Ιncubus

ωραιο τραγουδακι πραγματι,ψηνομαι να το μαθω στην κιθαρα οπως και αλλα τους που κατεβασα

πολυ ωραιο συγκροτημα…ακομα και τραγουδια τους οπως το love hurts η το dig η το drive που νταξει ειναι πιο φλωρικα:p τα γουσταρω παρα πολυ.
τους ειδα λαιβ περισυ στη γερμανια και μπορω να πω οτι ηταν γαματοι:D
ΥΓ.και φυσικα ειμαι μεγαλη θαυμαστρια του μπραντον(οχι μονο για τις τραγουδιστικες του ικανοτητες:p:lol:)

1 Like

Ας ποσταρω και εγω καθοτι απο τα αγαπημενα μου γκρουπακια.
Megaloaniac gamistero,anna moly τα σπαει,drive δεν το χορταινω,wish you were here επισης πολυ καλό…
certain shade of green μαρεσε και πολυ και επισης ενα αγνωστο τους φανταζομαι το agoraphobia το γουσταρα.γενικα ακουγονται πολυ ευχαριστα εχουν ωραια μουσικη και o brandon φωναρα νταξει.ψηνομαι αγρια να τους δω λαιβ…ψψψτ και το love hurts ασχετα που εγινε σουπα εχει εθσιστικη μελωδια…
:respect: στο γκρουπακι.

1 Like

__ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ εκτέλεση-“διασκευή” από τους ίδιους… 8)

Ειχα φαει τρελο κολλημα με Incubus και Hoobastank στις αρχες των δισκογραφιων τους.

Αξεχαστη στιγμη της ζωης μου να ερωτοτροπω μεσα στο “κλεμμενο” αμαξι του πατερα μου, με συνοδεια Stellar, Drive και Are You in :oops::oops:

To pardon me Παιζει να το χω ακουσει κανα εκατομμυριο φορες :lol:

Οι πρωτοι τους δισκοι ειναι σημα κατατεθεν μεγαλων ταξιδιων :smiley:

1 Like

ένα απο τα αγαπημένα μου συγκροτήματα…

Εδώ μία πορωτική live ερμηνεία του Priceless

θα επανέλθω…

1 Like

[SIZE=“3”]http://enjoyincubus.com/us/news/bid-brandon-boyds-art[/SIZE]

Ελα ρε, κάνει και τέτοια? Μπράβο.

Κατα τ’ άλλα. Κομματάρα:

Στο’χα πει οτι είναι πολυτάλαντος…

Ναι κομματάρα… όπως κι αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=J0ZRvxDrOxo

παιδιά όποτε ακούω το Dig των Incubus για ένα περίεργο λόγο με πιάνει κατάθληψη,είναι το πιο γλυκό τραγουδάκι…:oops:

Επαναφέρω. Έχουν τις φανκιές, έχουν τις κομματάρες, έχουν και τους ύμνους. Φοβεροί, χαίρομαι που τους ανακάλυψα έστω και με καθυστέρηση.

1 Like


το αγαπημενο μου.

τα πρωτα 4 αλμπουμ δεν πεζονται! μετα επεσαν λιγο!

Συμφωνώ και επαυξάνω!!

Fungus Amongus, Enjoy Incubus - Bring The Funk Out !!

S.C.I.E.N.C.E - Μουσικό Στολίδι, ένα και ένα είναι τα κομμάτια του!

Make Yourself - Πολλά και ωραία κομμάτια που τους ανέδειξαν κιόλας!

Morning View - Το ζενίθ της χαλαρωτικής μουσικής που σε ταξιδεύει…

Τα δύο τελευταία τους άλμπουμ πρέπει να πω ότι δεν μου τραβήξανε και πολύ την προσοχή αν και μου άρεσαν πολύ κομμάτια όπως megalomaniac,little sick sad world και anna molly (τρελο λιώσιμο). Γενικά από όταν την έκανε ο πρώην μπασίστας του σαν να έπεσε λίγο το band… Παρ’ όλα αυτά παραμένει ένα τρομερό και δυστυχώς στην ελλάδα από ότι φαίνεται άγνωστο σχήμα που θέλω πολύ μια μέρα να δω live… αν και εδώ πέρα αμφιβάλλω…

Άντε, incubus fans, τώρα που ξέθαψα το θέμα δώστε του λίγο ζωή :stuck_out_tongue:

Ακουσε κανεις τη σολο δουλεια του Βοyd?

Όχι ακόμα, προηγούνται άλλα cd αυτή τι στιγμή ^^ , αλλά λογικά θα το τσεκάρω σύντομα… Επίσης αν δεν κάνω λάθος οι Incubus ξεκίνησαν να ηχογραφούν νέα κομμάτια για δίσκο που θα κυκλοφορήσει κάπου μέσα στο 2011

Hey! Φαίνεται ότι άργησα αρκετά να ανακαλύψω το φόρουμ…αν κ παλιο το topic για incubus, εξεπλάγην που έστω κ τότε υπήρχαν Έλληνες που τους άκουγαν…δεν ξέρω κανέναν προσωπικά :sweat_smile:… Οπως κ να έχει ήμουν κ παραμένω μεγάλη φαν (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ακούω οτιδήποτε κ αν συνεχίζουν να κυκλοφορούν)…Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανείς που να τους ακούει ακόμα… :smirk: