Nightstalker 13/10/2012 @ Gagarin 205

Από τον διοργανωτή για Σέρρες

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ(ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 12) ΓΙΑ 1η ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ…ΟΙ NIGHTSTALKER!!!SUPPORT BANDS:STEEL SCYTHE + WAR DEVICE !!!ΕΙΣΟΔΟΣ 10 ΕΥΡΩ!!!ΕΝΑΡΞΗ 20:00!!!

Αφίσα δεν βλέπω να υπάρχει προς το παρόν.

αυτός που διάλεξε τους γιουνιβερσ για σαπόρτ , θα φάει πολλές μπάτσες ε .

…εγώ πιστεύω ότι θα μαγέψουν οι Universe217, και θα αποκτήσουν καινούριους οπαδούς:):!:

Ψοφαω για universe217 αλλα support επρεπε να εβαζε τιποτα Routes.

μόνο εμένανε δε με αρέσουν οι universe? :frowning:

+00

ρε στεφ και οι Slavebreed γαμάνε , αλλά δεν τους βάζεις με stalker ε

[FONT=“Arial Black”][B][SIZE=“4”]ΝΑΙ.[/SIZE][/B][/FONT]

καλάααα…

θα κάνω άλλη μια προσπάθεια… :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ, έπρεπε να διάλεξει τίποτα σαραμπάντε για να γουστάρουμε.:twisted:

Οχι μωρε ενταξει δεν ειναι και εγκλημα να μη σ αρεσουν,απλα το δυνατο τους χαρτι ειναι τα λαηβ.Εκει ειναι που σε αφηνουν με ανοιχτο το στομα να αναρωτιεσαι γουατδεφακιζδις,οποτε Universe 217 ειναι μπερκετι για σαπορτ στους 'stalker :wink:

Σταθερη αξια …τους βλεπω απο το 99…μηπως εχω καει?
Καλυτεροι παντως απο Χαρουλο-Τσιλιπιπες…Fuckin Hipsters8)

παιδιά ξέρει κανείς τι ώρα περίπου θα βγουν οι Nightstalker? γιατί έχω κάτι θέματα με δουλεία για να δω αν θα προλάβω…ευχαριστώ!

Απίθανο να βγούνε πριν τα μεσάνυχτα :D. Τους έχω πετύχει να βγαίνουν και μετά τις 2 :D.

'Οντως τώρα αυτό???

καλά δεν είναι και κανόνας… αλλά υπολόγισε ψιλοαργά…

Βρε ας ακουσουμε Don’t blow my high και ας βγουνε και 8 το πρωι

Το 2009 πήγαμε Ulver με κάποιους φίλους στο Gagarin, τελείωσε η συναυλία, μετά πήγαμε στα Άγραφα στα Εξάρχεια και καθήσαμε και φάγαμε σουβλάκια, μετά πήγαμε στο Αν και οι Nightstalker δεν είχαν βγει ακόμα, αυτό σου λέω μόνο. Είχα ξαναπάει πολλές φορές σε συναυλίες σε διαδοχικές μέρες, και τρεις συνεχόμενες, και τέσσερις, αλλά ποτέ σε δύο συναυλίες διαφορετικών συγκροτημάτων σε διαφορετικά μέρη την ίδια μέρα :lol::lol::lol::lol:.

τσιμπησα κ γω το τικετο μου κ ειμαι ετοιμος

Εισιτήριο δεν έχω πάρει ακόμα…αν φτάσω πχ στις 10 στο Gagarin θα βρω λέτε;

δεν παιζει να μη βρεις