Nea sthn parea

Ωχ, FortuneTeller, ξέχασα να στο πω γαμώτο. Όχι ρε γαμώτο… Βασικά απαγορεύεται στο φόρουμ να δίνεις λινκς. Όποιος το κάνει διαγράφεται εντός μισής ώρας (του δίνουμε χρόνο να αποχαιρετήσει τους νέους φίλους που πρόλαβε να κάνει με το που γράφτηκε). Κρίμα ρε συ, κρίμα που θα φύγεις. Ήταν και ωραία τα λινκ… Λυπάμαι γι’ αυτό, ειλικρινά… Χάρηκα πάντως, όπως και όλοι μας, χαρήκαμε.

[FONT=“Times New Roman”][SIZE=“3”]μπουα-χααα-χαααααα[/SIZE][/FONT] (σατανικό γέλιο)

Πώς θα τα πάω στις Πανελλήνιες φέτος?? :-k :stuck_out_tongue:

QQQQQQQ elanor… αχ αχ αχ κλαψ κλαψ σασ αποχαιρετω και χαρηκα…:cry: :cry: :cry: :cry:
θελω μια τελευταια χαρη… να μου το πεις με την φωναραααααα

φενια θα τα πασ τελεια αποσο βλεπω…αλλα πανω απολα να πιστευεις στον εαυτο σου

Eχεις για πρότυπο την Σοφι-Καππα μήπως?

σορρυ δεν την ξερω φιλαρακο:)

Οκ, αφού επιμένεις… Κλείσε τα μάτια και φαντάσου… Έτοιμη?

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!! ΜΠΗΚΕΣ, ΜΑΣ ΝΤΡΟΠΙΑΣΕΣ, ΜΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ, ΘΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΔΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΩ ΗΔΗ, ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. Ε ΟΧΙ!!![/SIZE][/FONT]

[SIZE=“1”]Εντάξει??[/SIZE]

Ακουσατε, Ακουσατε!!! Το καλύτερο μεντιουμ του κοσμου μολις μπήκε στο φορουμ μας!!
Σεβασμός στη Δήμητρα!! Εχει το χάρισμα, είναι αλήθεια!! :bow:

Εσύ γκαντεμογρουσούζη να φας τη γλώσσα σου!! :stuck_out_tongue: :lol:

χααχαχχααχχααχχαα

ρωτα την οχιολγα και την λαροκα αν ειμαι μεντιουμ η οχι :slight_smile:

ρε, δεν αμφιβάλλω, δεν το είπα με ειρωνικό ύφος (αν αυτό κατάλαβες :p)

και καλά ότι σε ευχαριστώ γι’ αυτό που είπες!! Επειδή είπες κάτι που με συνέφερε, γι’ αυτο είπα ότι μπήκε το καλύτερο μεντιουμ!!

δεν παρεξηγουμαι βρε:)
ναι καλα θα τα πας εγω ετσι βλεπω παντως! αλλα μην κατσεις απραγη ως τοτε! που θες οικονομικα?

χαχαχαχαααααα:lol: :lol: :lol:

Μπα, καμία σχέση με οικονομικά. Τα βαριέμαι. Θέλω να ασχοληθώ με ξένες γλώσσες που τις λατρεύω από μικρή. :slight_smile:

κανα γαλλικο? η γενικα σαν ξεναγος ας πουμε

Με γαλλικά δεν είχα ποτέ σχεσεις… Αγγλικά, Γερμανικά (προς το παρόν…) Θα με ενδιέφερε Μεταφραστικό-Διερμηνεία αλλά η σχολή είναι μόνο στο Ιονιο Πανεπιστήμιο στην Κερκυρα και την απορρίπτω γι αυτό. Οπότε θα δούμε…

k gw thn i8ela auth th sxoli alla protimisa ti nosileutiki
ela bre k gw milaw deutsch! xaxa

σε παρακαλώ, μη γράφεις με greeklish γιατί κουράζουν.

Ευχαριστώ :slight_smile:

ΥΓ. Καλώς ήρθες και καλά ποστ!

σορυ φιλαρακο γραφω και καπου αλλου που θελει αγγλικα:) και ξεχναω να το αλλαζω μη με μαλωνεις…

Δήμητρα…μάντεψε!

:lol:

Πήρα τηλέφωνο τον Τούριν και του λέω “σε βρίζουμε και τα σχετικά που δεν ήρθες, θα τα δεις μεθαύριο”
όχι ντάξει επειδή είναι καλό παλληκάρι του είπα και “πλάκα σου κάνω, αφού σε πήρα και τηλέφωνο έτσι για να δεις ότι δε σου κρατάω και πολύ κακία που μας πούλησες για ένα αγώνα ποδοσφαίρου” :stuck_out_tongue:

Όλα όμορφα εδώ που λες! Αν θες και αν μπορείς έλα αύριο για καιφέ!