Nightstalker, 4/4/2014. Gagarin

Εισητηριο εληφθει, over… :slight_smile:

25 χρόνια Nightstalker.

μήπως παράγινε το “κακό” με τις επετειακές συναυλίες? τι μανία τους έπιασε όλους?

ξανα κ ξανα

Γιατι να παραγινε? Ο Αργυρης στο πηγαδι κατουρησε? Αντε επιτελους μια φορα που θα μπορεσω να τους δω!

καλά δεν το κατακρίνω. γαμώ τις φάσεις θα είναι όπως και στους Drive που πήγα και Πουλικάκο που δεν μπορούσα. απλά έχει πέσει ένας χαμός από “επετείους” στο Gagarin και μου κάνει εντύπωση. κάπου είδα και Deus Ex Machina ή κάνω λάθος?

Ε μαλλον ολα τα καλα ελληνικα συγκροτηματα ειχαν βγει ταυτοχρονα…:stuck_out_tongue:

δηλαδη αν δεν κανω λαθος εχουμε την ιδια μερα dead congregation - watain - nightstalker…
χμμ…

…εεεε μια ακόμα συναυλία χωράει εκείνη την μέρα:p…όπως και νάχει οι Nightstalker, είναι σπουδαία μπάντα, και αξίζει να την τιμήσουμε:):!:

Με γαμησες τωρα, δεν το θυμομουν και ηθελα να δω Dead Congregation… Πω ρε μαλακα ιδια μερα βρηκαν? Θα διαλεξω Nightstalker γιατι θελω επιτελους να τους δω, ολο το λεω και κατι συμβαινει και τους χανω. Αρα Nightstalker ειμαι ηδη εκει και σας περιμενω.

ΜΟΝΟ DEAD CONGREGATION ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΕΕΕΕΕΕςςςςςςςςς!μπανταρα οι nightstalker μακαρι να παει καλα το live :slight_smile:

Το σκεφτομουν. Καλα μαλακες ειναι και εχει 3 live εκεινη την μερα? Αντε οι Watain, οι Nightstalker και οι Dead Congregation ειναι ελληνικες μπαντες, δεν μπορουσαν να κανουν την μια συναυλια την επομενη μερα που ειναι και Σαββατο?

… οι Dead Congregation, παίζουν με άλλες τρεις μπάντες…δεν είναι και τόσο εύκολο να πάνε άλλη μέρα πάντως:):!:

Ας επαιζαν οι Nightstalker αλλη μερα ρε παιδι μου, απλα να μην επεφταν 3 συναυλιες μαζι. Ολες οι μπαντες χανουν κοσμο.

Μήπως το τραβάτε λίγο; Το overlap κοινού Nightstalker με κοινό Watain και Dead Congregation είναι σχεδόν μηδενικό.

σχεδον μηδενικο :stuck_out_tongue:
εγω πχ ηθελα να δω και τις 3 συναυλιες, ετσι οπως ηταν το προγραμμα ειχα καταλήξει στους dead congregation… ε αλλαξε θα τιμησω και watain…
nightstalker θα ξαναδω next time

Το Dead Congregation-Grave Miasma έχει μεταφερθεί 10 Μαίου…

Δεν ειναι μηδενικο. Και εγω ηθελα να δω και Nightstalker και Dead Congregation. Watain δεν με καιει οποτε μια χαρα, τωρα που αλλαξαν ημερομηνια οι Dead Congregation θα παω και στις 2 συναυλιες.

Παίζει να καεί και το Gagarin… Να γκρεμιστεί εκείνη τη μέρα… Αλλά και αυτοί, ρε γαμώτι, δεν ανεβαίνουν λίγο παραπάνω. Να γλυτώσουμε κάνα έξοδο…

έχω καιρό να τους δω και μου 'λειψαν τα καριόλια.

ΑΡΓΥΡΗ ΕΙΣΑΙ ΖΑΝΤΑ.

Δε συγκρίνονται τα σαπίμια που αναφέρεται με τους NIGHTSTALKER 8).

Φιλαράκι τι να σου πω…η συναυλία των Last Drive για τα 30 χρόνια τα έσπασε στην ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ και μάλιστα ηταν πολύ δυνατές οι παρουσίες και οι Stalker έχουν δυνατή παρουσια στην σκηνη αξίζει να πάει κανεις
Έλενα Μόκα σε θέλω στην συναυλία αυτη μαζι μου :slight_smile: