Nightstalker - Dead Rock Commandos

RELEASE DATE FOR CD 28/08/2012
RELEASE DATE FOR VINYL 18/09/2012

http://www.smallstone.com/albuminfo.php?album=125&fb_comment_id=fbc_366030920100711_4392686_391277037576099

Μόνο και μόνο από τον τίτλο του άλμπουμ, προεξοφλώ ότι θα είναι άλλη μια δισκαρά.

cumming soon λοιπόν

[SIZE=“7”]TI RIFF ειναι αυτά γαμώ τον διάολο μου μέσα!!![/SIZE]

πω γάμησε το καινούριο κομμάτι!!

Νταξι δεν περιμεναμε κατι λιγοτερο απο τους Nightstalker.
Κυκλοφορει και στην καταλληλη εποχη.

Ω ρε μλκες, αυτό θα πονέσει…
Να τι θα ακούμε όλο το καλοκαίρι λοιπόν.
Κόλαση… :twisted:

Πω. Άντε και καλό καλοκαίρι

κομ-μα-τα-ρα!

λοιπον COMMANDOS μου την Τεταρτη στις 20:00
DOWNTUNED RADIO


http://www.facebook.com/events/279832252114387/

Ωραίος !! 8) 8)

περιμενουμε ενα δισκο πορωση για ακομη μια φορα

Ποθώ βινύλιο.

Ε, φανταστική σμωλπωςσεειπαμε records;

bump στις 20:00

RAWK!!!

Ωραίο το κομμάτι, ότι πρέπει για τη ζέστη!!

ρε μαλακες, ειναι ΚΑΥΛΩΤΙΚΟ!
ΠΩ! 3 φορες απανωτες! heavy rock experματωση!

Ο δίσκος είναι πολύ δυνατός και τα δύο κομμάτια που έχουν βγει στο youtube είναι από τα καλύτερα μαζί με τα “One Million Promises” και “The Underdog” όσο το έχω ακούσει. Γενικά παίζει η κλασσική συνταγή, αλλά με πολύ όρεξη και μπόμπα παραγωγή. Ελπίζω τώρα που υπογράψανε σε άλλη εταιρεία και αφού έφυγε ο μπασίστας από τους rotting christ να το τρέξουνε περισσότερο το πράγμα.
Ο λαός απαιτεί ευρωπαϊκή περιοδεία.
Μαζί με Monster Magnet που θα παίζουν όλο το Spine Of God αν γίνεται.
Φχαριστώ.

Πρώτη ακρόαση.

Έχει φάει τρελό λιώσιμο ο δίσκος! Τα κομμάτια δεν είναι τόσο για κοπάνημα αλλά είναι ότι πρέπει για την περίοδο που βγήκε…καλοκαίρι, ζέστες, μπύρες! Άλλη μια δισκάρα από την μπαντάρα!

Παίζει κάποιο λινκ και για εμας ; :slight_smile:

Οι πρώτες ακροασεις κυλάνε υπέροχα, δεν είναι τυχαίο ότι από χθες που άρχισα να τον ακούω σταμάτησε να βρέχει :lol:

Γενικά, είναι λίγο πιο ήρεμος από τον προκάτοχό του, πράγμα το οποιο δεν μας χαλάει, απλά το Superfreak είχε να δώσει κάτι παραπάνω νομίζω.

Και ναι, θέλω να αναφερθώ ξεχωριστά στο Τhe Boogieman Plan, που μου γαμάει τα σωθικά, κομματάρα:!:

…πολύ καλός δίσκος, δεν έχω ασχοληθεί τόσο μαυτούς…τώρα θα τσεκάρω δισκογραφία:):!: