Nightstalker

Γεια χαρα
παρακολουθω αρκετα χρονια τωρα τους Nightstalker
εχοντας τους δει live σε Αθηνα Πατρα Αγρινιο(τι γαματο live!!!)
και ψαχνω video υλικο.Υπηρχαν παιδια παντα σε live με καμερα και
αν διαβασει κανεις αυτο το post ας στειλει κανα pm

Τα λεμε το βραδυ στο ΑΝ

ας στειλει και σε μενα κανενα, μιλαμε εγινε της πορνης εχτες!! satanic drugs from outer space ρεεε

Γαματα ηταν,
αλλα αυτος ο Argy για πολυ satanic drugs λεμε!!!

Ας στείλει και σε`μενα:p

και σε μενα :!: :!: :!: :smiley:

γαμανε live ο αργκι και η παρεα του :!:

Γαμω την τρελα μου! Εκεινη την ημερα ειχα εξοδο που δε μπορουσα ν’ ακυρωσω κι απ’ οτι μαθαινω ΤΑ ΕΣΠΑΣΑΝ (περιεργο :stuck_out_tongue: ). Τους ειχα δει στην Τεχνοπολη σ’ ενα παζαρι δισκων τον Μαη οπου επαθα πλακα. Ηταν και οι Firewind (οχι πως συγκρινονται αλλα δεν επιαναν μια μπροστα στους Nighstalker). Το Side FX μακριααααα! Keep knockiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin’!!!

Επρεπε να τους δεις οταν πολυ παλια επαιζε drums ο Argy και τραγουδουσε πριν
περασει αποκλειστικα σαν τραγουδιστης…

Ποιοι ειναι οι Firewind?Χα χα χα χα

Πριν πολλα χρονια ηταν καλεσμενοι σε μια εκπομπη που εκανε η
Ελεανα Παγουρα.Μαζι ηταν και η top 80’s φιγουρα ο Στηβ Ντουζος!!!
Ολοι ηταν χεσμενοι φυσικα…

…and when you leave please take the garbage out the door!!!

επαιξε και τωρα drums στο τελευταιο κομματι, καλα το παει

Αυτα ειναι. Υποπτευομαι… και μονο απο την ενεργητικοτητα που βγαζει. Ολα τα λεφτα τα live παντως. Αναθεματισμενα 90’s :stuck_out_tongue:
[Το Iron ακουω τωρα μαλιστα :metal: ]

Δν το γυρναμε σε nightstalker topic να εξυμνουμε την τοπ ελληνικη μπαντα γτ δν βρηκα κπ αλλο.

5 Φλεβαρη στο Στονε στην Πατρα.Ψοφαω!

μαζι με τους last drive (δεν τους πολυακουω αλλα η αλθεια να λεγεται) οι πιο σημαντικες μπαντες ροκ μπαντες των τελευταιων 30 ετων κατα τη γνωμη μου…ς το περιορισω στις αγγλοφωνες ροκ μπαντες τουλαχιστον…

Τα σπάω με θεό Αργύρη!! Νέος δίσκος λέει ετοιμάζεται “Dead Rock Commandos”

Θεός, αν και τα χει μπερδέψει λίγο με τις εταιρείες! Creep records το 90 φεύγα δεν υπήρχε πλέον… απλά ο Μπάμπης της Creep τους είχε προτείνει στην FM records, όπου και τους έκανε την παραγωγή.

edit: ατάκα: [I]στην αρχή κάναμε πολλές αλλαγές στη σύνθεση …μπλα μπλα… φαντάσου ότι εκείνος ο αφάνας ο πρώτος μας κιθαρίστας άκουγε heavy metal, το κλασσικό heavy metal, μελωδικό κ έτσι…ούτε καν ΘΡΑΣ.[/I]

:lol::lol::bow2:

φοβεροι! ελπιζουμε να χουν λαιβ οταν κατεβω ελλαδα το καλοκαιρι να τους δουμε και εμεις που μαστε στα ξενα! :slight_smile:

? We all wish to Argy, our singer, a quick recovery, as he got into hospital suffering from a minor heart attack! He’s very well right now, and he’s writing new lyrics for the new songs…

Περαστικά στον Αργύρη, σιδερένιος.

Για πάμε!

22 Οκτώβρη ΒΟΛΟΣ
28 Οκτώβρη ΑΡΤΑ
29 Οκτώβρη ΤΡΙΚΑΛΑ

Έλα μωρή παιχτούρα!

Kαι για Πατρα ακουσα καπου μεσα στο Νοεμβρη…

http://stonebar.gr/?p=387

11 Νοέμβρη Πάτρα

[B][U]Nightstalker - “Running Free” (Iron Maiden cover)[/U][/B]

To συνεχιζω εδω για να ειμαστε εντος θεματος.

Το να τους ξερουν πχ. μονο καποιοι ψαγμενοι στοουνεραδες στο Βελγιο και στην Γερμανια δεν μου λεει και πολλα. Κακα τα ψεμματα οι διεθνης τους αναγνωριση ειναι πολυ μικροτερη της δισκογραφικης και συναυλιακης τους αξιας. Θα επρεπε να οργωνουν (τουλαχιστον) την Ευρωπη αλλα φυσικα χρειαζονται βαρβατες πλατες αυτα.

Δεν εκπλησομαι για το live τους στο Passport, εγω τους πετυχα ανελπιστα πριν απο 2 βδομαδες στην Πτολεμαϊδα. Live συγκροτηματος που γουσταρω στην Ελλαδα τις λιγες μερες τον χρονο που περναω εκει και μαλιστα 20 λεπτα απ’το σπιτι μου? Απιστευτο. Απολαυστικοτατη συναυλια, ηδη περιμενω την επομενη φορα. Χαλαλι που χαλασε η σακαρακα μου στην επιστροφη και το εσπρωχνα μεταμεσονυχτια.