Nikos Mihas

Pedia,help!Piga xtes me tin parea mou sto kedro ‘‘Thalassa’’,opou tragoudane 11 apo ta pedia tou ‘‘Fame Story 2’’ ke epatha trelo kollima me to Niko Miha.To atomo ine apistefto,ine panemorfos,taladouxos,gematos energia ke dinamikotita ke rokari toso omorfa pou apla thes na valis ta klamata.Xeri kanis apo esas tipota gia afton?An tha vgali disko,an tha sinergasti to Ximona me kanena kedro etc?Episis,iparxi kanis allos-alli apo esas pou na ton goustari?Skeftome poli sovara na tou ftiaxo fan-club…Ke min akouso kakies oti ine rialitopektis ke de mas kani.To pedi ine super ke tha pai xameno,gia afto…HELP!

Ποιος θα δώσει το σύνθημα να αρχίσουν τα γέλια;

llllllllllllooooooooolllllllllllll

Μαζι με το “Απο hard rock εγω ακουω Πυξ Λαξ” ειναι απο τα καλυτερα που εχω ακουσει τα τελευταια χρονια

Πάντως στο fame story είχε πλάκα… Τους κορόιδευε όλους…

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

ego goystaro kalomoira pantos

xaxaxaxaxaxaxaxa

Μάλλον μονό εσύ και ο Μίχας θα είστε στο fan club!! :oops:

Ανοίγουμε fan club…;

ma vre kourouuuuuuu giati de kaneis ena afierwma ston mhxa? loooooooool

psychodelicate_girl eleos pleon…sou fainetai na einai trendo3epoulhmeno site to rocking?

Ροκαρει … τελος παντων … εδω εχουμε ατομα που ροκαρουν … και το αυτον τον στελνουν να καθαρισει υπονομους …

Na po oti de tin perimena afti tin adidrasi,tha po psemata.Ts,ts,ts,ma ti kaki pou iste oli sas telos padon!Kourou,to nick sou vgeni ap’ti gnosti tiropita?De me xalai katholou na ime mono ego ki o Nikos sto fan club,alla na sas enimeroso oti iparxi telika idi fan club tou me 385 meli parakalo…!Pos to ipate to allo?’‘Trendoxepoulimeno site’’?Xmm…An ostoso o Nikos tragoudage xronia sto ‘‘An’’ ke de ton ixere para mono i mana tou tha itan ok,alla tora vevea pou vgike apo reality ton snobaroume.Ma alithia tora,ton exete akousi?Ke den apefthinome vevea stous skliropirikous tis pareas.Esis tha xernate ke me tous Placebo… 8O

Sorry, αλλά χίλιες φορές Μίχας, παρά Placebo και όλ’ αυτά τα ψευτοpoppunk κρυφοgay γκρουπάκια του κώλου που τα προωθούν περιοδικά στυλ Pop και Rock παλιά και Rock n’ roll σήμερα… Παρακμή του κερατά…

Εγω ξερναω αν εχω πιει κανα μπουκαλι whiskey , η τεκιλες σφηνακια …
Σοβαρα τωρα , ποιος ειναι αυτος ? εγω το μονο Νικο Μιχα που ξερω ηταν ενας συναδερφος που ειχα στην παλια εταιρεια που δουλευα … ο οποιος απολυθηκε και πηρα εγω τη θεση του … λετε να ειναι αυτος ?
Οταν λες μελη , εννοεις ακρωτηριασμενα μελη (χερια , ποδια , αυτια , ματια , κλπ κλπ )
Το κουρου δεν βγαινει απο την τυροπιτα …

Μηπως εισαι ο Σapator , zarkadis, kounelis , & σια οε ?

Enimerono oti den eimai ego min tin kanei ban o kourou giati to exei xoui kserete.
Auta.
Kai min tis tin lete giati tha bo gia voithia :wink:

No do kai kati perepiprontos.
Sapator ! SSapator , Sappator.
Kala kourou eisai mourlia,e!

Angel mias kai eixe lisaksei sta ban o kouroupos na sou po oti ayto me to travesti provato pou eixes pei eixe fasi, xaxaxax kalo ito.

Loipon epanalambano gia apofigi pareksigiseon. DEN EIMAI MOI! OK?
(tha evriska kati pio prototipo nomizo apo tin miksa,mourxa , tespa pos sto diaolo ton lene)

Aν και απ’ ότι θυμάμαι ο συγκεκριμένος ήταν ο αγαπημένος του Μουρατίδη…

Άρα στον καιάδα…

__Psychodelicate girl, εγώ δεν είμαι προκατηλλημένος. Βέβαια -συζητάω με πολύ καλή διάθεση- δε σου κρύβω ότι μόλις διάβασα το πρώτο post σου πήρα μια τέτοια φάτσα 8O .

__Αλήθεια, εσύ τι θεωρείς “Rock”; Ποιά είναι τα αγαπημένα σου rock συγκροτήματα /καλλιτέχνες…; Απλά νομίζω ότι έχει μπερδέψει την έννοια ροκ. Ροκ δεν είναι όποιος απλά κρατάει μια κιθάρα ή παίζει κιθάρα ή στο τραγούδι ακούγετε μια κιθάρα.

__Π.χ. ο Χατζαγιάννης (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι ή ότι είναι καλός), ΔΕΝ είναι rock τραγουδιστής, είναι POP. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω;

__Και άλλο, μας δίνεις το link του site με το funclub αυτού του τραγουδιστή; Οχι τίποτε άλλο, για να καταλάβω (οπτικά) για ποιόν μιλάμε -βλέπεις δεν έβλεπα και πολύ fame story…

__Και εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί ιδιαίτερα να βγει κάποιος απο ένα reality. Μπορεί να πέσει στα μάτια μου (γιατί τα περισσότερα reality είναι για τα μπάζα) ως άνθρωπος, όμως αν έχει καλή φωνή θα του το αναγνωρίσω το δίχως άλλο. Παράδειγμα; Η Ραλία. Δε ενεπλάκει σε χαζοσκάνδαλα της τηλεθέασης, πήγε έκανε τη δουλειά της (πρόβαλε τον εαυτό της) ήταν όμως όσο πιο σεμνή και αποδωτική μπορούσε και είχε και φωνάρα. Εγώ την παραδέχομαι. Αν βγω και πω σε αυτό το forum (ROCKING.GR!!!) ότι “Η Ραλία είναι super” πιθανός θα μου απαντήσουν “Ωραία και εμας τι μας νοιάζει;” -και θα έχουν δίκαιο, η κοπέλα δεν έχει σχέση με ροκ μουσική, με λαϊκή και έντεχνη καταπιάνεται. Εάν πάλι βγώ και πω “Η Ραλία είναι super και ΡΟΚΑΡΕΙ απίθανα!”, ε, άδικο θα έχουν να ξελιγωθούν στα γέλια; Δε το κάνουν απο κακία ή κομπλεξ -πίστεψέ με. Το κάνουν γιατί… έχουν δίκαιο. Εσύ δε θα γελούσες εάν εγώ σου έλεγα “Ο Μίχος είναι ο καλύτερος Jazz τραγουδιστής που έχω ακούσει ποτέ” ?

__Βέβαια μη ξεχνάς ότι επειδή μάλλον τον έχεις ψιλο-ερωτευτεί τον τύπο (και πολύ καλά κάνεις), είσαι λίγο φανατισμένη και δε δέχεσαι μύγα στο σπαθί σου… Cool 8) , δες το λίγο πιο χαλαρά το θέμα :wink: .

MA… plaka kanete etsi??

den einai dinaton na lete tetoia pramata se auto to site…

ego pantws mono ton Niko Maxla goustarw…

loipon, kanoniste na pame kai ston Voskopoulo ok??

giayto na sai sigoyri

Ο αγαπητός shadowcaster έχει απόλυτο δίκιο!!!Προσκυνάω απλά και ταπεινά!!!Κούκλα αν ήταν πραγματικός ροκάς δε θα το γύριζε στο σκυλάδικο!!!Εχεις δει κανα ροκά να τραγουδάει σε μπουζούκια και να του πετάνε γαρύφαλλα??? :twisted:

Min to les…

O Rokos einai metallas, kai standard pigenei se ola ta ROCKWAVE tis metal meres…

ton exw dei na kanei headbanging me MEGADETH pou pigene sinnefo!!

allo to ti akoume kai allo pws vgazoume to psomi mas…