New Girl

γλυκος πιλοτος.

θα συνεχιστει αν η σχεση μανας/εμετου μεινει στα ιδια επιπεδα. αμα ανεβει δεν θα αντεξω

Πάντως το δεύτερο επεισόδιο είναι εξίσου καλό. Και προς το παρόν δεν αλλάζει κάτι ως προς αυτό. :stuck_out_tongue:

Σε άλλα νέα, το New Girl μπαίνει στον πάγο για τρείς βδομάδες λόγω των playoff του baseball.

πηγε τετάρτη

Κάτσε, πότε έγινε αυτό? Γιατί υπήρχαν συζητήσεις για το αν θα παέι Τετάρτη μετά το X-Factor, αλλά η Zooey έγραψε στο Twitter της πριν από κάποιες ώρες ότι ξεκινάει πάλι σε 21 μέρες.

Ας περιμένουμε μέχρι την επόμενη Τετάρτη λοιπόν… :stuck_out_tongue:

μου φαινεται οτι σημερα(δηλαδη αυριο για εμας) θα βγει επεισοδιο

και μετα εχει διακοπη για λιγο

Τρου δατ λοιπον. Εδεσε τελεια με το μεσημεριανο.

Η δεσποινιδα Levy, aka η χαμενη αδερφη της Emma Stone, ειναι μια γλυκα και μιση.

Και θα ηταν και συμμαθητρια μου, οποτε δε νιωθω κρήπουλας.

Και ο πατερας συμπαθεστατος. Ωραια φωνη :expressionless:

Επειδη μενω στην Αμερικη και συγκεκριμενα στη Νεα Υορκη, σε διαβεβαιω οτι μπορεις να βρεις πολυ χειροτερα. Τα ενοικια ειναι υπερογκα εδω περα, και ετσι ο καθενας βολευεται οπως βρει. Μπορεις να βρεις ενα ζευγαρι να συγκατοικει με μια ασχετη κοπελα, μπορεις να βρεις Κινεζους, Αφροαμερικανους και Πακιστανους στο ιδιο σπιτι. μπορεις να βρεις γιαγια στο ιδιο σπιτι με 35χρονο φοιτητη, μπορεις να βρεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Η σειρα βεβαια εχει μη ρεαλιστικα σκηνικα, αλλα δεν ειναι η συγκατοικηση ενα απο αυτα…

Εεεε πρεπει να δεις τη σειρα μαλλον, γιατι κατι τετοιο δε συμβαινει ουτε κατα το ελαχιστο.
Περαν αυτου ομως, δε νομιζω πως η εξωτερικη εμφανιση καποιου παιζει ρολο στο κατα ποσο την ψαχνει με την παρτη του ε. Καταλαβαινεις ποσο μονοδιαστατο ειναι αυτο που λες?

Αν εβγαλες αυτα τα συμπερασματα απο ενα τρειλερ, μαλλον εκρινες καπως νωρις.

Ον τοπικ, πολυ καλη η σειρα ως τωρα, δεν ειναι η κλασικη σειρα που θα σε κανει να γελασεις, και δε νομιζω πως ειναι αυτος ο σκοπος της. Ειναι αστεια μεν, αλλα ουδεποτε ξεκαρδιστικη. Και οι χαρακτηρες εχουν πλακα, ειναι ολοι ενδιφεροντες. Η Ζωουλα μια λατρεια επισης φυσικα, και ο χαρακτηρας της τα σπαει απλα.

Ωραία άρχισε. Πλέον μου αρέσει και ο Γουίνστον και σε αυτό το επεισόδιο έδωσε ρεσιτάλ.