Negură Bunget, Grimegod @ Kookoo, 08/03/2015

Για πείτε όσοι τους έχετε δει, τι λένε λάιβ;

Δεν έχω ακούσει ολόκληρη τη δισκογραφία τους, στην ουσία έχω λιώσει αδιανόητα το Om και αρκετά το 'n crugu bradului και δεν έχω ασχοληθεί παραπάνω. Μέχρι τότε θα έχω τσεκάρει κι άλλες δουλειές τους.

Απ’ ότι βλέπω βγάζουν και καινούριο δίσκο το '15, που θα φέρει τον τίτλο “Tau”.

Τους ειχα δει το 09 και ειχανε παιξει σχεδον ολο το Om… τελειο λαιβ, αλλα δε μετρα και πολυ στη προκειμενη γιατι εκεινο το λαιβ ηταν το τελευταιο με το αυθεντικο λαιναπ (απ το οποιο εχει μεινει μονο ο ντραμμερ). Ιδεα δεν εχω τι λενε εκ τοτε αλλα με 15 ευρω τους ξαναβλεπω χαλαροτατα.

…θά’ναι ένα υπέροχο live…πάω να δω το dvd τους με το παλιό line up:):!:

‘‘Επισημες’’ πηγες μιλανε για sold out εδω και 2 μηνες :frowning:
Κριμα,συνεπεσε με πολλες αλλες καλες συναυλιες.Οπως και να χει,καλα να περασουμε οι λιγοστοι που θα μαστε.Φερτε και καμμια μπαλα μαζι (την γνωστη κοκκινη)

…λίγοι και καλοί…ας ελπίσουμε να μην μασήσουν οι μπάντες, και να περάσουμε μια χαρά:):!:

Πηγε κανενας?
Θελω να μαθω απο merch τι ειχαν,αν μπορει καποιος να βοηθησει.

σχεδον ολα τα cds του στα 15,αμετρητα t-shirts,hoodies,long-sleeve ή και γυναικεια. Επισης ειχαν πολλα βινυλια αλλα δεν εδωσα σημασια. Όσο για την συναυλια, μετρια τα πραγματα εξαιτιας ήχου (και οχι μονο)

από κόσμο;
Αγαπημένη μπάντα οι Ρουμάνοι, αλλά η οποιαδήποτε σκέψη για Θεσσαλονίκη-Αθήνα σε καιρό κρίσης είναι απαγορευτική.

στους Grimegod πρεπει να ειμασταν διψηφιος αριθμος.Στους Negura απο 150-200 ατομα

Edit: Γραψε λαθος, αλλο καταλαβα.