Nea sthn parea

εννοειταιιιιιιιιιιιιιιιιι!! μονο κατι ζωγραφιεσ λειπουνε!!και ειναι ετοιμο! επανω τι λεει πωσ πανε οι μουσικοσυνθεσεισ?
α! ενασ φιλοσ μου εκανε διαδυκτιακο σταθμο με κλασικ ροκ αν θεσ να σου δωσω το λινκ να ακουσ κανεισ κ αφιερωσεισ :hippy: :hippy:

[FONT=“Comic Sans MS”]Μην ξαναπείτε τη Δήμητρα that’s why ε! :lightsabre:
Δημητρούλα…ψάξε να βρεις το τελικό σίγμα…:slight_smile:

Τους μισούς τους βρήκες! Ο Ρόνη είναι ο… ronie :stuck_out_tongue: Εκείνο το λιγομίλητο γλυκό παιδί που το ρώτησες αν βγαίνει το Ρόνη απο τον Ronie James Dio ή το Ροναλντίνιο.
O Τέξας Φλαδ είναι που καθόταν απεναντι μου… με τα μαύρα μαλλιά… από 16 14… ο συνονόματος του Έλλανορ.
Ο Τζίμι Πέητζ είναι ο συνονόματος του Θόργκαλ, που την έλεγε στο Ολγάκι…και καθόταν στην άλλη άκρη του τραπεζιού.
Νομίζω δεν ξέχασα κανέναν… :-s [/FONT]

εδω ολα πανε καλα! οπως παντα δλδ! κατι χλεπες εφαγα πριν λιγο αλλα θα στρωσω κ θα μαθω να μην πιστευω πολυ σε αλους(καθε φορα αυτο λεω:lol: :stuck_out_tongue: )
λοιπον δωσε το λινκ για να κανω αφιερωσει στο καινουριο μου lap steel που δεν μιλαει ποτε μονο οταν θελω εγω κ ετσι δεν με πληγωνει ποτε!:smiley:

σευχαριστω βικεντακι μου γλυκο! οκ απο δω και περα θα γραφω με ςςςς χαχαχαχαα
εσυ ολα καλΑΑΑΑ?

ελα χιππη μπες εδω: www.aeraradio.gr και πατας κλασικ ροκ ωραιο το εργαλειο!

ρε maiden παιζει! :lol: #-o
θες να με ξεκανεις? :lol: :lol:

ναι βαζει και τετοια
αλλα μην απογοητευεσαι, μπορεις να του ζητασ οτι θελεις εχει πολλα τραγουδια!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ηello κι απο μένα, κοπελιά!! Εσυ τελικά είσαι καινούρια??
Πώς τους ξέρεις όλους εδώ μέσα??

Εμένα με λένε Φένια. Θες να γίνουμε φίλες? :lol: :lol:

η δημητρα εκανε το αντιθετο! πρωτα μας γνωρισε εξω κ μετα μπηκε στο φορουμ!
πρακτικη…
τωρα παιζει ρε Twisted Sisters! θα ξερασω κροκοδειλους!:lol:

A πολύ ωραία!! Γουέλκαμ λοιπον Δημητρα και καλα να περνάς εδώ μεσα και εκεί εξω!!!

χαχαχαχααα ελα ντε πρωτα ελεγχω τον κοσμο και μετα ποσταρω!! :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:
ρε χιππη σε λεω μην απογοητευεσαι ζητα του και τα βαζει! οτι θες! εγω ετσι κανω χτες τον ειχα βαλει και επαιζε 60’ς μονο, ανιμαλσ, τζανισ και τετοια… πεστου οτι εισαι απο μενα και γουσταρεις τρελα τα χιπικα

σευχαριστω φενια! φιλια και καλη χρονιαααααα

[-X Τσκ Τσκ θα τον ξεκάνεις τον χίππη μας…

χεχεχεεεεε γεια σου ηθοποιεεεε κανε την φωναρααα! δυνατα! εχω λινκ για ροκ και μεταλ θες?

δεν μπορεις να πεις εβαλε ζεπελιν χιπι!:hippy: :hippy: :hippy:

[FONT=“Times New Roman”][SIZE=“3”]Δώσε ό,τι έχεις κούκλα…[/SIZE][/FONT]

www.aeraradio.gr ειναι φιλοι μου

εσύ θα επρεπε να έχεις για nick το LinkTeller!!! :lol: :lol: :lol:

ειδες φενια μου? μονο που ειμαι οντως μεντιουμ … [-o<

αν θες παντως μπες βαζει πολυ ωραια κομματια…καλο ειναι να μαθουμε απο που ξεκινησε η αληθινη μουσικη:p απο την κλασικι ροκ και τα 60’ς :slight_smile: