Negură Bunget - Om

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=784520#post784520

Για δες τι θα καταλάβεις εσύ από τη συνομιλία…κι εγώ στις ανακοινώσεις του ρόκιν το είδα, αλλά πουθενά αλλού. δεν ξέρω, θα ξανατσεκάρω, γιατί ααν έρθουν δεν συζητάω καν ότι θα ανέβω πάνω να τους δω…

Almighty C αφου διαβασες τι ελεγε ο μπαν γιατι δεν σταθηκες και στο #7 ποστ του θρεντ, που ειναι αρκετα επεξηγηματικο. οι νεγκιουρες στην ουσια εχουν διαλυθει, ενας ντραμμερ ο οποιος δεν εχει βαλει ποτε το χερι του στις συνθεσεις πως μπορει να συνεχισει το ονομα, χωρις να γινομαστε προκατειλημμενοι, οταν θα βγει το αλμπουμ μπορει να γαμαει, αλλα λαηβ εχουμε να κανουμε με μιμητες του υπογραμμου και κακο στησιμο. οποιος τους ειδε τους ειδε, τι να κανουμε. τωρα αν το λαηβ ερθει και Αθηνα με τα ιδια λεφτα θα παω εννοειται. αλλα να τρεξω Θεςς για να δω τους μιμητες, νο γουεη.

θενκς νομιστερακι, ομολογώ δεν είχα διαβάσει όοοοοολο το θρεντ :oops::oops:

:wink:

επομενο βημα ν’ ακουσεις το wodensthrone. ηχογραφηθηκε στο στουντιο των νεγκιουρων και ισως το εχεις παρατηρησει σε λιστες για τα καλυτερα του 2009.

πάντως εγώ που τους έχω δει και “πριν” και “μετά”, δεν κατάλαβα μεγάλες διαφορές στην σκηνική παρουσία. Βάλε πως ο νέος τραγουδιάρης είναι σωσίας του παλιού (σε όλα όμως! ίδια μούσια, ίδια ρούχα, ίδια μαλλιά, ίδια κιθάρα) στην αρχή νόμισα πως η φάση με τις αλλαγές μελών τελικά δεν έγινε.
Τεσπά κρίνετε μόνοι σας τι θα κάνετε.

Μάλιστα…1.3 Kb’s ή dead μια εβδομάδα τώρα…επειδή ακούω τα κομμάτια στο youtube και τα σπάνε όμως (!), υπάρχει στο γνωστό ρώσικο site? Και αν ναι, μπορεί κάποιος να μου στείλει pm ποιο είναι αυτό το ρώσικο site επιτέλους? #-o

Ευχαριστώ. :slight_smile:

πάτα με

κλοπυραητς ρηζερβντ
this post will self destruct in a few minutes

Ok thanks. Το παραδέχομαι, δεν το σκέφτηκα αυτό. :stuck_out_tongue: Το βρήκα πάντως, εμμέσως με το search rapid, upload κ.τ.λ.
Βγάζουν και καινούργιο έ?
Να και μια κρίτικη! (πως λέμε “να ένα μήλο”): κλικ

επαιξαν οι negura bunget στην Ελλαδα…? Μαλιστα…ωραιο νεο αν και δεν ειχα την ευκαιρια να τους δω! Κριμα! Πως ηταν το live!?