Ιncubus

any fans ?
geia sas by the way , im new opos vlepete. mu fanike endiaferon to forum kai ipa na join.

:lol: Κατάλαβα το nickname σου πριν ανοίξεις αυτό το thread!!!
Πολύ καλοί οι Incubus. Τα light grenades και a crow left of the murder πάρα πολύ καλά… Ειδικά το light grenades.

alhtheia etsi les?
k piga na po , min krinete apo to teleftai album.
tus iperiperiperagapao ,otan akusa gia proti fora to LG(light grenades) ksafniastika ligo. alla ok…
make yourself agapimeno album .

Δεν είμαι κανάς ειδικός περί incubus, απλά αυτή είναι η άποψή μου8)

nai katalava. genika denkserw pollus na akune.
tus eida live sto verolino to martio.

Πάω στοίχημα ότι το thread δεν αναφέρεται στους ιστορικούς death/thrashers Incubus…

:frowning: :frowning:

Καθείς με τον πόνο του:p

Γαμιστερή μπάντα…

:smiley:

Αν και οι καινούριοι Incubus είναι πολύ καλοί για το έιδος τους πιστεύω…(το Mexixo μεγάλη κομματάρα)

__ΠΟΛΥ καλή μπάντα με καλούς μουσικούς που έχει περάσει (επιτυχώς!) απο μεγάλο εύρος σε στιλ μουσικής. 8)

__Το live στο red rock (αν και δε τα παίξαν όλα τα αγαπημένα), ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και με μία εξαιρετική παραγωγή σε όλα τα επίπεδα, αξίζει κάποιος να το δει έστω για να πάρει μία πρώτη ιδέα ποιοι είναι. :slight_smile:

__Αγαπημένα τραγούδια (αυτά που τώρα μου έρχονται στο μυαλό) και ιδανικές προτάσει για πρώτη γνωριμία με την μπάντα:

. Drive
. Are You In?
. Anti-gravity Love Song
. Megalomania (τα σπάει λέμε!!)
. A Certain Shade of Green (Live Acoustic on MTV Unplugged -το έχουν κάνει πραγματικά άλλο κομμάτι, φοβερή διασκευή σε δικό τους τραγούδι!)

Και εμένα αυτό είναι το αγαπημένο μου!!! Μιλάμε σε πωρώνει απίστευτα αυτό το τραγούδι!8)

nai to megalomaniac ine kommatara… το επαικσαν teleftaio sth synavlia kai egine xamos. H Porosi!!!

alla akuste kai olo to S.C.I.E.N.C.E. kai to MAKE YOURSELF…

kala oti k na po den paizei n aime ipokeimenikh .

ALLA exw mia erwthsh… einai genika gnwstoi sthn ellada? ennow kserete atoma pu na tus akune?

kai epishs , mia erwthsh mallon ligo xazh alla thelo na akusw thn apanthsh…
TI on EEEARTH tha mporusa n akanw prokeimenu na erthun sthn ellada?!

Είναι πολύ γνωστοί πιστεύω… Για παράδειγμα το Love hurts παίζεται πολύ συχνά στο ράδιο:wink:

nai to kserw
alla mu ti dinei ligo giati erxontai kapoioi kai mu lene : AH nai tus incubus tus kserw ! ine foveroi!!eidika to love hurts( Pu ine kai to mono pu kserw, alla den peirazei !!) :stuck_out_tongue:

kai nai , to dvd ine fovero…

Αυτές τσι μέρες (μαζί με Pleymo) το Science κυρίως -κι έπειτα το morning view έχουν καταλάβει ταυτιάμου. Το Morning View δεν έχω καταφέρει να το πάρω ακόμα, αλλά θαρρώ πως το πρώτο είναι εξαιρετικό, αν και ώρες ώρες μου ρχεται αυτόματα το ερώτημα σχετικα με το αν ξέρουν τι ακριβώς θέλουν να παίξουν.

By the way, το αντιγκράβιτι είναι φέιθνομορ κατάσταση.

Dig που λέει και το ομότιτλο κομμάτι τους.

Μέσα στον Απρίλιο κυκλοφορεί ένα νέο σινγκλ της μπάντας με τίτλο Black Heart Inertia ενω για το καλοκαίρι θα περιοδεύσουν στην Αμερική και θα κυκλοφορήσουν ένα διπλό άλμπουμ με best of στο 1ο cd και διάφορα ακυκλοφόρητα στο 2ο, ένω για το 2010 αναμένεται και νέο άλμπούμ.

Πολύ καλό συγκρότημα. Το Light Grenades 3- 4 χρόνια πρίν μου άρεσε πολύ και θα ασχολήθώ και με το παρελθόν τους

Το παρακατω ειναι κομματαρα και μια φαση ειχε φαει λιωσιμο

Χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο(κακα τα ψεματα)ειναι μια μπαντα που ακουγεται ευχαριστα.:slight_smile:

Ωραιο κομματακι και το love hurts.

ακουσα ενα τραγουδι τους στο youtube για 30 δευτερολεπτα και μου φανηκαν πολυ ανευροι και ποπ αλλα με αυτα που διαβασα παραπανω θα τους δωσω μια δευτερη ευκαιρια.

Eσενα θα σ’αρεσει αυτο

δυστυχως ειμαι στην βιβλιοθηκη και δεν εχω το λαπτοπ μαζι μου#-oαυριο θα το ακουσω και θα πω αποψη και θα κατεβασω και δισκογραφια για να δω αν μου αρεσουν

Πω, αναμνήσεις. Τότε τα παλιά τα χρόνια που είχαν βγάλει το Drive και ήταν μεγάλο σουξέ είχα ψιλοασχοληθεί αλλά έκτοτε εγκατέλειψα. Να επανέλθω?