Necrophobic - live in athens 27/10@an club

http://www.facebook.com/events/101192863345922/

Κ γαμω παλι το Metal Defiance!!!θα τιμησουμε σιγουρα!

Mεγαλο απωθημένο!!!Γκρουπαρα και με μέλη απο Unleashed παρακαλώ!!
Μεσα χαλαρα!!!

αν ολα πανε καλα θα τιμησω κ εγω! αυτη την εποχη λιωνω τη δισκογραφια τους αλλωστε! τοτε θα ειμαι στα τελειωματα!

Αλλαξαν line up ε; Μλκια, το τελευταιο που εβγαλαν ηταν τρελη δισκαρα. Τουλαχιστον ο ενας κιθαριστας ειναι εκεινος της κλασσικης περιοδου των Dismember.

bump!

Με το προηγουμενο line up αυτο. Αλλα κι εδω που παιζουν σα τετραδα μια χαρα ειναι παλι. Το γιατι αγνωστο, ισως να μην ειχαν βρει ακομα 5ο μελος. Σε αλλα λαιβ του '11 ειναι κανονικα 5αδα

Ηθελα τον μελαχρινο τον ψυχακια ρε γμτ, ο τυπος εχει παιξει σε ολα τα Necrophobic απο το Darkside και μετα. Αλλα ενταξει, υπαρχουν παντα οι Nifelheim, το κενο μπορει να αναπληρωθει αλλη φορα.

Σαπορτ οι [B]Sad[/B] (επιτελους,ελπιζω να παιξουν αυτη την φορα!) και οι [B]Disolvo Animus[/B]

ισχύει ακόμα ρε παιδιά;
γιατί εδώ δεν γράφει κάτι http://www.rocking.gr/agenda/2012/10/

Ναι κανονικα ισχυει :slight_smile:

Το μήνυμα του ηγέτη των Σουηδών Necrophobic εν όψη της συναυλίας τους το Σάββατο στο ΑΝ club!

Ave Athens!
Finally! Finally, we?ll come down to your regions for a show in your Capitol City. It only took us over 20 years, but now it?ll happen.
When this band was formed, and released our first demo back in 1990, we quickly got response from your death/black metal underground scene and we heard about your passion and dedication for this music of Death.
With this said, we?re thrilled as hell to play in front of all of you metal maniacs, devil worshippers, witches and bitches. We believe this will be a special evening, both for us and for you and since this is our first time, we hope none of you metal heads will miss it, so gather your friends, tell everyone to come and headbang with us on this night of Darkness and Evil!
Together, we?ll celebrate the Goat!


Joakim Sterner
NECROPHOBIC

αντε ακομα 2 μερες! :smiley:

Τους πέτυχα σήμερα, ομαδον, προ της συναυλίας των τρελογάλλων…
[I]Κόβαν βόλτες στα Εξάρχεια μοιράζοντας μίνι-φλαϊερ του λαιβ τους[/I]! :slight_smile:

Καταπληκτικό metal live σήμερα με άψογους SAD (με Nadir στην μία κιθάρα) και NECROPHOBIC κατευθείαν απ’ τα 90s.

Μπράβο στην Metal Defiance, μούτζα σε όσους δεν τίμησαν.

πολυ καλοι οι Necrophobic και ορεξατοι!τιμια μπαντα!απλως πιστευω επρεπε να επαιζαν ακομα λιγο!εστω ακομα 2-3 τραγουδια (απο το πρωτο κυριως που δεν το τιμησαν εκτος απο το ομοτιτλο)!
καλη φαση και τα support ιδιαιτερα οι Sad.
παλι 1000 μπραβο στο Metal Defiance!κριμα που ο κοσμος ηταν σχετικα λιγος σε τετοιο live!

Σωστός για 2-3 κομμάτια από το πρώτο, είναι δίσκαρος.
Παίξανε 65 λεπτά νομίζω.

Ο κόσμος ήταν απογοητευτικά λίγος και αυτή τη φορά δεν παίζουν και πολλές δικαιολογίες.

λίγος αφού τη προηγούμενη είχε τους (άχαστους) Kickback (και εδώ παίζει μούντζες σε όσους δεν τίμησαν κι αυτούς…) και να δώσουν άλλο 20ευρώ…

Αν δεν υπήρχε η Κρίση, να βλέπατε το μαγαζί…

[I]…να χρειαζόταν επειγόντως ανακαίνηση από την επόμενη μέρα κιόλας[/I]!!! :lol:

θα ηταν δηλαδη 5-6 ατομα παραπανω αν δεν ηταν οι kickback… :stuck_out_tongue:
καλοι necrophobic…
μαρεσαν και οι sad που πρωτη φορα ηρθα σε επαφη με το υλικο τους…

εχει συγκρατησει κανεις ολοκληρο το setlist απο necrophobic?

Μωρέ το λέγω διότι ήμουν προηγούμενη μέρα στο βένου και πριν το λαιβ συζητούσα με δύο τρεις ([I]παραδοσιακά[/I]) μεταλάδες για την επικείμενη συναυλία NECROPHOBIC και μου 'παν πως [B]αναγκαστικά το “καψαν[/B]” διότι θέλαν να δουν Κικμπακ που δεν έχουν ξαναδεί λαϊβ. :frowning:

[SPOILER]Γούσταραν μεν, αλλά θέλαν να φυλάξουν το 50ρι τους για Kreator, Primordial και άλλους…([I]εμ τι νόμισες, μόνο χαρκντοράδες είχε τη Παρασκευή[/I]; :stuck_out_tongue: )

:tomato:[/SPOILER]

Ένιγουεϊ…Αφού το χαρήκατε ΟΚ! [B]Ελπίζουμε να μας ξανάρθουν…[/B]:wink: