Neurosis

Από bulletin στο myspace…

[I]Shrinebuilder is a project that features, in equal measure, Wino (St, Vitus, Hidden Hand), Scott Kelly (Neurosis), Al Cisneros (Om, Sleep), and Dale Crover (Melvins). The band will be in the studio with Toshi from January 9th through January 11th. Shrinebuilder’s debut full-length, currently self-titled, is set for a summer 2009 release on Neurot Recordings.

Scott Kelly has announced that he will report live from the studio via www. weburnthroughthenight. blogspot. com beginning no later than Saturday, January 10th. Look for guest blogs by other members of Shrinebuilder as well as possible in-studio photos from the band.[/I]

:vibrate::vibrate:

Δεν θέλω να σε κάνω να νιώσεις άσχημα σε καμία περίπτωση αλλά έχει ποσταριστεί ίσα με τρεις φορές σε διαφορετικά θρεντς του φόρουμ :hippy:

lol. Εντάξει τότε. Θα το βλέπω συχνά τουλάχιστον και θα χαίρομαι :stuck_out_tongue:

Oi Neurosis ανακοίνωσαν μια ημερομηνία για καλοκαίρι.

26 Jun 2009 20:00 Tuska Festival 2009 Helsinki

Άρα κι αυτό το καλοκαίρι θα είναι Ευρώπη.
Οι γνωστοι-άγνωστοι μπορείτε-ουμε να σταυρώσετε-ουμε δάχτυλα… :wink:

[-o<

Να σταυρωσουμε δαχτυλα αλλα γιατι ? Για λαηβ εδω ?
Η για κανα φεστιβαλ που θα πατε εξω ? :lightsabre:

Και για τα δύο… 8)

για εδω…αφου ο scott kelly ειχε ερθει περυσι γιατι να μην ερθει φετος ολο το πακετο??:smiley:

Γιατι δεν δεχονται να παιξουν οπου κι οπου (απ’οτι λενε τουλαχιστον).
Οσον αφορα θεματα χωρου,ηχου και τετοια απλα πραγματα.
Εννοειται οτι θελω να τους δω ε ! Απλα μου φανταζει τρομερα δυσκολο…

ας ερθουν και τα υπολοιπα ερχονται δευτερα!:stuck_out_tongue:

μπα, δεν είναι λογική αυτή :). αν δεν είναι να τους ακούσουμε όπως πρέπει, μακριά κι αγαπημένοι.

καλα παιδια μη βαρατε:cry:ο,τι πειτε…8)

κι άλλη μια ανακοίνωση από το μαισπέις τους, έτσι για να σας πριζώσω ακόμη περισσότερο! :twisted:
(εγώ δε μιλάω, θα κινδυνέψω με ban :–)

Neurosis Booking contacts

If you are interested in booking Neurosis in the U.S. or Europe, please contact: nrbooking@neurosis.com.

If you are interested in booking Neurosis in the U.K., please contact Mammoth Booking: jodie@mammothbooking.com.

Οι τύποι ψάχνονται για περιοδεία. Άραγε θα φιλοτιμηθεί κανείς εδώ?

Είμαι ο Ν.Λώρης και μόλις είδα το αποπάνω ποστ. Χαρείτε λίγο ρε παίδες!

ΟΚ, τώρα δέστε τις ζώνες σας κορόιδα:p (that rules Me in!)

Αγαπητοι Neurosis,

θα σας παρακαλουσα να κλεισετε μια ημερομηνια στην αγγλια μεταξυ 13 και 20 Απριλιου μιας και πιο μετα εξωτερικο δεν παιζει.

Ευχαριστω

Thodoris

Έχουμε και λέμε. Η Neurot recordings είναι δικιά τους, η οποία ευθύνεται για ένα σωρό διαφορετικά γαμηστερά πραματάκια. Στο alter-ego project Tribes of neurot συμμετέχουν απαξάπαντες. Ο Scott και ο Steve ακολουθάνε και σόλο καριέρα. Ο Scott συμμετέχει και στους “χαρούμενους” Blood and time. Ο δε Steve επίσης στους Culper Ring και Harvestman. Ο Josh Graham ήταν στους Red sparowes και συμμετέχει στουςBlood and time, Battle of mice και A storm of light. Επίσης έχουν κάνει μια απίστευτη συνεργασία με τη Jarboe κει έχουν ξεπετάξει το A sun that never sets οπτικοποιημένο σε dvd. Μιλάμε αποκτήστε το με κλειστά μάτια. Αιώνιο rispect στους Neurosis, χωρίς τους οποίους ο σύγχρονος σκληρός ήχος θα ήταν τελείως διαφορετικός. Μάλλον δεν θα υπήρχε, ακόμα power-παπαριές θα παίζανε όλοι. Όλα τα άνωθεν groups αποκτήστε τα με κλειστά μάτια.

Oι Neurosis ειναι μια απο τις ελαχιστες μπαντες που δεν μπορω να ξεχωρισω το αγαπημενο μου
αλμπουμ.Οποιο ακουω καθε φορα γινεται αυτοματα το αγαπημενο μου.
Επειδη χτες το βραδυ ειχε σκοταδι,ουισκι και Neurosis το αγαπημενο για τωρα ειναι το αποκατω.
Προσκυνατε απιστοι !

Εμένα πάντως πρώτο έρχεται το “A sun that never sets” (ξέρετε, εκείνο που έχει το μεγαλείο που λέγεται stones from the sky) και μετά ακολουθεί το “through silver in blood”. To eye of every storm δε μου χει κάτσει καλά πάντως, αλλά με τους Neurosis αυτό αλλάζει με τις ακροάσεις…

Ακούστε τα προσωπικά των Kelly και Von Till ρε κεφτέδες.

Α btw, έχει leakάρει το νέο Harvestman

ακουστε τον ρε κεφτεδες, γνωριζει την αληθεια