Nightstalker

Υπάρχει καποια συναυλια στην Αθηνα εν οψη ?

Αυτό ισχύει. Θα μπορούσαν να ήταν οι Monster Magnet της Ευρώπης άνετα αν το τρέχανε την εποχή του Use, αλλά για τους γνωστούς λόγους δεν το κυνήγησαν ποτέ, Η πρόσφατη ευρωπαϊκή περιοδεία πάντως ήταν γενικά επιτυχημένη, [U]ντάνκε[/U]. Η επόμενη ας είναι πιο μεγάλη.

Children of the sun clip is out there!

υπεροχο απλα…

τωρα βλεποντας το μου ηρε φλασια…οι engine υπαρχουν ακουμα ρε πουστη μου; που χαθηκανε

μπαααα…αλλάξανε όνομα κάποτε σε engine-v ,αλλά δεν συνέχισαν. έχω την εντύπωση πως μόνο ο μπασίστας τους ο Πάνος παίζει ακόμα (π.χ. παίζει στους swing shoes που τραγουδά η γιωργία των Sugah Galore)

Έχουν διαλυθεί από το 2007.Πρίν είχαν κυκλοφορήσει ένα πολύ ωραίο δισκάκι,το “broken world”.Νομίζω youtube υπάρχει σίγουρα το fading away και το no more που είναι ωραία τραγούδια.Ήταν στην mad prophet του Αργύρη,αλλά νομίζω το σταμάτησαν για βιοποριστικούς λόγους.Ο τραγουδιστής τους έχει κάνει όλες τις τοιχογραφίες μέσα στο Ragnarok,είναι αυτό το κανονικό του επάγγελμα.

Γάμησε το τσίλντρεν!!Όλα τα λουλούδια μέσα!!

Περαν απο ωραιο βιντεο νομιζω πως ειναι και το καλυτερο κομματι του τελευταιου (…υποκειμενικα ειναι αυτα θα μου πειτε αλλα…)

Για τις 24 στο Αν θα υπαρχει προπωληση?

Μαλλον οχι, τις αλλες φορες δε νομιζω να ειχε

είδα λαρισα με 300 άτομα σε κατάσταση σαρδελοποιησης(250εισητηρια sold out+50 οι μπάντες, προσκλήσεις,κόσμος που δούλευε).
γηπεδικές καταστάσεις με ολο το μαγαζί να νιώθει το ίδιο.

δεν λεω τίποτα άλλο. γιατι αμα πω θα πρέπει να πω ποσά Live άλλων έσβησαν σήμερα στο διάβα τους, και δεν κάνει…
όποιος δεν τους έχει δει ποτέ, ας κάνει την χάρη στον εαυτό του και ας παει σε κάποιο απο τα Live τους. στην έξοδο με το παλτό του θα εχει και ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χαμόγελο

1 Like

Λατρεύω Nightstalker και φανς του απο την εποχή του the ritual
Αργύρης τραγικός τύπος με πολύ γελιο και λάγιος ίσως το καλύτερο μπάσο και ο Τόλης άρχοντας !!!
Μακάρι αυτοι οι τύποι να βγάλουν και άλλες δισκάρες γιατί ειναι απο τις λίγες μπάντες που το ένα άλμπουμ τους ειναι καλύτερο απο το άλλο
Σπάνιο να το βρείς σημερα αυτό

Γιατί είναι τραγικός τύπος ο Αργύρης; Σπουδαιότατος.

1 Like

Δυστυχώς δεν είμαστε καλά στην υγεία μας! Ο Αργύρης βρίσκεται από το βραδυ της Κυριακής στην εντατική, με καρδιακό πρόβλημα. Φαίνεται ότι είναι καλά, αλλά περιμένουμε να μας το επιβεβαιώσουν οι γιατροί. Δυστυχώς δεν γίνεται να παρευρεθούμε στις επερχόμενες συναυλίες που έχουμε ανακοινώσει, αλλά το σημαντικό είναι γίνει πρώτα καλά ο Αργύρης και τα live θα γίνουν αργότερα.
Θα ενημερώσουμε για νεότερα…

Περαστικά στον Argy. Κράτα γερά γέρο!

3 Likes

Ευχομαι περαστικα και να βγει γρηγορα απο το νοσοκομειο.

https://www.besteveralbums.com/thechart.php?b=50346 αμα δε βαριεστε ή και αμα βαριεστε

Επειδή δε βρήκα θέμα στις συναυλίες, για αύριο υπάρχουν εισιτήρια? Ξέρει κανείς?

Το live είναι SOLD OUT. Δεν θα υπάρχουν εισιτήρια στην είσοδο.

Οι πόρτες ανοίγουν: 19.00
Rollin Dice: 20:15
V.I.C.: 21.00
Nightstalker: 22.15

Nightstalker και V.I.C.
Στην ίδια συναυλία, για πρώτη φορά στην Αθήνα!

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ PIRAEUS 117 ACADEMY

1 Like

Λογικά θα είναι η πρώτη φορά που live των Στόκων θα τελειώσει πριν τα μεσάνυχτα!

Άμα αργήσουνε λίγο να βγούνε και οι Thee Holy Strangers στο Αν, τους προλαβαίνω.

οριακα 12 θα τελειωσουν , υποθετω.

αν καποιος ψαχνει για τικετο , ας κανει μια προσπαθεια στο facebook , μπας και πουλαει καποιος.