την είχα πάρει σε υπερδιπλάσια τιμή, ebay με shipping combined και σε τετοια κατάσταση δε βρισκετε/αι με κατω από 30)

Αποφάσισες να εγκαταλείψεις την καριέρα του χιπχοπά ε;

Ε ναι, αλλαζω και τα Globe παπουτσια σε μερικές μερες.Αλλα κρατα τα bumps για τις δυσκολες ωρες.

ωραιο σεντονι

Κάτι σε jordan παίζει; Ή σε celtics, να το γυρίσω στο hardcore

Celtics τωρα τελευταια φορανε ΟΛΟΙ, δε λεει.Ειναι το αντιστοιχο με τις μπλουζες Stones στους celebrities.Jordan κανονικα δε πρεπει να φοραει κανεις, απο σεβασμο.Βλεπεις τον αλλο το σπυριαρη να πουμε, με το 23…ασε μας κουκλιτσα μου(δε ξερω τι παιζει με την ακμη σου, δε παει για σενα)

Καμια Σκαλαμπρινι δεν ειχε στο μαγαζι?

Έλα ντε…πάει και πέρνει wade μαλάκα… αντί να πάρει scal φανελίτσα

ειχαν τελειωσει

Mια εικαστικη ιδεα ειναι να την κρεμασεις στον τοιχο (αν δε σε νοιαζουν τα λεφτα και απλως θελεις να την ξεφορτωθεις). Εγω αυτο εκανα με μια Nowitzki που εχω η οποια με εκανε να φαινομαι σαν τον Μηδενιστη οταν την εβαζα…

Aλλοι προτιμούν να την φοράνε και να κανουν τα καλάθια να βογγάνε 8)

Ελα σταματα, μου παει και το πρασινο. :oops: