Nfl

Βασικά ισχύει. Χειρότερο παιχνίδι NFL που έχω παρακολουθήσει όντως. Με την παρέα μου βαρεθήκαμε τόσο που αρχίσαμε να αξιολογούμε τα punts.

Έφτασε ο καιρός επιτέλους για να ξεκινήσει το αγαπημένο μας άθλημα. Ας το ρουφήξουμε όλο για μια ακόμη χρονιά, γιατί αύριο-μεθαύριο θα έχουμε SB και θα αναρωτιόμαστε πότε ήρθε φεβρουάριος πάλι.
Ελπίζω το GB@CHI της Πέμπτης να μην είναι ενδεικτικό για το πώς θα πάει η χρονιά.
Καλή σεζόν να έχουμε, με θέαμα και αποφυγή του sacko bowl στις λίγκες μας στο φάνταζυ.

ΧΑΙΠ!

1 Like

Δεν ξέρω τι λες, το NHL Οκτώβριο ξεκινάει :stuck_out_tongue:

Γελάει ο κόζμος με Antonio Brown πάντως, τα memes είναι ατέλειωτα

1 Like

Καλα τα NFL, NHL, NBA αλλα σαν το ποδοσφαιρο δεν εχει :stuck_out_tongue:

Εχει ενδιαφερον η χρονια, δεν εχω ιδεα ποιες θα ειναι οι καλες ομαδες φετος.

Στο φαντασι ομως εκανα καλες επιλογες!

Οι Eagles γιατί έτσι;

Mπορεί, τι να σου πω, έχω να δω ποδόσφαιρο από τότε που ξεκίνησα να βλέπω American Football.

1 Like

Καλοί φαίνονται ρε. :stuck_out_tongue:

Μέχρι ημίχρονο χανανε

Ναι, το ξέρω. Αλλά μάλλον θα το πάρουνε τελικά.

Η ατλάντα εκπληξούλα λίγο, χάλια μαύρα.

Την Erin Andrews υποδεχόμαστε με ανοιχτές αγκάλες επίσης.

Για να δούμε, μπας και κάνουν κηδεία οι Giants. Pre-season ήταν καλοί…

1 drive κράτησε η κηδεία.

Δυστυχώς ναι (δεν έχω καμμία συμπάθεια προς το Dallas). Patriots - Steelers και οι δύο αντιπαθείς ομάδες επίσης, τέτοια τσόντα δεν την περίμενα.

Kλασικά, ναι, μόνο όσοι υποστηρίζουμε Dallas τους συμπαθούμε. :stuck_out_tongue:
Aπλά οι Giants έχουν πολύ κακή ομάδα, ένας Barkley δεν φέρνει την άνοιξη. Το πιο πιθανό είναι να πάνε για τοπ 10 πικ στο ντραφτ.

Ματσάρα ήταν το HOU@NO, το ματς της αγωνιστικής μάλλον. Πετρώσανε όλοι με το roughing the passer στο τέλος, ξύπνησαν εφιάλτες απ’ το προηγούμενο ματς των Saints (ακόμα σε σοκ είμαστε όλοι), αλλά τα κατάφερε τελικά στο τέλος ο γερο-Brees και ο kicker του.

Also, κέρδισα και τα 2 ματς μου στο φάνταζυ, 175 και 178 πόντους σκόραρα αντίστοιχα(!)
έχει ξεκινήσει εξαιρετικά η χρονιά.

Jennifer Lopez και Shakira στο halftime show του Super Bowl

2 Likes

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ.

Πρώτη φορά που δεν θα κάνω σκιπ αυτό το μέρος. Μόνο την άλλη με τους καρχαρίες on cocke είχα δει. Άξιζε βέβαια. :P.

Εδώ όμως πάμε σε MY EMOTIONS μονοπάτια.

Έχουμε δει Lady Gaga, τι να μας πουν η καθαρίστρια και η Shakira.

λιγα τα λογια σου για τη σακιρα

2 Likes

τι κανει ο Lamar Jackson ρε;

Σημασια εχει να παρει τουλαχιστον 8 ποντους στο fantasy ο Leveon Bell σημερα… γιατι ο ΜΑΛΑΚΑΣ ειχα βαλει παγκο τον Aaron Rodgers και τον Marvin Jones χθες, και ο καθενας απο αυτους εδωσε 43 ποντους. Θεωρησα οτι οι παικτες που εβαλα στην θεση τους, και επαιζαν κατα των Dolphins, ισως τα πανε καλυτερα (ειχαν και καλυτερο Projected αλλωστε), αλλα επεσα εξω.