Nektar 4-5/9 Αθήνα

Τώρα είδα τη συνέντευξη (μπράβο Κώστα :wink:) και συνειδητοποιήσα πως δεν υπάρχει θρεντ για αυτή τη συναυλία.
Για πείτε οι συνήθεις ύποπτοι πότε σκοπεύετε να πάτε…
Εγώ με βλέπω για Παρασκευή.

Bluezlick θα κατέβεις;

http://www.mindradio.gr/scene.php?t=music&id=903

Καλή συναυλία με φθηνό εισητήριο… Κρίμα που δεν μπορώ να πάω στην Αθήνα εκείνη την περίοδο :frowning:

δεν νομιζω ποτε δνε τρελαθηκα για nektar κ η ταλαιπορια δεν λεει:wink:
θελω να κρατησω κ φραγκα για αλλα δυο"κατεβασματα" sonics κ για κατι αλλο που ακουσα…(πολυ kraut) :stuck_out_tongue:

Καλά, και εγώ δεν θα ταξίδευα για να τους δώ, σε καταλαβαίνω.
Αλλά αφού πάιζουν εδώ θα πάω.

Παιδια,καλησπερα.Θα κατεβω αυριο απο Βολο.Θα βρω λετε εισιτηριο εξω απο το ‘‘Rodeo’’’?

Γύρω στους 10 γνωστοί μου θα πάνε τσαμπέ αφού

ΚΕΡΔΙΣΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΑΙΖΟΝ!

ΤΟ RODEO LIVE CLUB, Ο ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΡΟΚ ΧΩΡΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ -alive & kicking since 1971- ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΑΙΖΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΜΕ ΤΗ ΔΙΗΜΕΡΗ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΘΡΥΛΙΚΟΥ ART ROCK ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ NEKTAR ΓΙΑ 1Η ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΩΡΕΑΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΩΡΑ E-MAIL ΣΤΟ altergroundevents@yahoo.gr ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ URL ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟ MYSPACE.
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ, ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΕΣ!

STAY TUNED…

χοχοχοχ, όχι απλά πήγε άπατο από προπώληση αλλά ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΑΜΠΑΤΖΙΛΙΚΙ. Πως θα το γεμίσουν το rodeo ρε…

Μιά χαρά προσέλευση είχε για τα δεδομένα του χώρου.
Έπαιξαν πολύ καλά για δύο ωρίτσες, καλά περάσαμε. 8)

Καλημερα,ημουν κι εγω στη συναυλια της Παρασκευης και μπορω να πω οτι οι τυποι εχουν τρομερη ενεργεια και διαθεση.Ο πληκτρας ηταν αποκαλυψη.Πολυ καλυ συναυλια.Δυστυχως ομως συμπαθεστατε παλιοροκα φιλε Mule,κλαιω και χτυπιεμαι που δεν θα μπορεσω κατα τα φαινομενα να κατεβω λογω δουλειας στους Return To Forever και ston Al Di Meola καθ’οτι καθημερινη.Ασε μεγαλη πικρα,παρηγοριεμαι τωρα ακουγοντας το αριστουργημα ‘‘Romantic Warrior’’ kai to’‘Elegant Gypsy’’ του Meola.Θα επανορθωσω ομως με ZZ Top.Ειναι Σαββατο τουλαχιστον!

Συμφωνώ, ο πληκτράς ήταν μεγάλη μορφή!

Για RTF - DiMeola σε νιώθω…
Αν και ο Βόλος δεν είναι και τόσο μακριά πλέον με τους νέους δρόμους στα καμμένα βούρλα, αν θέλεις να κάνεις τρέλες ίσως και να σε παίρνει… :wink:

ΖΖ θα γίνει της π…ς, βοηθάει και το Σάββατο για να μαζευτεί κόσμος από όλη την Ελλάδα! 8)

Ας τα γραφουμε στα θρεντς για αυτές τις συναυλίες πάντως να μην χαλάμε αυτό εδώ!