Neurosis, 3/7/2014, Fuzz Live Music Club

ΟΚ τα 32 είναι ένα κλικ πάνω.

Αλλά φωνάζουμε τόσα χρόνια για Νιουρόσις, τρέχουμε να τους δούμε στα εξωτερικά και θα κολλήσουμε στα 7ε έξτρα που θα δώσουμε; Γιατί αν ήταν 25ε δε θα υπήρχε κανένα θέμα.

Booked λοιπόν, ελπίζω μόνο να έχουν βρει μια λύση στο θέμα των visuals, γιατί στη συναυλία με Godflesh ήταν πολύ εμφανής η απουσία τους.

ευτυχώς δηλαδή που δεν ανέβηκα τελικά και πούλησα τα εισιτήρια, ευτυχώς!!! :stuck_out_tongue:

Ναι σου λέω, πάλι καλά :stuck_out_tongue:

Πω ρε φίλε!!! Αυτά είναι!!!

Πωπω πανάκριβα, και στο φαζζ κι’όλας, γάμα τα.

[SPOILER]ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ. ΡΕ. ΜΑΛΑΚΕΣ. ΤΟΣΠΙΤΙΜΟΥΠΑΡΤΕΜΟΥ[/SPOILER]

Χαλια…Fuzz, μεσα στον Ιουλιο, 32 ευρω…θα παιξουν και λιγοτερο απο 90 λεπτα…

:lol::lol::lol::lol::roll:

ναι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Λιποθυμάω

ακριβούτσικο το γαμημένο αλλά θα ναι έπος :smiley:

Πω ρε μαλάκα…

Και Corrections House…
Πω… τι μου κάνετε τώρα…
Πω…

Και νόμιζα ότι θα γλυτώσω την κάθοδο στην Αθήνα το καλοκαίρι…

Πω…

Και μόλις η γειτονιά με θαύμασε στο μπαλκόνι γυμνό να στριφογυρνάω το μποξεράκι μου στον αέρα ουρλιάζοντας. Εκεί. (αν δεν πάω σεπουλτούρα)

ΚΑΙ ΓΑΜΩ :thumbup:

[B][SIZE=7]ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ.[/SIZE][/B]

Ο επαναστατικός αγώνας για ποια βόμβα ανέλαβε την ευθύνη σήμερα? Μήπως για τους Neurosis?

θα πω στον οδηγό σε λίγο να χώσει pain of mind

Λίγο ξεφτίλα το εισητήριο βασικά. Anyway.

Μου φάνηκε πολύ περίεργο όταν το έμαθα λόγω του κολλήματος που έχουν να παίζουν σε μέρη που είναι υπερ-κομπλέ από θέμα ακουστικής και απόδοσης. Τόσο καλό είναι αυτό το Fuzz (δε μένω Αθήνα);

Ενδιαφέρον που θα είναι και οι Corrections House, ακόμα δεν τον έχω ακούσει το δίσκο, μάλλον καλύτερα τελικά έτσι όπως έκατσε.

[SPOILER]Θα τους δω [B]ακριβώς[/B] (αν θυμάμαι καλά) ένα χρόνο μετά από την πρώτη φορά που τους είδα. :oops:[/SPOILER]

ok, βγαλαμε εισητηριο ηδη…FYI A4 δεν αλλαζετε…

Σπουδαία μπάντα, μακάρι να μπορέσω να πάω

[SIZE=5][B]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ[/B][/SIZE]

:cry::cry::cry: