Nightstalker 13/10/2012 @ Gagarin 205

Και γαμώ τα λάιβ, ο ήχος μια χαρά και ο Argy αρκετά κεφάτος (και κλασμένος :stuck_out_tongue: ) !

γαμω πραγματικα,ωραια περασαμε με τα παληκαρια για ακομη μια φορα

Πω πω,τι βραδιά ηταν και αυτή! Αν και ήταν η χειρότερη από όλες τις φορες που έχω δει stalker! :stuck_out_tongue:

πολύ καλή η συναυλία…φτάσαμε λίγο μετά την έναρξη των Universe 217. Τα παιδιά είναι πολύ καλοί μουσικοί και η κοπέλα στα φωνητικά απλά έσπειρε…μπράβο τους αν και δεν είμαι και πολύ του doom, δλδ σε κάποια φάση ψιλοκουράστηκα από το πολύ αργό τέμπο, nevertheless πολύ αξιόλογο συγκρότημα…!

Nightstalker: απλά τυπάρες! φοβερός ήχος, Αργύρης σε μεγάλα κέφια, αν και ψιλοκλασμένος (χεχε :p), άψογη εκτέλεση, χαμός από κάτω, όλα κομπλέ! καθόμασταν στον εξώστη και μπορώ να πω ότι ήταν το ιδανικό μέρος να παρακολουθείς τον χαμό από κάτω, αλλά και το συγκρότημα…Cheers!

Μπόμπα εχθές 8)8)

αυτό ήθελα να ακούσω… ευχαριστώ… :slight_smile:

Πολύς λαός προχθές για αυτά τα παλικάρια που μας πορώνουν τόσα χρόνια…Προσωπικά γουστάρω τόσο, που δεν είμαι αντικειμενικός σε κριτικές…Δυνατοί και οι Universe 217…

Nightstalker
2012/10/13
Gagarin 205, Athens, GREECE

01 - Go Get Some
02 - Soma
03 - Dead Rock Commandos
04 - One Million Broken Promises
05 - Voodoo U Do
06 - Iron
07 - Enough Is Not Enough
08 - Superfreak
09 - Line
10 - Back To Dirt
11 - Keystone
12 - Rockaine
13 - Freakland
14 - Use
15 - Never Know (Supersonic)
16 - All Around (Satanic Drugs From Outer Space)
17 - Just A Burn
18 - The Underdog

19 - Baby, God Is Dead
20 - Trigger Happy

21 - Raw

Δεύτερο encore δεν υπήρχε στο setlist που είχαν στη σκηνή 8).

κωλόπαιδα

Παλι καλα που δεν παιξανε Don’t blow my high γιατι θα ετρωγα τα λυσσιακα μου. Μακαρι την επομενη φορα και να καταφερω να τους δω και να το βγαλουν επι σκηνης :smiley:

Δεν ανοιγω ξεχωριστο thread,αλλα βαζω εδω απο το επισημο site της μπαντας τα live shows σε Λαρισα κ Βολο.
Στο Βολο θα ανοιξουν οι [B]Lizardia[/B]!!!

http://www.nightstalkerband.com/live/index.html

α ρε κάβλες σήμερα!!

Πριν λίγο γύρισα από το live εδώ Σέρρες. Εντάξει γάμησαν, ωραίο setlist καλός ήχος για τα δεδομένα του χώρου που δεν είναι και ο καλύτερος. Γενικά πολύ όμορφο live που έκανε τα μπυρόνια να κατεβαίνουν πολύ εύκολα. Περισσότερα άλλη μέρα προς το παρόν το βουητό στα αυτιά σχεδόν πονάει.

ναι και οι μισοί ήταν καθισμένοι, λολ.

φρίκλαντ ρε μουνιά

ντοντ μπλοου μαη χαη παιξανε?

νοουπ.

xaxaxa αυτό με τους καθισμένους είναι συνηθισμένο εδώ Σέρρες, πάλι καλά που είχε τόσο κόσμο να λες. :stuck_out_tongue:

Και ναι freakland ήταν σίγουρα η καλύτερη στιγμή του live. Μετά πάει το encore με Baby God is dead και μετά Just a burn

Μιας και ανέβηκε σχετικά γρήγορα…

http://www.youtube.com/watch?v=dk4uoDB4jv8&feature=youtu.be

πολύ παραπλανητικό βίντεο με φαίνεται :stuck_out_tongue:

είναι που δεν φαίνονται οι καθισμένοι :stuck_out_tongue: