Necromantia osmose longsleeve

Pwleitai au8entikh makrymanikh mplouza apo:

Necromantia - Crossing Fiery Path

me allo sxedio apo tou diskou, epoxhs '94
osmose grafei h etiketa pisw k einai aforeth entelws.
mege8os xl.

50 ευρω για μια μπλουζα ρε φιλε;
και των necromantia κιολας; wtf

πανακριβη ειναι…δηλαδη ποσο ηταν η αρχικη τιμη;:stuck_out_tongue:

arxikh timh htan 35e.

opote nai,
exete ena dikio.

thn rixnw sta 35e.

einai arketa spania mplouza,
proswpika den thn exw dei pou8ena allou ektos apo mia palia foto thou art lord pou thn forouse o tragoudisths. alla se kontomanikh

ε βάλε καμιά φώτο να την δούμε

auth einai h mplouza alla se makrymanikh k ta manikia exoun stampes me to shma tous
(pentalfa k drakos)

gatakia oso k na griniazete

h mplouza dw8hke.

vrhte thn twra eseis k poulhste thn edw me 7-8e.

palio tsokara

Το οτι βρηκες ενα θυμα να την παρει στα 50 ευρο δε σημαινει οτι εχεις και δικιο.

filakiaaaaa

tsokaro eisai esy!
ekmetaleyti.
to oti petixes ton skopo s de se kanei eksipno k na vgaineis apo pano.
symazepsou.

κριμα που χασαμε την ευκαιρια:lol2:

"Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era - " thread sent me here! :smiley: :smiley:

θέλω να βγει αυτός που την αγόρασε.

κι εγω απο κει το ειδα και ηρθα!αλλα μετα ειδα οτι ειχα ξανασχολιασει:p

8a vgei aytos pou thn phre mia apautes tis meres
k 8a dwsei pyrino antilogo.

naste sthmenoi k syntonismenoi.

ουτε κοπτομαι για το ποσο πουλησε την μπλουζα του ο ratos, ουτε γνωριζω ποσο παει η τιμη για την συγκεκριμενη, και φυσικα ολα αυτα αναλογα τις συνθηκες, αλλα δεν ειναι λογικο ενα μπλουζακι απο το 85-89-90-93 κλπ να θες να το βρεις στα 15 ευρω, απλα δεν στεκει. αν σου κατσει κωλοφαρδια και το βρεις τοσο, γαμω. αλλα δεν ειναι ο κανονας. και παντα αναλογα την μπλουζα ε. εχω πουλησει και μπλουζακι περιοδειας του 91 για 17 ευρω…

βασικα εγω δεν θελω να υποστηριξω τον ratos γιατι εχουμε ριξει και κατι μπινελικια πριν καιρο που ο ιδιος ο παπαρας ελεγε οτι βαζω ακριβα δισκους ( α ρε πως αλλαζουν οι καιροι ειδες??)αλλα τα συγκεκριμενα μπλουζακια πανε τοσο καλος η κακος πανε τα γαμημενα π.χ http://www.ebay.com/itm/Necromantia-Original-Greek-T-Shirt-Rotting-Christ-Zemial-Varathron-/330788856813?pt=Music_CDs&hash=item4d048d63ed

το μπλουζακι εγω θα το παρω. την ιδια ακριβως long sleeve ειχα παρει πριν πολλα χρονια
(1994) απο την Unisound και μετα απο κανα δυο χρονια την χαρισα σε ενα φιλαρακι μου. Τοτε τα t-shirts κανανε πανω κατω 4.000δρχ και τα φουτερ ή
τα long sleeves 5.000 με 6.000. Και τοτε ακομα που το χα παρει ηταν πολυ σπανια μπλουζα δηλαδη ειχε βγει πολυ λιγες κοπιες. το παιδι την δινει σε πολυ λογικη τιμη γιατι τοση ειναι η αξια της. ειναι σαν να πας να θες να βαλεις βενζινη με 1 ευρω ενω η τιμη της ειναι 1.70.
αρα ειναι πολυ λογικο αφου εχουν περασει τοσα χρονια απο τοτε η μπλουζα (ή ενα demo, ενας δισκος κτλ) να εχει παρει αξια.
δεν καταλαβαινω το ζορι που χουν καποιοι και κραζουν και το παιζουν ειδικοι και σχολιαζουν. αμα δεν γουσταρουν την τιμη να μην το παρουν.

Ε ναι μωρέ κακοήθειες κι αυτός… Μη μασάς μεγάλε μου! Τσάμπα τους βάζεις τους δίσκους! :wink:

[SPOILER]

[/SPOILER]

πούλα το σπίτι σου που παλιότερα είχε αξία πχ 200.000 ευρώ, 500.000 ευρώ σήμερα.
βεβαια εδώ μιλάμε σε μικρη κλιμακα και ο μαλακας θα βρεθει.