New invasion x15 - προσφορα σε vinyls -

CROMAGNON - Orgasm (Still Sealed - Abraxas Esp Records - ESP 2001) - 15
CANDLEMASS - Nightfall (1st Edition Axxis/Active Records 1987 France - CDATV 3) - 20
MANOWAR - Louder Than Hell - 4
MANOWAR - Into Glory Ride (Digipack) - 4
MEGADETH - Countdown To Extinction - 4
IRON MAIDEN - Edward The Great (Fear Of The Dark Bonus Version) - 4
STRATOVARIUS - Stratovarius (040 Mayan/Sanctuary) - 3
FIREHOUSE - Firehouse (467441 2 Epic) - 3
BLUE OYSTER CULT - Agents Of Fortune - 4
BLUE OYSTER CULT - Tyranny And Mutation - 4
TYPE O NEGATIVE - October Rust (8874 2 Roadrunner) 3
AC-DC - The Razor’s Edge DIGIPACK (Epic - Minor Blur On Cover) - 3
OTEP - Sevas Tra DIGIPACK (7243 5 3334628 Capitol) 4
AVRIL LAVINGE - Under My Skin (Artista) - 3
BEASTIE BOYS - Licenced To Ill (Def Jam) - 3
BLACK EYED PEAS - Monkey Business (A&M) - 3
DEUS IGNOTUS - Slavery Of The Cosmic Knowledge - 2
NEED - The Wisdom Machine (Digipack) - 4
MADNESS - One Step Beyond - 3
JET - Get Born - 3
HEART - Best Of (460174 2 Epic) - 3
SLAYER ? Diabolus In Musica ? 3
IRON MAIDEN - New York Palladium (Official Bootleg/Golden Stars Records) - 20
BB.KING & ERIC CLAPTON - Riding With The King - 3

φιλε θυμαμαι πολυ καλα οτι το IRON MAIDEN - New York Palladium (Official Bootleg/Golden Stars Records) - 20, στο εδωσα εγω στο 5ευρω…και τωρα εσυ το πουλας 20 απ οτι βλεπω…
πολυ ωραια κινηση…τι να πω…
δεν λεω οτι δεν εχεις δικαιωμα να το κανεις αλλα δεν μου φαινετε σωστο…

οριστε και το λινκ που το πουλαγα και θυμαμαι πολυ καλα οτι το εδωσα σε σενα
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1034268&postcount=10

ντροπη…

Και μακάρι να ήταν ο μόνος…

Φίλε Kaiser, το να θέλεις να δώσεις κάτι για 5 euro πιστεύω πως είναι δικαίωμα σου, είχες έναν δίσκο, θέλησες να τον πουλήσεις, και απλά τον έδωσες, το αν είχες ψάξει προηγουμένος ποιός είναι αυτός ο δίσκος που πουλάς και πόσο κοστίζει δεν νομίζω πως φταίω σε κάτι εγώ, ζήτησες κάποια λεφτά και αυτά σου έδωσα…

Επίσεις ψάχνοντας το το internet θα δεις πως στον συγκεκριμένο δίσκο οι τιμές κυμαίνονται, δεν είναι δύσκολο να το βρεί κάποιος εάν τον θέλει πια τόσο πολύ, επομένως δεν είμαι εγώ το ‘‘μονοπώλειο’’ που θα σας εκμεταλλευθεί όπως υπονοείς με το να γράφεις ντροπή σε ένα Thread δικό μου, απευθυνόμενος σε μένα…

http://www.ebay.com/itm/IRON-MAIDEN-NEW-YORK-PALLADIUM-LIVE-NY-USA-1982-/350504876058?pt=UK_CDsDVDs_CDs_CDs_GL&hash=item519bb7f81a

Βλέποντας λοιπόν τις τιμές αυτές πριν το βάλω προς πώληση, μη θέλοντας πλέον τον δίσκο, σίγουρα πάλι 5 Ευρώ δεν μπορώ να τον δώσω, νομίζω πως έχω το δικαίωμα να δώσω κάτι που δεν θέλω, και απο την στιγμή που δεν αναγκάζω κανέναν να αγοράσει με το έτσι θέλω, να το βάλω όσο πιστεύω εγώ…

Προσωπικά προβλήματα τέτοιου είδους δεν δημιούργησα ποτέ απο το 2005 που είμαι μέλος, και δεν είχα σκοπό να δημιουργήσω τώρα…

Εγώ νόμιζα ότι οι αγγελίες σε ένα τέτοιου είδους φόρουμ θα έπρεπε να υπάρχουν για να βοηθούν τους αγοραστές και όχι τους πωλητές. Για αυτό υπάρχουν τα διάφορα δισκάδικα και το διαδίκτυο. Το να την βλέπει κάποιος επιχειρηματίας είναι απαράδεκτο. Η τιμή του στο ebay δεν με ενδιαφέρει καθόλου, ενώ αντιθέτως με ενδιαφέρει πολύ πόσο το πούλησε ο Κάιζερ, ο οποίος btw δεν ζήτησε μεσάζοντα και θα έπρεπε να σεβαστείς το ότι το βρήκες σε τιμή ευκαιρίας. Τώρα που δεν το θες πια θα μπορούσες να δώσεις την ευκαιρία σε κάποιον άλλον να το αποκτήσει σε καλή τιμή χωρίς να έχεις ζημία, αλλά τι μαλακίες λέω. Το πνεύμα του επιχειρηματία ζει και βασιλεύει ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ εδώ μέσα…

κανα Helloween θα πουλησεις ? κανα karaoke remix vol 1 στα 3 ευρω δεν παιζει ?..

file mou exo ta soundtrack apo robocop rocky kai pezei na xo kai kati apo run dmc!!
to thema einai ti boreis na mou kaneis trade??

O Bruce (Live) poia ekdosi einai?

Sorry αν σου φανει εξυπναδα αλλα προσεξε λιγο την ορθογραφια στο lynard skynard.:slight_smile:

Γιατί δε μπορείς? Μπορείς να μας το εξηγήσεις λίγο παραπάνω? Φοβάσαι μη σε πεί κανείς μαλάκα που θα πουλήσεις κάτι στη μισή τιμή πχ.?
Αν θές μη σε πιέσουμε κιόλας…εγώ νομίζω ένα συγγνώμη θα ήταν αρκετό…όλος ο πρόλογος που έκατσες και μας πούλησες ήταν μάταιος…

Καλά νόμιζες, οι αγγελίες εδώ είναι για να βοηθούν τους αγοραστές του rocking, οι πωλητές που το εκμεταλλεύονται συνιστώ να πάρουν το μπούλο παραμάσχαλα και στο μοναστηράκι ή στη λαική της γειτονίας τους…

Οπότε δε λές μαλακίες, άλλοι τις κάνουν…δικαιολογίες του στύλ “έχω δικαίωμα” είναι απλά τραγικές…δε σου απαγόρεψε κανένας να γίνεσαι ανήθικος και θρασύς…έχεις όλη την ελευθερία του κόσμου…

Αν Και Ήλπιζα Να Λυθεί Προσωπικά Το Όλο Θέμα Που Δημιουργήθηκε Με Τον Ίδιο Τον Θιγόμενο (Όπως Και Λύθηκε), Να Ενημερώσω Όσους Έχουν Απλά Την Απορία Πως Συναντώντας Τον Τυχαία Μία Ημέρα Και Για Να Λυθεί Η Όποια Παρεξήγηση Μιλήσαμε Μέσα Στις Άκρες Για Το Όλο Θέμα Και Αν Και Δυστυχώς Κάτι Τέτοιο Δεν Κατέστει Απόλυτα Δυνατό Λόγω Βιασύνης Και Από Τους Δύο Υπέθεσαμε Πως Το Όλο Θέμα Για Εμας Είχε Τελειώσει Εκεί.

Όσο Για Τα Σημερινά, Δεν Μπορώ Να Ξέρω Και Δεν Μπορώ Να Καταλάβω Γιατί Ένας Άνθρωπος Που Δεν Γνωρίζω Καν Επανέρχεται, Σε Ένα Θέμα Που Είχε Θεωρηθεί Λήξαν Από Τους Ίδιους Τους Εμπλεκόμενους Καιρό Πριν, Και Ζητάει Εξηγήσεις Για Ένα Θέμα Που Αφορά Άλλους Και Όχι Τον Ιδιο, Και Να Πω Και Την Αλήθεια Δεν Θα Ήθελα Να Μάθω Κιόλας…

Ναι, Οκ Ήταν Ατόπιμα Εκ Μέρους Μου, Το Παραδέχομαι Και Ένα Συγνώμη Θα Έπρεπε Να Έχει Ειπωθεί Απο Μεριά Μου Στον Ίδιο…

Και Επειδή Βλέπω Πως Ο Λαός Απαίτει Μια Δημόσια Συγνώμη, Έχει Την Συγνώμη Μου Και Δημόσια Πλέον, Δεν Υπάρχει Και Ούτε Θα Υπάρξει Ποτέ Τίποτα Το Προσωπικό Μαζί Του. Ήταν Ένα Λάθος Μου Και Όπως Δεν Συνέβει Ποτέ Πριν Έτσι Και Δεν Θα Συμβεί Και Ποτέ Ξανά…

Κλείνοντας Θέλοντας Να Αποφύγω Ένα Εκατομμύριο Απαντήσεις Και Παρατηρήσεις Που Θα Ήθελες Τόσο Πολύ Να Κάνεις, Απλά Για Την Ιστορία Και Μόνο, Το Cd Ανταλλάχθηκε Με Τον Akisb Και Ηρέμησε Και Η Συνείδηση Μου, Ελπίζω Και Εσύ Πλέον Μετά Απο Αυτό Να Μπορέσεις Να Κοιμηθείς Ήρεμα Απόψε…

Όπως Επίσεις Και Πως Ποτέ Μα Ποτέ Και Αναφέρομαι Σε Όσα Παιδιά Έχω Γνωρίσει Από Το 2005 Και Μόνο, Και Με Ξέρουν Προσωπικά, Κανείς Μα Κανείς Και Ποτέ Δεν Είχε Το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ Παράπονο Από Εμένα. Πάντα Κάποιος Θα Σε Ρίξει Στα Trades, Κάποιον Θα Ρίξεις Εσύ Και Έτσι Και Πάει, Ποτέ Ομως Δεν Υπήρξε Ούτε Η Υποψία Προβλήματος…

Ένας Μόνο Υπήρξε Το 2005, Όπου Λόγο Ηλικίας Ειπώθηκαν Διάφορα Και Για Εντελώς Άσχετο Λόγο Και Πάνω Σε Κουβέντα, Ακόμα Και Εσύ Έχεις Τη Συγνώμη Μου Αν Και Σίγουρα Ούτε Και Εσύ Δεν Θα Το Θυμάσαι Πλέον…!!! :lol::lol:

Τώρα Μίας Και Σήμερα Και Για Τις Επόμενες 40 Ημέρες (Λόγω Σαρακοστής) Έχουν Ξεκινησει Οι Μέρες Της Συγώμης Αρχής Γενομένης Η Σημερινή, Εάν Ο Οποιοσδήποτε, Και Το Λέω Ειλικρινά Έχει Παράπονο Και Τυγχαίνει Να Μην Έχει Πέσει Στην Αντίληψη Μου, Μπορεί Οποτεδήποτε Να Μου Στείλει Ένα PM Και Να Ληθεί Η Όποια Τυχόν Παρεξήγηση.

Επίσης, Η Πρόσφορά Με Τις Ανατριχίλες Ισχύει Για Όλα Τα Πρώτα Cd Όπως Έχω Γράψει Και Παραπάνω Και Αν Τυχαίνει Να Έχεις Και Εσύ Κανένα Που Να Μην Θές Από Παλιά Να Ξέρεις Πως Θα Αδράξω Την Ευκαιρία Να Σε Εκμεταλλευτώ Όσο Περισσότερο Μπορώ Αδείαζοντάς Σου Την Βιβλιοθήκη Μιά Και Καλή!!! :):p:lol:

1 Like

Τυχαία κοιτούσα τις αγγελίες και έπεσα στην πρώτη σελίδα, δε πήρα χαμπάρι ότι ήταν του Νοέμβρη το post γιατί όταν το διάβασα εκνευρίστηκα και το έκανα αμέσως quote, αλλά δεν έχει σημασία, τα κακώς κείμενα καλό είναι να διορθώνονται έστω και με μια καθυστερημένη συγγνώμη, και δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου αλλά δεν μπορώ να βλέπω μίζερες πρακτικές στις αγγελίες, είναι χώρος βοήθειας για τους συμφορουμίτες όχι παζάρι εκμετάλλευσης του κολλήματος όλων με τη μουσική…

καλησπερα παιδια τη παιζει με της ανατριχιλες υπαρχουνε ακομα και αν ναι ποιες και ποσο

Παρέλαβα σήμερα. Όλα άψογα και ταχύτατα :slight_smile: :slight_smile: