Nea sthn parea

δεν πειράζει θέλει χρόνο να πιάσεις το νόημά τους!:stuck_out_tongue: νασαι καλά!!!

YEEEEAAAAAAAHHH, χάρηκα τώρα!!! Κρίμα που τα φόρουμ δεν έχουν δυνατότητα ακουστικής παρέμβασης, να σου πω ένα ωραίο, βαρβάτο “καλώς ήρθες” και να το ακούσεις! :smiley:

Που είναι το κόκκινο χαλί γαμώτο? Ωπ, να το.
[FONT=“Comic Sans MS”]WELCOME![/FONT] :wink:

δεν απαιτειιδιαιτερο χρονο απλα τελικα δεν ειναι στο στυλακιμου, γουστα ειναι αυτα! οι dream theaterωσ τα σπανε :band:

τέλεια!theater είναι μέσα στην πεντάδα των favourite groups μου!καλά γούστα είναι αυτά…σε άλλους κάτι αρέσει και σε άλλους όχι…παρεπιπτόντως Παναγιώτης :smiley:

αλεξανδρε τι κανεισ??? χαχαχααχχαχχααχαααα αρε γμτ αυτη η φωνη ειναι θεικηηηη
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[FONT=“Comic Sans MS”][COLOR=“Purple”]Δημητράααααα! Καλή χρονιά!!! Χρόνια πολλά!!!
Ευτυχισμένο το 2008!!!
Καλώς σε βρήκαμε! :smiley:
(η Βικεντία είμαι :roll: )

Και να πω σε εσάς τους υπόλοιπους… πως είναι αυτό που λέει το νικ της :expressionless: :stuck_out_tongue: [/COLOR][/FONT]

ναι πεσ βρε! χαχααχα
καλη χρονιααααααααα
λοιπον αν θελεισ πεσ μου τα παιδια που συναντησαμε επανω , ποιοι ειναι απο δω μεσα να του ξερω να τουσ μιλαω κιολασ
εσυ ολα καλααΑΑΑ???:-k

Εισαι η Δημητρα που ηρθες εδω πανω ε? Νικος χιαρ. Καλωσηρθες μπλα μπλα μπλα.

γεια σου Νικο ναι η Δημητρα ειμαι εσυ ολα καλα? χααχχα:band: :rockon:

Απλά φαντάσου οτι σου μιλάω:

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]Καλώς όρισες Δήμητρααα, χε-χε-χεεε… Ήρθες στο κατάλληλο μέρος, μην ανησυχείς, χε-χεε-χεε… Όλα τα παιδιά είναι καλά εδώ. Όλα. Είναι πολύ αργά πια[/SIZE][/FONT]. (ωχ, δεν έπρεπε να το πω αυτό το τελευταίο, πες οτι δε το πα ποτέ, απλά ξέχασε το). [SIZE=“2”][FONT=“Palatino Linotype”]Αυτά απο μένα, χεεε-χεεε-χεεεε…![/FONT][/SIZE]

χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαα:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ρε στο ειπα να πασ για ηθοποιοσ!
πεσ πωσ λεγονται οι υπολοιποι που ειδαμε επανω, μεχρι στιγμησ βρικα τον χιππη τον ζεπελιν και τον θεριον
οι υπολοιποι πωσ λεγονται?

μήπως είσαι ο thats why? 8O 8O

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Καλό…

Είναι ο that’s why… :frowning:

οχι δεν ειμαι βρε :lol: :lol:

Kαλωσηρθες στην παρέα μας Δήμητρα και καλή χρονιά…:slight_smile:

Υ.Γ Δεν ηταν τυχαίο που γραφτηκες Πρωτοχρονιά,ε?:stuck_out_tongue:

γεια σου davidian τι νεα? ευχαριστω και καλη χρονια ελπιζω να κανω καλο ποδαρικο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τελειοοο και χιπικο! σευχαριστω!! αλλα θα πιστεψεισ οτι εχω τετοιο? χωρισ πλακα!

8O 8O
την επομενη φορα θα ερθετε με αυτο κ θα κανουμε περιοδια σε ολη την ελλαδα!:stuck_out_tongue: