New texas club

Το γνωστότερο Heavy Metal Club στην Αθήνα επανέρχεται ανανεωμένο και πλήρως ανακαινισμένο και υπόσχεται αξέχαστες βραδιές με δυνατή μουσική. Διαθέτοντας πλέον δύο ξεχωριστά επίπεδα, το Main Hall και το Upper Hall, καθένα από τα οποία θα παίζει αποκλειστικά τη δική του μουσική, το Texas Club προσφέρει τη δυνατότητα διπλής επιλογής στον ίδιο χώρο!

Την Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου το περιοδικό ROCK HARD ξεκινάει τη σεζόν με μία ROCK HARD METAL βραδιά όπου θα υπάρχει promotional υλικό από τη νέα δουλειά των Iron Maiden, θα κληρωθούν ολοκαίνουργια IRON MAIDEN T-Shirts AMOLAD, promo singles του “Reincarnation of…” κ.α. Πολλά cd/συλλογές με νέα τραγούδια από συγκροτήματα όπως οι Motorhead, Saxon, Sepultura, αφίσσες κλπ.
Στο main hall D.Js θα είναι οι Σάκης Φράγκος και Δημήτρης Σειρηνάκης, που θα επιμελούνται πλεον και κάθε Παρασκευή την μουσική του TEXAS CLUB.

Αυτή θα είναι η πρώτη μέρα ενός διήμερου Opening που θα συνεχιστεί το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου με πολύ Heavy Metal!

Kαλη φαση οταν κατεβω προς Αθηνα θα ερθω.

Sirjim, δε με βάζεις και μένα στην κλήρωση για το T-shirt του AMOLAD που μου πέφτει λίγο δύσκολο να έρθω λόγω απόστασης? :lol: 8) [-o<

και ποοοουυυυυ μένεις τέκνον μου???

εις την μαγική Μιναρούπολη, γνωστή κατά τον κόσμο και ως “Πάτρα”.

Πολιτισμική πρωτεύουσα της Ευρώπης για το 2006, τρομάρα της.

Ε μα μια φορά και σεις ως περιοδικό να έρθετε να κάνετε ένα party δεν αξιωθήκατε… :stuck_out_tongue: .

στείλε με pm τη διεύθυνση σου και το κανονικό σου όνομα, μήπως και μπορέσω να σε βρω κατιιτίς… δε σου υπόσχομαι, αλλά θα προσπαθήσω…

Και την Κυριακή 10/9 με πολύ rocking.gr :smiley:

Φυσικά σα ντόπιος θα ξέρεις για τις πατρινές φάρσες που είχαν γίνει πριν καμμιά 25αριά χρόνια στο στρατό, ε;
"Κυρα Όλγα’’, ‘‘γαμώ και δέρνω’’, ‘‘το φανάρι δουλεύει;’’, ‘‘πασοκ ρε μούτρο’’, ‘‘τη Χαρά θέλω’’…
Μιλάμε για πολύ γέλιο… :lol:

εννοείται…Πραγματικά βγάζουν γέλιο οι τύποι, κυρίως γιατί πήγαιναν στοχευμένοι σε διάφορα νούμερα που είχαν και λερωμένη τη φωλιά τους…

Πρέπει να τους χάλασε βέβαια όταν τους έπιασαν και τους πήγαν στρατοδικείο…

Τι παλικάρια…

“Σταθμάρχης από Πάτρα”.χεχεχε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελικά τι έγινε με δαύτους;
Πόσα φάγανε;
Τα αγαπημένα μου είναι “τη Χαρά θέλω”, “κύριε ξεφτίλα”,’‘γαμώ και δέρνω’’…
Α, και μια απορία που την έχω καιρό, τι είναι αυτό που λέει η κυρα-Όλγα σκουραμέτρα;

ρε παλικάρια, για βάλτε μας λίγο και μας στο παιχνίδι, δε τη ξέρουμε την ιστορία… για πείτε…

Χαμως πολυ γελιο :lol:

Κάτι στρατιώτες από την Πάτρα κάνανε φάρσες από το τηλ πολύ παλιά…

χαχαχα

σκουλαμέντρα πρέπει να είναι η μπίχλα, η βρώμα. Επικές καταστάσεις.

Sirjim, για τη συγκεκριμένη κασέτα με φάρσες υπάρχουν διάφορες φήμες. Η επικρατέστερη λέει ότι ήταν φαντάροι οι οποίοι ήξεραν κάποια κακώς κείμενα Πατρινών οικογενιών και έπαιρναν τηλ, έθιγαν καταστάσεις και ονόματα και έβριζαν. Το γέλιο της υπόθεσης είναι πως απαντάγαν και οι άλλοι με βρίσιμο και το γέλιο είναι άφθονο και οι ατάκες επικές. Αυτό έγινε πριν καμια 10-12 χρόνια αν δεν κάνω λάθος και οι φήμες πάλι λένε ότι τους τσακώσανε και περάσανε από στρατοδικείο. Κάποια στιγμη κυκλοφόρησαν και στο internet.

Επίσης, λένε πως η κυρά Όλγα είναι γνωστή τσατσά της Πάτρας. Αναφέρεται και το όνομα Κατσουράνης (Πατρινός είναι) κλπ ωραία σκηνικά. Είχαν στυλ αν μη τι άλλο τα παλικάρια…

“skoulamentra” file gigatron :lol: :lol:
8eikes farses!!! :twisted:

Πάντως πρέπει να ήταν πριν καμμια 20αριά χρόνια γιατί λένε για ψήφο στο Στεφανόπουλο, που ήταν στη Ν.Δ. τότε νομίζω.

Και αυτες με εναν κ. Κατσουρανη εχουν τρελο γελιο.

Χαχαχαχα.
Έπος.
Η κορυφαία είναι με το δίπλωμα οδήγησης.

Τα έχει κανείς;; Εγώ γιατί δε τα έχω ακούσει εε;;;

Να βράσω… και ήμουν στρατιώτης στην Πάτρα… λίγο πριν τα κάνουν τα παλιόπαιδα…

Θα τα καταφέρουμε καλά; :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: