Nevermore-symphony x-psychotic waltz 2011

Προσπερνάμε το λάθος; με την ημερομηνία(προφανώς μιλάμε για 2011). Δεν προσθέτω τίποτα άλλο… http://www.msanthrope.com/blog/?p=1016. Βρε λές;;;;;;;;;;;

είμαι έκπληκτος που η ελλαδα δεν είναι μέσα…χα.χα.χα.χα … ΧΑ :frowning:

α ειπα και εγω…

κλειδωστε το ρεεεεε… θα παθουμε τπτ… :stuck_out_tongue:

οργανωθείτε να τους φέρουμε.κλαψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ λυγγγγγγμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Θα προτιμουσα Psychotic Waltz μονους και οχι στριμωγμενους για κανα 40λεπτο πριν τους Συμφωνιξ(προσωπικα θα πηγαινα μονο αν επαιζαν στην πιλοτη μου…) και τους Νεβερμορ που χουμε δει 20 φορες ξερω γω.Φερτε τους οπως τωρα τους Shadow Gallery να φχαριστηθουμε κανα 2ωρακι…

συμφωνώ.βέβαια δε με νοιάζουν οι shadow gallery…

Aν και ακούγεται υπερβολικά δελεαστικό πακετάκι θα συμφωνήσω απόλυτα!

Βασικά εγώ θέλω το πακέτο χωρίς τους Nevermore! Από 2 ώρες έκαστος Psychotic & Symphony X.

E κι εγώ θα προτιμούσα χωρίς symphonic X αλλά αν το πάμε έτσι δεν νομίζω να βγούμε πουθενά.
Πάντως πιστεύω ότι το όλο πακέτο από το να μην έρθουν καθόλου οι Psychotic Waltz δεν χάλασε κανέναν! (εκτός βέβαια αν αναλογιστούμε την πιθανή τιμη εισητηρίου)

Δύσκολα τέτοια πακέτα φτάνουν στην Ελλάδα.Στο παρελθόν όπου υπήρξαν πακέτα 2-3 μεγάλων ονομάτων όταν έφτανε η ημερομηνία για Ελλάδα “έσπαγαν” κ ερχόταν μόνο οι χεντλάινερς.Μακάρι να αλλάξει στην προκειμένη περίπτωση αλλά δύσκολο.

εγω παλι καιγομαι περισσοτερο για τα 2 πρωτα ασχετα αν εχω ξαναδει νεβερμορ…

8O

:-k

[-X

:slight_smile:

ωραιο πακετακι…αλλα δεν το βλεπω εδω…
να ρωτησω κατι αν ξερετε
το 2011 θα εχουμε περιοδεια κ nevermore και sanctuary?:-k

Να φέρουν μόνο νεβερμορ

Για πλακα το λες ετσι ?

Psychotic σκέτο.Ένα διωράκι γεμάτο να αφήσουμε τα κοκκαλάκια μας. Μπαντάρες και οι άλλες 2 αλλά οι Psychotic είναι [SIZE=“6”]ΘΕΟΙ[/SIZE]. :bow2:

Ας έρθει το πακέτο, χωρίς Nevermore…δεν τους χορτάσατε;:):!:

Κι εγω αυτο λεω.

[SIZE=“4”]symphony x[/SIZE] :vibrate::vibrate: