Αποχωρούν απο τους Nevermore oi Jeff Loomis και Van Williams

[B][SIZE=“5”]ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ[/SIZE][/B]

OXI OI NEVERMORE

Lol, τι φάση; Δεν έχουν βγάλει καμιά ανακοίνωση που να λένε τι και πως, ε;

The time has come to pursue our own paths from the group. Due to internal struggles and ongoing issues within the band, we feel it is our time to move on. We would like to thank all of our fans around the world for their years of love, support and enthusiasm. This was not an easy decision but a very necessary one at this point, may we all meet again someday, somewhere in time

12345

:(:(:frowning: Μεγάλο κρίμα γιατί ακόμα δεν είχα καταφέρει να τους δω λαιβ, αλλά μετα το τελευταίο δείγμα ίσως να είναι καλύτερο να κάνουν κάτι καινούργιο.

Μάλιστα… [-X
Τί να πώ κι εγώ που δεν είπαν οι προλαλήσαντες; Έμεινε μια μπάντα με δύο αρρώστους - ο ένας κυριολεκτικά ο άλλος μεταφορικά.

Ο Loomis είναι μεταφορικά άρρωστος?

Γι’ αυτούς που μείνανε λέει.


Γαμώ την πουτάνα σας δηλαδή!

Α ναι. :stuck_out_tongue:

Τι να πω, πάντως το ότι δεν ήταν καλές οι σχέσεις τους φάνηκε και με το τελευταίο αλμπουμ. Τεράστιο κρίμα. Μπάντα Nevermore δεν υφίσταται έτσι…:frowning:

ΓΑΜΩ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΜΑΖΙ, ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΘΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ HEAVY METAL ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΩΛΟΒΔΟΜΑΔΑ

:lol::lol::lol:

έκαστος στο είδος του και ο λούμις στους νέβερμωρε

νο λούμις νο πάρτυ

ρε τι άλλο θα ακούσουμε;

Οι νέβερμορ ήταν πιο στάσιμο πράμα κι από βάλτο, και μόλις κουνήθηκε κάτι ταράχτηκαν τα νερά. Απορώ που μερικοί εκπλήσσονται. Μη χαλιέστε, υπάρχουν και οι Σάνκξιουαρι (φτου τους βέβαια για όποιον σέβεται τον εαυτό του) για να αποθεωθεί ο μεταλ άικον γουόρελ ντέην.

Όπως τα λέει ο Red Rum είναι η πραγματικότητα.Είμαι φίλος της μπάντας από την αρχή της και έχωντας δεί όλα τα live τους,συμπεριλαμβανομένου του live το 1990 μαζί με τους FATES σαν SANCTUARY,ήταν φανερό τα τελευταία 5 χρόνια ότι δεν υπήρχε πλέον χημεία.Δεν πειράζει τόσο ο JEFF όσο και ο VAN είναι τεράστιοι μουσικοί και θα μας προσφέρουν πολλά ακόμη.Τώρα για τον WARREL,μία από τις πιο αγαπημένες μου φωνές,μάλλον η κόκκινη βαφή πέρασε και στον εγκέφαλο του.Σοβαρά τώρα το καλύτερο νέο θα ήταν να αποχωρήσει ο WARREL από τους SANCTUARY.:stuck_out_tongue:

τι μλκιες ειναι αυτες ρε πουστη μου:!:
ευτυχως που τους προλαβα και λαιβ
κριμα[-X

Πάλι καλά που πρόλαβα και τους είδα, δυστυχώς πάει και αυτή η μπάντα αλλά νομίζω πως φαινόταν ότι κάτι δεν πήγαινε καλά.

[SIZE=“7”][B]ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ…[/B][/SIZE]

[B]οχι οι Nevermore, ρε φιλε, οχι…[/B]:cry::cry::cry:

και παιδια δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα ερχεται το τελος του κοσμου!

οι μισοι πεθαινουν και οι αλλοι μισοι που μενουν ζωντανοι διαλανε τα συγκροτηματα τους…

Τι γίνετε πια όλοι αποχωρούν πριν λίγο έμαθα ότι φεύγει και ο Roy Khan από τους kamelot

ναι και μιλαμε για διαστημα 3 ημερων…

πολυ ασχημο αυτο ηταν μια απο τις πιο ποιοτικες μπαντες… ελπιζω καποια στιγμη να διευκρινισουν καλυτερα τι συνεβη αν και εχω την εντυπωση πως ο βαρελ ψιλοαδιαφορουσε τον τελευταιο καιρο κατι που οδηγησε τους αλλους στην αποφαση αυτη… κριμα παντως γιατι σε μουσικο καλλιτεχνικο κομματι ηταν μια μπαντα που τα μελη της ειχαν φοβερη χημεια