New texas club

Δε θα παω σ’αυτο το club γιατι δε μ’αρεσει το ονομα του… :evil:

Τουλαχιστον απεντομοση η οπως αλλοιως λεγεται κανανε οι αναλαβαν οι κατσαριδες και θεσεις μπαρμεν ???

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ενίοτε και dj

Άσε που κάθε Κυριακή θα έχει Cozy Montecristo

Ελα ρε …τις βαφτισανε κιολας ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κλαι μαι πατρινες! [size=7]ΛΕΝΤΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]

το center back που δενει τα κορδονια του στην σεντρα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έλα ρε ο Λέντης είναι ηλίθιος… :?

Άσχετο: cozy & monte δε θα είναι κάθε Κυριακή. Οι Κυριακές ανήκουν στο rocking, τη μία παίζει ο ένας, την άλλη ο άλλος…Θα σας ενημερώνουμε για όλα :wink:
Πάντως 10/9 θα έχει όντως monte & cozy!!! :smiley:

Η καλυτερη φαρσα ειναι με τον νιονιο.οποιος την εχει ακουσει ξερει!Ο γερος για πολυ αλανι μιλαμε.υ.γ και η φαρσα με την γιατρινα επισης.α ρε πατριδα Πατραα!!Ζαρουχλεικα RULE!

Sir jim,συνεχίζουμε πάντα με καλό poser στο πρόγραμμα έτσι?DANGER DANGER και αγιος ο θεός!KEEP ON POSER! :twisted:

Τα εχω εγω μαζι και φασες απο το Λεντη, ο οποιος την ατακα " ειμαι το σεντερ μπακ και δενω τα κορδονια μου στη σεντρα" την εχει κλεψει απο τον τεραστιο Χαρρυ Κλυνν ο οποιος εβγαλε την ατακα αυτη το 1984 στο δισκο του “Μαλακά, πιο Μαλακά”. Στο TEXAS δεν θα χωριστητε με Φραγκο? Θα μοιραστητε τα deck?
Το λεω γιατι θελω να ακουσω απο Σειρηνακη πραγματικο Heavy Metal οπως στις ραδιοφωνικες εκπομπες.

ΥΓ: Πατρα 'σου 'ρχομε απο τον Φλεβαρη φοιτιτικη ζωη… Αραλικι…

Ναι όμως ή σταματάμε για τις φάρσες ή κλειδώνεται αναγκαστικά το topic ή διαγράφονται όλα τα άκυρα μηνύματα. Κατά προτίμηση το πρώτο :stuck_out_tongue:

Που είσαι χαμένος εσύ μωρή μουχρίτσα;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τα εχω εγω μαζι και φασες απο το Λεντη, ο οποιος την ατακα " ειμαι το σεντερ μπακ και δενω τα κορδονια μου στη σεντρα" την εχει κλεψει απο τον τεραστιο Χαρρυ Κλυνν ο οποιος εβγαλε την ατακα αυτη το 1984 στο δισκο του “Μαλακά, πιο Μαλακά”. Στο TEXAS δεν θα χωριστητε με Φραγκο? Θα μοιραστητε τα deck?
Το λεω γιατι θελω να ακουσω απο Σειρηνακη πραγματικο Heavy Metal οπως στις ραδιοφωνικες εκπομπες.

ΥΓ: Πατρα 'σου 'ρχομε απο τον Φλεβαρη φοιτιτικη ζωη… Αραλικι…[/quote]

μπα! θα τον έχω δίπλα μου τον παλιάνθρωπο, να μου χαλάει το πρόγραμμα!!! χα…χα.χα…χα… Θα παίζουμε μαζί, και χώρια, στο ίδιο πλατό!!
Πήγα σήμερα και έιδα πως διαμορφώνεται το μαγαζί. Καμία σχέση με ότι ήταν…!!

(Τι λέγαμε για τις φάρσες λοιπόν;;; :smiley: :smiley: :smiley: )

Αυριο θα είμαστε από κει ,όπως και τη Κυριακή…
Το upper stage, τι μουσική θα παίζει??? Εληνικά, βλαχοσκυλοπόπ, ή Ramones ???

Που είσαι εσύ ωρέ; Άντε πέρνα την Κυριακή!!! :smiley:

Δημοτικούς χορούς και τραγούδια, θα έχει και έκθεση Λαϊκής Τέχνης και κεντημάτων.