New Model Army - live@Gagarin - 20/5

Ένα από τα σπουδαιότερα συγκροτήματα των τελευταίων 25 χρόνων επιστρέφει στο Gagarin 205 live music space. Οι βρετανοί New Model Army θα βρίσκονται στο γνωστό venue της Λιοσίων στις 20 Μαϊου…

Δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα από την μπάντα, αλλά υπάρχει στο site του Gagarin. Τι άλλο να ζητήσω φέτος? Θα δω Γενιά του Χάους, και καπάκι New Model Army. Νταξ. Σοκ.

ΤΕΛΕΙΑ!!:yahoo:

Δεν τους ξαναχανω.Νομιζω παιζουν και οι Darkest Hour ιδια μερα αλλα τους εχω δει οποτε θα προτιμησω NMA.

Κωλοφαρδοι.Να δουμε μπας και τους φερουν κι απο δω.

Eτσι ρε!!! Τρελα!!!

Κατι θα γινει.:wink:

Θέοτρελλη μπάντα, θα πάμε! Ωραίο νέο!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΝΕΟ!!! ΓΑΜΩ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑ!!! :D:D:D

Χμμμμ…Τι να ακουσω απο αυτους??

Παίζουν κ Σαλόνικα την επόμενη.
Toυς είχα δεί τον περασμένο Νοέμβρη στο Βουκουρέστι. Τυχαία μάλιστα!
Καλοιιιι!!!

Αυτο τολμω να πω οτι ειναι καλο νεο.
Τους ειχα χασει στο Βερολινο γιατι ο αλητης ο Ουλβερ ειχε φυγει και δεν ειχα παρεα να παω :Ρ
Λογικα δεν θα τους ξαναχασω.

ΝΜΑ? χα! γιε!!

Ξεκινα με το Ghost of Cain.Αν και εχουν κι αλλα καλα δισκακια το συγκεκριμενο πιστευω ειναι ενα καλο ξεκινημα,εχει και το The hunt που διασκευασαν οι Sepultura στο Chaos A.D.

Ghost Of Cain
Impurity
Thunder and Consolation

και τα 3 είναι αριστουργήματα.

Και το τελευταιο ητανε ψιλοδισκαρα ε.

Γμτ… πεφτει ιδια μερα με Darkest Hour… :? Μαλλον θα επιλεξω την τελευταια στιγμη.

Η προηγουμενη εμφανιση παντως (που εδωσαν στον ιδιο χωρο) ηταν συγκλονιστικη. Αμα δε τους εχετε ξαναδει, σοβαρα ε, μη τους χασετε!

Τελικα οχι,22 ειναι οι Darkest απ’οσο εμαθα.Αμα ειναι ετσι θα μας ερθει κουτι.:smiley:

πρέπει να ισχύει για Θεσσαλινίκη στις 21 στο principal

Μου έχουν πει οτι σε συναυλια τους στο Βερολίνο ο κοσμος δεν έφευγε με τίποτα απο το κλαμπ και βγήκανε για encore αρκετή ώρα μετα ενω είχαν ήδη ανάψει τα φώτα, έπαιζαν μουσική τα ηχεία και ενώ είχαν ήδη ξεκινήσει να μαζευουν τα συμπράγκαλα. Αν και δεν μου αρέσουν πολύ, κάτι τέτοια πραγματικά αξίζουν :respect:

Aπορώ πως μου είχε ξεφύγει αυτό το θρέντι! Από τις πολύ συμπαθείς ροκ μπάντες, τους είχα χάσει παλιότερα, οπότε μέσα. Απ’ ότι βλέπω εισιτήριο 25 ευρά προπώληση και 27 ταμείο.

ΥΓ: Να ναι καλά οι Sepultura βέβαια που μου τους είχαν μάθει.:slight_smile:

Super!!! Ελπίζω, να βρώ παρέα βέβαια, γιατί όσες φορές τους έχω δεί Ελλάδα και Αγγλία,πάντα πήγαινα μόνος μου:(

Άσχημα τα νέα…

Athens & Thessalonki Shows Cancelled
Wednesday, 08 April 2009 17:50

We are sorry to announce that the two gigs in Greece have been cancelled. This was a result of a problem between the promoter and the Gargarin, Athens, and as such the situation is completely out of our control. We would like to extend our sincere apologies to all our fans in Greece and to all who have already made travel arrangements to see these shows. We are hoping to reschedule the shows for later in the year.

Κρίμα…

η σκατένια μέρα από το πρωί φαίνεται. γκρρρρρ.