Nba

Ακούστηκε, αλλά ακόμα παίζεται. Βλέπεις το παλεύουνε για Γκαρνέτ οι Suns και ο Marion ίσως είναι σε ανταλλάγματα (ή ο Stoudamire). ο Morrison δεν είναι κακός, απλά θυμίζει πιο πολύ το John Lord με αυτό το μαλλί και το μουστάκι :lol: . Δεν θα μου άρεσε πάντως αυτή η ανταλλαγή με τίποτα…

Κρίμα για τον Ray Allen… Άχαρο ρόλο θα έχει εκεί, εκτός κι αν πάρουνε κι άλλους.Καλυτερα να ερχότανε στο στο Θρύλο να πάρει Ευρωλίγκα χεχεχεχεχε.

Πριντεζης στους Ραπτορς και Σειμπουτις στους Mavericks ε.
Και οι Λεικερς παρακαλανε τον Παπαλουκα να παει.Αλλα αν φυγει ο Κομπε δεν τον βλεπω να πηγαινει,ειπε θελει να παει σε ομαδα που θα χτυπαει πρωταθλημα.

Ο Σειμπούτις είναι τρελλός παίκτης και πιστεύω πως αν δουλέψει σκληρά μπορεί να πετύχει. Ο Πρίντεζης φοβάμαι πως δεν κάνει για NBA. Είναι πολύ καλός, αλλά μόνο για Ευρώπη.

Ο Νοβίτσκι θέλει σαν τρελός τον Παπαλουκά στο Ντάλλας. Μακάρι να πάει εκει…

Εγώ τον θέλω στους Bulls, να ξαναγίνουν ο φόβος και ο τρόμος που ήταν παλιά! :twisted:

Εγω τον θελω στον Ολυμπιακο…

Έχουν τον Χάινριχ, καλό παιχτάκι.Εβγαλε μάτια φέτος. Επαιξε και με εθνική εναντίον μας. Οπότε δύσκολα, ενώ στο Ντάλλας μάλλον φεύγει ο Τερυ.

Και γω τον θέλω, αλλά…

Φερτε τον Παπαλουκα στος ROCKETS (η ομαδα μου)…Μαζι με τον Rafer Alston οι Mcgrady kai Yao Ming θα φτασουν 30 ποντους μεσο ορο ο καθενας απο τις ασιστ…!!!

Ο Αλστον δίνει ασίστ,όχι το αντίθετο,με λίγα λόγια άμα ερχόταν ο Παπαλουκάς στο Χιούστον ο Άλστον θα γυάλιζε το πάγκο(ή το ακριβώς αντίθετο).Όπως και να 'χει μην ονειρεύεσε,δεν πρόκειτε να 'ρθει,γιατί φέτος μόνο μια ομάδα θα τον έχει:LOS ANGELES LAKERS!!!:bow:

Έχει κανείςκανένα νέο από NBA ή ακόμα καλύτερα για Lakers?

Ναι, ο Ολυμπιακός θέλει τον βασικό τους πλέη μέηκερ…:stuck_out_tongue:

ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΣΜΟΥΣ ΗΣΥΧΟ ΡΕ!
Αριανος ειναι!!

Ευτηχός,2 καλά μαζί.Και φεύγει ο Smush από το Λ.Α. για να βρούμε κανά καλύτερο(ελπίζω σε Terry) και πάει στον Ολυμπιακό.:slight_smile: :slight_smile:

http://www.sport.gr/news/070713/basket_bpaospanoulis.asp

Σπανουλης αντι Μπατλερ και τα δικαιωματα του Σκολα στους Σπερς.
Αλλα αυτος επιμενει οτι θελει να γυρισει στην Ελλαδα.

Τον συμπαθούσα,αλλά τελικά ο τύπος είναι ηλίθιος#-o

και κάτι παραπάνω δεν λες καλύτερα…

Τι να κάνεις,φένετε ότι έλληνας στο NBA δεν θα στεριώσει:( ούτε ο Γλυνιαδάκης πάει καλά.
Ο καθένας ότι του αξίζει.

Είχε ακουστεί κάτι ότι θα ανταλάξουν τον Odom αλλά ευτηχώς δεν θα γίνει.Βασικα το πιο βαρετό κομμάτι του NBA είναι η αναμονή για να αρχίσει.Ιδιαίτερα όταν τα μεταγραφικά είναι τόσο αναμενόμενα.

δεν νομίζω να έχω γράψει εδώ:-k
“οπαδός” των lakers είμαι αλλά τα τελευταία χρόνια είναι μέσα στην παρακμή…ο Kobe φυσικά παραμένει καυτός και σπάει τα ρεκόρ,ο Odom είναι παιχτούρα,αλλά μέχρι εκεί…ίδωμεν από τη νέα σεζόν…

http://www.sportime.gr/basket_inside.asp?article_id=55681

Μια απότις πιο ηχηρές μεταγραφές της χρονιάς φτάνει στο τέλος της.Οι Celtics θα έχουν τον Κέβιν Γκαρνέτ στο ρόστερ τους.Αν μείνει και ο Πίρς,πρόκειται να ανιβούν πολύ,πάρα πολύ για την ακρίβεια.:wink: