Nba

Είναι ο μικρός στη φωτό ο Στεφ ο Κάρι?

6 Likes

5 Likes

@The_Black_League @apostolisza8 :upside_down_face:

1 Like

Παρότι δεν τον χωνεύω μία τον Dennis, εδώ έχει δίκιο (κατά τη δική μου θεώρηση, πάντα), αλλά το χάνει με την υπερβολική αντίδραση.

Το έχω ξαναγράψει, άλλωστε, στο παρελθόν αυτό.

Καλά του έκανε :stuck_out_tongue:

1 Like

Τα συγχαρητήρια μου που στηρίζετε και οι δύο την εποχή της μαλθακότητας και του fair play απ τα λιντλ, προτείνω άμα τα ματς είναι στους 20+ πόντους διαφορά να απαγορεύεται στις ομάδες που προηγούνται να εκδηλώνουν επίθεση στα τελευταία 3 λεπτά (ή και 5, δε θα τα χαλάσουμε εκεί) μη και νιώσουν άσχημα οι εύθικτοι σρούντερς του πλανήτη αυτού…

1 Like

Καλά, μερικές ομάδες δεν εκδηλώνουν επίθεση πρακτικά για ολόκληρα τα ματς.

Καμία ευθιξία, απλά περιμένεις από βετεράνο να μην ξεμωραίνεται λίγο πριν βγει στη σύνταξη επειδή βρέθηκε μετά από χρόνια σε καλή ομάδα :stuck_out_tongue:

Ξεμωραίνεται = σουτάρει στα 22’’ (ούτε καν στα τελευταία 3-4)

Η λογική σηκώνει ψηλά τα χέρια.

Ναι, ήταν σουτ με νόημα, η διαφορά έπαιζε ρόλο :stuck_out_tongue:

Να μας πει η Gen Z τι αλγόριθμο έχει φτιάξει (διαφορά x υπολειπόμενος χρόνος) να ξέρουμε πότε να σταματάμε να σουτάρουμε για κοιμηθούν ήρεμα το βράδυ τα παιδιά.

2 Likes

Μακριά από αλγορίθμους και analytics, ζήτω το fadeaway δίποντο που πατάς γραμμή τριπόντου.

Αυτά βρες τα με τον Λεμπρόν που θέλει να μετράει για τρίποντο επειδή ήταν κλατς.

Όντως, ρε;

οταν υπαρχει χρονος μεγαλυτερος απο μια κατοχη ειναι απλα τραγικο να εχεις την απαιτηση απο μια ομαδα να μην σουταρει, τραγικος Schroder και ολοι οσοι εχουν κανει αντιστοιχες ενεργειες στο παρελθον

ασε που με αυτο το τριποντο του Conley κερδισε ολο το γηπεδο τζαμπα φαγητο

4 Likes

Καλά άμα θες όντως να σουτάρεις αναγκαστικά, ενώ ροκανίζεις όλη την επίθεση στο κέντρο για να τσουλήσει ο χρόνος, απλά πετάς την μπάλα για να αλλάξει η κατοχή, ξεκάθαρα επιλογή σου, τίποτα το τραγικό στο να κρίνεις επιλογές και όχι αναγκαιότητες.

Πολύ σημαντικό. Ας μην πω τη γνώμη μου για τέτοια σκηνικά, κρίμα είναι, έχει και λιακάδα.

Μακάρι ανάποδα καρφώματα στο τελευταίο δευτερόλεπτο.

5 Likes

+1000

Κάτι παρόμοιο έγινε και στο Hornets - Warriors προχθές.

Όποιος θίγεται επειδή η άλλη ομάδα ρίχνει σουτ δεν είναι για το ΝΒΑ, ας πάει να παίξει αλλού μπάσκετ.

1 Like

Ποιός είναι για το ΝΒΑ και γιατί;

Please elaborate.

Δεν ήταν καν η τελευταία κατοχή ρε μλκ αχωνευτε τραχανοπλαγια schroder !

2 Likes