Nevermore live in Greece 27-28/5/2010

οντως σε 4 μερες 3 τρομερα λαιβ. να δουμε ποιο θα πρωτο προλαβουμε. η αληθεια ειναι οτι αυτοι στα αρχιδια τους στην ελλαδα δεν φτιαχνουν χιλια δυο πραγματα το προγραμμα υπερ του μεταλα θα κοιταξουν? απλως ειναι μαλακια λιγο το πολυ μικρο κενο. ασε που ντεισαιντ δεν εχει κ αθηνα. οσο για νεβερ, πιστευω θα γαμησουν!

Λοιπον μπανταρα μ αρχιδια.

Γαμω τις μουσικες, γαμω τους στιχους.
τι να πεις
τεχνικοι χωρις να κουραζουν κ απλα να μπλεκουν νοτες
δεν εχω να πω τπτ αλλο

η μπαντα αυτη ειναι σκετη ΚΑΥΛΑ

εν τω μεταξυ με Ντυλαν κ Ζαν μισελ Ζαρ εκεινες τις μερες δεν ξερω αν θ αξιωθω να τους δω παλι#-o

Το γουσταρω πολυ αυτο το συγκροτημα…

αντε καληνυχτα τωρα:lol::lol::lol:

αποκλεισμενος στην νεα υορκη μεχρι τις 26 του μηνα - ηταν να φυγω σημερα- ειπα να βρω νετ απο τις 6 απριλη που ειμαι εδω και να δω τι γινεται στο φορουμ

ξεκναω απο εδω

και γαμω τα νεα!!!
bolt thrower lamb of god nevermore θα ειμαι εκει…

φανταρε kaiser τωρα ποτε θα παρεις αδεια???

στη Νέα Υόρκη είσαι; θέλω και εγώ τέτοιο αποκλεισμό :roll:

γαμησε τα ρε… ολοι τωρα που ειμαι εγω στρατο βρηκαν να ρθουν…#-o
nevermore θα παω σιγουρα… δεν ξερω πλεον αν θα παω sonisphere

αποκλεισμενος?? δηλαδη χανεις 69eyes deathakia…

ΠΑΙΔΙΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ
ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ

Ξερει κανενας αν θα ειναι μονοι τους και τι ωρα περιπου θα βγουν?

Έτσι…κιεγώ κιεγώ:):!:

Σας μιλάω από πολυτεχνείο (είμαι εκδρομή :p) Πήγα χθες νωρίς νωρίς να βγάλω το εισητηριάκι μου και μου λένε ότι τα εισητήρια είχαν έρθει από τις 21 αντί για 27 που είχε ανακοινωθεί, Μογγολιά αυτό. Το θέμα είναι ότι το έχω πλεον, ίδιο κόψιμο με έπικα. Άντε καλές αγορές και στους υπόλοιπους! Ένας μήνας ακόμη :smiley:

η πρωτη συναβλια του καλοκαιριου λοιπον nevermore… (για μενα τουλαχιστον)

κατι μηνες τους ακουω και γινονται ηδη απο της αγαπημενες μου μπαντες!
την συναβλια δεν την χανω με τιποτα!!! :metal: :metal:

και ασε που θα βγαλω και το αχτι μου απο τις πανελληνιες εκει…
[SIZE=“4”]ΘΑ ΚΑΝΩ HEADBANG ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]
:twisted:

και την επομενη μερα epica ειπαμε ε?.. πωωωωωωωωωωωωωωωωωω…
ξερετε αν δινουν οι τραπεζες συναβλιακο δανειο; :stuck_out_tongue:

α, και επισης ξερει καποιος που μπορω να βρω αυτη τη Γ@*ατη μασκα των nevermore?
(ξερετε για τι λεω…)

Καβλα.

Άντε να περάσουν οι μέρες, και η καΒλα θά’ναι τεράστια:):!:

Δεν ξέρω αν έχει υποθεί πιο πριν αλλά ο δεύτερος κιθαρίστας που θα έχουν θα είναι αυτός που έπαιξε στον προσωπικό δίσκο του Dane…

Ο οποίος είναι?

http://www.rocking.gr/article7398.php :wink:

Ωραίος brein.d3d ευχαριστώ!:D. Μακάρι να δέσει με τους άλλους και στουντιακά.

τι Darrel Dane λέει μωρέ το άρθρο!

Darren Wayne’s World.

είναι κάτι μεταξύ Warrel Dane και Dimebag Darrel… #-o

σιγά μην είναι και Wayne’s World ,δε φιλμ:p

κοίτα το φανμπουλίκι μου για deicide δεν έχει όρια.AΛΛΑ το 2002 ήταν δραματικά.Οι καραγκιοζιές του Benton ήταν άνευ ορίου και προηγουμένου, και έκοβε συνεχώς το show για να μιλήσει.Και δεδομένου ότι έχω προ πολλού ξεπεράσει τους ρομαντισμούς της εφηβείας, ώστε να χαβαλεδιάζω με αυτά τα σκηνικά και να τα θεωρώ bonding,το πιο σημαντικό είναι ο επαγγελματισμός που δεν στερείται κάβλας. Και το 2002 είχαν 0 επαγγελματισμό. Ωστόσο, θέλω πολύ να τους ξαναδώ κι αν το παλέψω με τη δουλειά, θα ανέβω.
Επίσης για το Fuzz έχουν ακουστεί τα χειρότερα, από πλευράς εξαερισμού κλπ, οπότε υποψιάζομαι ότι θα είναι μια κατάσταση “καλώς ήρθατε στο φούρνο μας”. Βέβαια με εξαίρεση την τελευταία φορά που τους είδα (που τώρα δε θυμάμαι καν πότε ήταν) οι Nevermore είναι εγγύηση λαηβ.
Κοινώς μακάρι να 'ξερα τι να κάνω.