Nightstalker - Dead Rock Commandos

10 ευρώ στο site τους. Το ίδιο και όλα τα μπλουζάκια.

μια χαρα,το τσιμπησα απο κει,τσιμπησα κ το μπλουζακι

Πήγα από το Λαμπ σήμερα και δεν το πέτυχα, αν και πέτυχα τον Αλεξ των Last Drive (χρόνια πολλά του μπαϊ δε γούεη).

Κατά τα άλλα, το άλμπουμ ήταν το κιθαριστικό αντίβαρο στις σερφιές των Dirty Fuse, και μαζί αποτέλεσαν το σάουντρακ του Αύγουστου μου.

Μάη μπούγκιμαααααααααααααααααν
μπηκέηηηηηηηηηημ ταλιμπαααααααααν

λέμε και τίποτα αλλο. 8)

…όπως και νά’χει την άλλη εβδομάδα ο δίσκος πάει για αγορά…και το μπλουζάκι πρέπει νά’ναι γαμάτο:):!:

Όποιος πείρε το μπλουζάκι ας το ανεβάσει να το δούμε και εμείς μια .

Ποσο δισκαρα ειναι αυτο εδω ρε 'σεις; Εχω φαει ενα κολληματακι τις τελευταιες μερες και το ακουω συνεχεια. Ειχα αργησει να το ακουσω λογω διακοπων κλπ και μου ηρθε πολυ ξαφνικο! Μ’αρεσει παρα πολυ που χαλαρωσαν λιγο και δεν ειναι τοσο “κοπανιμα”. Εχει μεσα κομματαρες (7/10 τα θεωρω αψογα κομματια) και γενικα μιλαμε για τρομερο αλμπουμ. Να πω και την αμαρτια μου, μ’αρεσει ενα κλικ παραπανω απο Superfreak, αλλα αυτο μονο ο χρονος θα το δειξει.

Το παράγγειλα απο το σαιτ και μου ειπαν απο βδομάδα θα το στείλουν γιατί δεν έχει φτάσει

…πόσο πάει με τα μεταφορικά;:):!:

Δισκάρα!!! Πραγματικά δε σκιπάρεται κομμάτι

live τον οκτωμβριο στο ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ λεει το φβ

Δεν βλέπω κάτι…
[edit]Άκυρο,το είδα, 13 Οκτώβρη

Τις τελευταίες μέρες λιώνει άσχημα ο δίσκος.
Η τριάδα Dead Rock Commandos-One Million Broken Promises-Children Of The Sun (πόσο πιό Monster Magnet τα πρώτα 2 λεπτά…) κατεδαφίζει το σύμπαν και μαζί με Go Get Some, The Boogie Man Plan και The Underdog συμπληρώνουν τις ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ του αλμπουμ.
Soma, Rockaine ωραία κομμάτια που ίσως θα μπορούσε να γράψει η οποιαδήποτε στονερ μπάντα.
Back To Dirt, Keystone (ειδικά αυτό) μάλλον αχρείαστα.

Γενικώς πεσμένες ταχύτητες σε σχέση με Superfreak, μιά υποψία “πισωγυρίσματος” σε μαστουροκαταστάσεις σε κάποια σημεία/κομμάτια.
Δεν απογοητεύουν ποτέ οι πούστηδες…

Όχι… Superjudge!!!

Το κολλάω με περσινό Planet of Zeus και φετινό Potergeist από τους ντόπιους… και ταιριάζει… πολυ!

Α ρε μπύρα που ζητάει ο οργανισμός μας;!;!

Ρε πάντως αυτό το ριφφ στο κουπλέ του Go Get Some (που μπαίνει στο 1:10 του τραγουδιού), είναι από τα πιο πορωτικά σημεία που έχουν γράψει ρε. Κάθε φορά που το ακούω με διάταζει, με κυριευει, με υποτάσσει, με στέλνει στο διάολο.

εχω φαει τρελο κολλημα με το δισκο

Ωρα να εξομολογηθω λεγοντας οτι αργησα πολυ να τον ακουσω, μολις πριν απο 3 βδομαδες και εχω παθει χοντρη ζημια. Δισκος του 2012 που φυσικα και τιμηθηκε και με αγορα αμεσα. Απουσια fillers, υποδειγματικη παραγωγη, μαστερινγκ και μιξη, πολλα κιλα εμπνευσης και φοβερη αποδοση.

Μπραβο και εις ανωτερα, ηρθε η ωρα για διεθνη καταξιωση.

Ρε μιλάμε για συγκρότημα διεθνούς βεληνεκούς. Κι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το DRC. Και το Σάββατο στο Passport ήταν για μια ακόμα φορά τρομεροί.

[B][U][SIZE=“3”]Νέο: Βίντεοκλιπ του DRC (κλικ)[/SIZE][/U][/B]

[I]Αργύρη, μη λυγίσεις…
Μην παραδώσεις τα όπλα…[/I]

οκ. τελευταίος και καταϊδρωμένος. αλλά χέστηκα.

αυτός ο δίσκος είναι απο τέρμα feelgood φάση, μέχρι θέλω να κουρνιασω σε μια γωνιά και να μείνω εκεί για πάντα και λίγο παραπάνω. στίχοι, μουσικές, αργυρης. φακ

*εσυ που έβαλες το Children Of The Sun και άκουσα τον δίσκο απο σπόντα, ευχαριστώ

[B]Choose the way you?re gonna make it happen
Live until you die

We are all going back to dirt [/B]

Μπάντα με μέλλον.8) Και οι συναυλίες τους βγάζουν όρεξη, δεν σέρνονται.