Nightstalker - Dead Rock Commandos

Δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασε το άλμπουμ. Γενικά από nightstalker περίμενα κάτι καλύτερο χωρίς αυτό να σημαίνει ότι μιλάμε για κακό άλμπουμ.

στειλτε ενα πμ καποιος

…αυτό ακριβώς μου βγάζει κιεμένα αυτή η δισκάρα:):!:

δυνατός δίσκος βέβαια δεν ειναι σαν το Superfreak αλλά γενικά ΓΑΜΑΕΙ γιατί πιο stoner φάση, δεν έχει χιτάκια βέβαια αλλά ακούγετα ευχάριστα

ε λοιπον αυτο ακουγεται πολυ ανετα, δεν ξερω αν ειναι καλυτερο-χειροτερο απο superfreak κτλ, αλλα να πω την αληθεια ειναι τοσο χαλαρο ακουσμα που δε μου καιγεται καρφι

Νομίζω ότι ενώ συμφωνούμε όλοι ότι είναι μισό κλικ κάτω από Superfreak, τελικά το μισό κλικ δεν είναι άξιο κουβέντας σαν διαφορά. Όταν μιλάμε για τέτοιες μπάντες, δατ ιζ.

ΤΡΑΗ ΤΟΥ ΦΗΛ ΓΚΟΥΝΤ, ΤΖΑΣΤ ΤΟΥ ΦΗΛ ΓΚΟΥΝΤ
ΡΟΟΟΟΟΟΟΚΕΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΝΝΝΝΝ

Πότε βγαίνει ο δισκος?
Νομίζω αρχές Σεπτεμβρίου…ψήνομαι να αγοράσω και το cd

…από Δευτέρα, τέλος πάντων μέσα στην εβδομάδα πού’ρχεται…ξεμπουκάρει:):!:

Σήμερα δεν είναι να βγει;

…κάποα δισκάδικα στο κέντρο, πρέπει να τό’χουν:):!:

αν το δει καποιος ας ριξει σημα

10 ευρώ στο site τους. Το ίδιο και όλα τα μπλουζάκια.

μια χαρα,το τσιμπησα απο κει,τσιμπησα κ το μπλουζακι

Πήγα από το Λαμπ σήμερα και δεν το πέτυχα, αν και πέτυχα τον Αλεξ των Last Drive (χρόνια πολλά του μπαϊ δε γούεη).

Κατά τα άλλα, το άλμπουμ ήταν το κιθαριστικό αντίβαρο στις σερφιές των Dirty Fuse, και μαζί αποτέλεσαν το σάουντρακ του Αύγουστου μου.

Μάη μπούγκιμαααααααααααααααααν
μπηκέηηηηηηηηηημ ταλιμπαααααααααν

λέμε και τίποτα αλλο. 8)

…όπως και νά’χει την άλλη εβδομάδα ο δίσκος πάει για αγορά…και το μπλουζάκι πρέπει νά’ναι γαμάτο:):!:

Όποιος πείρε το μπλουζάκι ας το ανεβάσει να το δούμε και εμείς μια .

Ποσο δισκαρα ειναι αυτο εδω ρε 'σεις; Εχω φαει ενα κολληματακι τις τελευταιες μερες και το ακουω συνεχεια. Ειχα αργησει να το ακουσω λογω διακοπων κλπ και μου ηρθε πολυ ξαφνικο! Μ’αρεσει παρα πολυ που χαλαρωσαν λιγο και δεν ειναι τοσο “κοπανιμα”. Εχει μεσα κομματαρες (7/10 τα θεωρω αψογα κομματια) και γενικα μιλαμε για τρομερο αλμπουμ. Να πω και την αμαρτια μου, μ’αρεσει ενα κλικ παραπανω απο Superfreak, αλλα αυτο μονο ο χρονος θα το δειξει.

Το παράγγειλα απο το σαιτ και μου ειπαν απο βδομάδα θα το στείλουν γιατί δεν έχει φτάσει

…πόσο πάει με τα μεταφορικά;:):!:

Δισκάρα!!! Πραγματικά δε σκιπάρεται κομμάτι