Nicknames

ΡΕΕΕΕΕ Εγω ειμαι ανδρας με ονοματεπωνυμο ΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ…

φλωωωωωωρεεεεεεεεε

Εναν Γιαννη Βασιλακη , που μενει Καλλιθεα , τον ξερεις ?

Μουσική και αμάξια είναι τα αγαπημένα μου χόμπι.Sabbath + Abarth = SabbARTH :smiley: :smiley:

Βασικά εγώ το “έκλεψα” από ένα βιβλίο. Snuffles(=συναχωμένος) ήταν το ψευδώνυμο του αγαπημένου μου ήρωα, και Εύα το όνομά μου.
:arrow: snuffleeva

Χεχε… εγώ πάντα το διάβαζα(ζω) σουφλίβα! :lol:

Κοίταξε…το επόμενο στάδιο είναι ΣΟΥΦΛΕ αλλά δεν υπάρχει θέμα… :smiley:
Λόγω ονόματος (Ευαγγελία με βάφτισε ο παπάς) μ’εχουν φωνάξει: Εύα, Βαγγελίτσα (ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥΟΥΟΥ!!), Βαγγελία και για να με καλοπιάσουν…Βαγγελάκι :!: :!: :oops: (παρακαλώ, απαγορεύονται οι συνειρμοί!!)
Οπότε, έχεις το ελεύθερο να το διαβάζεις όπως θέλεις. :slight_smile:

Αν θες τη γνώμη μου, Ευαγγελία είναι το καλύτερο, αλλά είναι οπωσδήποτε θέμα συνήθειας και πως σε φώναζαν από μικρή… πλάκα πλάκα όμως ,ξέρω μια κοπέλα που συστήνεται ως Βαγγελίτσα (και φυσικά όλοι τη φωνάζουν έτσι)…

ΥΓ. Σουφλέ ε; δεν το σκέφτηκα… ευχαριστώ για το ελεύθερο πάντως… :stuck_out_tongue:

Να σου πω, Βαγγελίτσα με φωνάζει το σόι αλλά δε μου άρεσε ποτέ… Οπότε αποφάσισα να έχω το πατροπαράδοτο Ευαγγελία αλλά όταν κάποιος απ’την παρέα ήθελε να με φωνάξει έπρεπε να φωνάζει για καμιά ώρα(σκέψου να μην άκουγα και με την πρώτη :stuck_out_tongue: ) οπότε μου το συντόμευσαν σε Εύα και έτσι καθιερώθηκε!

To Βεγγελιώ , πως σου ακούγεται ? :lol:

Το Λίτσα;

Το Ίτσα;

Λια…!!!

Αγγέλα ?

:oops: Με κολακεύετε ιδιαιτέρως που ασχολείστε με το πως να με φωναζετε… :stuck_out_tongue:
Έχω περάσει απ’όλα αυτά…Και Βαγγελιώ και Λίτσα με έχουν φωνάξει…ωστόσο και τα 2 απορρίφθηκαν. Σε έσχατη περίπτωση πήγαν να με μετατρέψουν και σε Εβίτα (όχι Περόν, θέλω να πιστεύω!) Το Αγγέλα μάλλον ταιριάζει στο Αγγελική οπότε αφήστε το για άλλη ενδιαφερόμενη. Όσο για το Ίτσα, σιγά μη με βγάλεις και Πίτσα Παπαδοπούλου βρε Γιάννη! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το Αγγέλα προκύπτει από το Βαγγέλα???

Πάντως το Βάγγιω είναι συνηθισμένο στο χωριό του πατέρα μου…

Επανέρχομαι…Το nick μου φαντάζομαι οι μισοί δε το ξέρετε…Είναι ο αρχηγός των ανυπόταχτων γαλατών στο asterix…Πώς προέκυψε???οκ έχω μία κάποια πόρωση προς αυτή την τέχνη αλλά στην πρώτη λυκείου έτυχε να μου δώσουν ένα σκιτσάκι με τον mazestix να χτυπιέται και το μετέφερα στο θρανίο…Την επόμενη πήρα τις ξυλομπογιές και το ζωγράφισα…Μετά έκανα τον obelix τον asterix Και την υπόλοιπη παρέα…Παρόλα αυτά κόλλησα στο πρώτο…Το καλύτερο από όλα είναι ότι κανείς άλλος στην Ελλάδα δε το χρησιμοποιεί :lol: :lol: :lol: :lol:

Αντε να σας πω και το δικο μου πως προεκυψε …
Τα γεγονοτα αυτα προεκυψαν τωρα τελευταια και με εκαναν να αλλαξω το nick name που χρησιμοποιουσα μεχρι προτεινος .

Αngel λογω μερικες φορες της αθωοτητας που με διαιπει
Black λογω της διαθεσης μου

Οποτε Εγινε Αngel_In_Black

Angel λόγω της αθωότητας??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ελπίζω να σου έφτιαξα την black διάθεσή σου…

ναι ρε μεσα μου ειμαι αγνος και ασπιλος σαν το απατητο χιονι … :roll:

H dikh mou istoria einai entelws xazh.

Arxika to nickname mou htan ‘QuietNiagara’,kai to eixa empneustei (ma akouste twra vlakeia)apo to Windows Media Player,apo ena sugekrimeno animation pou deixnei kathws paizei ena tragoudi(aploikothta eis thn deftera :stuck_out_tongue: )“Ambience:Niagara”.

Epeidh mia fora den epaize ena tragoudi gia kapoio logo,parola auta o ‘Niagaras’ kouniotan,vghke to nick QuietNiagara.

Meta eixa ena provlhma me to sugekrimeno sto rocking.gr me kwdikous kai ta sxetika,ki etsi anagkasthka na to allaksw,variomoun na katsw na skeftw tipota idiaitera kainourgio,kai allaksa to ‘Quiet’ se ‘Noisy’.Oriste.

Πάνω τα σίδερα