New Threat: The Mundialito Nightmare Before Christmas

μιλάμε για εντός του διαστήματος 21-23 δεκέμβρη.

δηλώστε την αγνή σας πρόθεση να παραστείτε και να συνεισφέρετε στο υπερθέαμα που διοργανώνεται, ούτως ώστε να κάνουμε τα κουμάντα μας.

η συντακτική ομάδα του ροκιν.γρ έχει δεμευτεί να καλύψει το απαραίτητο χρηματικό ποσόν για το γηπεδάκι, ενώ επιπρόσθετα έχει δώσει υπόσχεση για τσιρλήντερζ, ακολουθώντας την επιτυχή συνταγή του τελευταίου ρόκιν πάρτυ.

λυσσάξτε τσαούσες!

Mέσα. Και να χιονίζει και να παίξουμε με την κίτρινη μπάλα.

Μεσα!

θα παιξω με σκουφακι

αν δεν έχει γυναίκες όπως οι 3 που υποστήριζαν με πάθος την μία ομάδα στον αγώνα πριν τον δικό μας το σάββατο εγώ θα προτιμήσω τα μελλομακάρονα…

επίσης στον τίτλο γιατί είναι threat - απειλή και όχι thread :-k

είμστε απειλή για το άθλημα??:stuck_out_tongue:

σοβαρά μέσα κ με χιόνια…

αν και δευτέρα 21 πιθανά να παίζω και σε πρωτάθλημα που παίζουμε δευτέρες…

επίτηδες το κάνετε ρε σεις; 23 μεσάνυχτα φτάνω! Φροντίστε για μπάλα μέχρι τις 5 που φεύγω ξανάααααα :cry:

=Κοκκινο ρούμι

:bounce::bounce:

θα ανοιχτεί και το nightmare after christmas τις προσεχείς μέρες (για το διάστημα μετά τα χριστούγεννα και πριν την πρωτοχρονιά) και βλέπουμε κ για του χρόνου μετά :stuck_out_tongue:

Εγώ φτάνω 23 το μεσημέρι. Κάντε ό,τι θέλει ο λαός όμως.

Αν κανονίσετε μπάλα ενώ λείπω θα σας κανονίσει ο ευλογητός

Ελάτε να το βάλουμε 26, να παίξουμε Boxing Day Μatch σαν τους Εγγλεζάρες για να προλάβουν και Κάρβου-Λεβιάθαν. :slight_smile:

:evil::evil::evil:
Grrrr,δεν θα ειμαι αθηνα τοτες!!

Οντοπικ,μεσα,\m/,8 επι 8 και ανω…και σε καλο,μεγαλο γηπεδο,οχι αυτη τη μλκια που παμε συνεχεια με τα μικρα τερματα(καραπιαλη δλδ[-X)…

mule, λίιιγο δύσκολο για την επομένη των χριστουγέννων. σκέψου μόνο τι θα χεις (έχουμε) φάει την προηγουμένη :lol:

εσύ μία στα παπούτσια το ρίχνεις το φταίξιμο, μία στα τέρματα… να το κοιτάξεις αυτό [-X

λιστόνι

dude
manos87
mr_whatsisname
tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
redrum
leviathan (μόνο 23 βράδυ?)

Ψηνομαι! Αν και εχω καιρο να παιξω μπαλα γαμω το κερατο.
Θα κοιταξω να σουλουπωσω το πραγραμμα με τη δουλεια ή να κανω καμια τραμπα. Δεν υποσχομαι τιποτα αμα δεν ξερω ημερομηνια αλλα θα το παλεψω :slight_smile:

και τα παπούτσια μέσα. θα έρθω ντυμένος άγιος βασίλης

την ψηνω και εγω για μπαλα χριστουγενιατικη

Mέσα. Obviously.

dude
manos87
mr_whatsisname
tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
redrum
leviathan (μόνο 23 βράδυ?)
ChrisP

dude
manos87
mr_whatsisname
tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
redrum
leviathan (μόνο 23 βράδυ?)
ChrisP
trampas
lupin

dude
manos87
mr_whatsisname
redrum
ChrisP
trampas
lupin

leviathan (μόνο 23 βράδυ?)
tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
Alucard (?)
original1924 (?)

να παίξω ανήμερα 23 λίγο δύσκολο αλλά είμαι μέσα για 26 ας πούμε.

Τέλος πάντων δύσκολα για μένα τα πράγματα όπως καταλαβαίνετε, αν μαζεύονται άτομα πριν τις 24 για παράδειγμα και βολεύει για σας κάποια μέρα τότε, δεν έχω πρόβλημα, κάντε ό,τι γουστάρετε.

Θα μαγέψω από Μάιο. 8)

dude
manos87
mr_whatsisname
redrum
ChrisP
trampas
lupin

leviathan (μόνο 23 βράδυ?)
tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
Alucard (?)
original1924 (?)
Mule (αρκεί να μην παίζουμε το ίδιο βράδυ πρωτάθλημα με τους δικούς μου. Αν καταλήξουμε σύντομα σε ημερομηνία θα προσπαθήσω να μην συμβεί αυτό)

Πάντως ας προσπαθήσουμε να προγραμματίσουμε και καμία μπάλα μεταξύ Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς για τον Λεβιάθαν που έχει πήξει στο… χόκευ :p:lol:

θα κανονίσουμε και για μετά τα χριστούγεννα, εννοείται. απλά, να βγάλουμε μια άκρη πρώτα εδώ για να κλεισουμε γήπεδο και μετά βλέπουμε και για after. επομένως…

dude
manos87
mr_whatsisname
redrum
ChrisP
trampas
lupin

tylerdurden (πιθανότατα όχι στις 21)
Alucard (?)
original1924 (?)
Mule (pending)