Nightstalker - "Superfreak"

16 Οκτωβρίου Λάρισα
17 Οκτωβρίου Θεσσαλονίκη
14 Νοέμβρη Αθήνα

ΈτσΙιΙιΙιΙ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=NdNQcChKMmM

Κατά τη γνώμη μου ίσως η πιο ολοκληρωμένη τους δουλειά!!!
Με έχει καθηλώσει :stuck_out_tongue: με τη μια!!!
Δεν θέλω να το βγάλω απ΄το player!!!
Δισκάρα!!! :thumbup::thumbup:

Τι απίστευτος δίσκος!!!

Απλά μαθήματα heavy μουσικής :metal:

στεκεται χαλαρα διπλα σε Use & Just A Burn, ειναι 100% stalker…

θα τους έχει ο χάκος συνεντευξη σε λίγο στο tv war απ’ ό,τι είπε.

Δεν εχω ακουσει τον δισκο, αλλα ολοι μιλανε με τα καλυτερα λογια και θα το κανω συντομα, για να εκφερω γνωμη.

Τραγουδάρα…μαμεί:):!:

βασικά είπε χθες ο Argy στην συνεντευξη που έδωση στον Χάκο ότι αυτή την φορα γράψαμε πιο ψυχεδελικά τραγούδια. πόσο συμφωνείτε με αυτό? εμένα δεν μου φαίνεται κάτι τέτοιο, δλδ λίγες είναι οι μαστουροψυχεδελικοχιππικες στιγμές του άλμπουμ (πχ ομώνυμο κομμάτι κλπ), σε σύγκριση δλδ με τα στάνταρντ τους, και σίγουρα όχι περισσότερες από το Just A Burn. Άσε που και για τεχνικούς λόγους (και όχι ουσιαστικούς κατ’ ανάγκην, βλ. παραγωγή) το άλμπουμ εμένα μου ακούγεται ως το πιο heavy που βγάλανε. όπως κ να χει, ήδη είναι αγαπημένο, απλά με προβλημάτισε η τοποθέτηση του Argy.

Ατάκα ανδρέα απαντώντας στο τι ιδιαίτερο έχουν οι Nighstalker: τον Argy!! χαχαχαχα

Επίσης, είπανε ότι στην τελευταία συναυλία τους στο ΑΝ ούτε 666 εισιτήρια δεν καταφέρανε να κόψουνε. Για την ακρίβεια, είμασταν μέσα 664 άτομα, χαχαχα!

Πιο ψυχεδελικά με τπτ. Πιο heavy/metal σίγουρα ναι. Τις ψυχεδέλειες τις έβαζε ο γέρος, (ο προηγούμενος κιθαρίστας δλδ).

Ποιό stoner/Kyussικά τραγούδια θα έλεγα εγώ (χωρίς αρκετή δόση ψυχεδέλειας σίγουρα).

Πάντως μετά από αυτό, οι Nightstalker κάλλιστα θα μπορούσαν να μετακομίσουν στην Αριζόνα και να μας χαιρετάνε από εκεί :smiley: