Nine Inch Nails - Hesitation Marks

  1. “The Eater of Dreams”
  2. “Copy of A”
  3. “Came Back Haunted”
  4. “Find My Way”
  5. “All Time Low”
  6. “Disappointed”
  7. “Everything”
  8. “Satellite”
  9. “Various Methods of Escape”
  10. “Running”
  11. “I Would for You”
  12. “In Two”
  13. “While I’m Still Here”
  14. “Black Noise”

Credits
Produced by: Trent Reznor, Atticus Ross, and Alan Moulder
Mixed by: Alan Moulder
Mastered by: Tom Baker
Artwork by: Russell Mills
Art Direction by: Rob Sheridan

Additional Musicians:
Pino Palladino
Lindsey Buckingham
Adrian Belew
Eugene Goreshter
Alessandro Cortini
Ilan Rubin
Joshua Eustis

Βεβαια παλι ολα ο Trent τα εκανε…:slight_smile:

Στριμάρει εδώ : http://www.theguardian.com/music/musicblog/2013/aug/28/nine-inch-nails-hesitastion-marks-album-stream

Λοιπόν αν πουμε οτι οι τελευταίες του ολοκληρωμενες δουλειές με τους ΝΙΝ ηταν τα Ghost και το Slip εμενα μου ειχαν αρεσει αρκετά μπορώ να πω, σε αυτο φαίνεται ο ανθρωπος εχει κουραστεί και βαρεθεί!! Αντε το Came Back Haunted,All Time Low,Everything,In Two που ειναι κλασικά ΝΙΝ κομμάτια των τελευταίων χρόνων ακούγονται…

BTW tο How to Destroy Angels το ακουω και μου αρέσει παντως…

και αυτο και των qotsa μου φανηκαν αξιοπρεπη μεν , ανεμπνευστα αναμασηματα δε

και μετα βαζεις απο το πουθενα το νεο αλμπουμ [B]goldfrapp[/B] και ξαφνικα και οι 2 παραπανω δισκοι σου φαινονται της πλακας…

Και μένα μου φάνηκε αξιοπρεπέστατο το goldfrapp μεν, ανεμπνευστα αναμασημα δε

και μετα βαζεις απο το πουθενα το νεο αλμπουμ [B]Arfsynd[/B] και ξαφνικα ο παραπάνω δίσκος σου φαίνεται της πλάκας…

Aνέμπνευστα να τα πεις πάει κι έρχεται…(που δεν αλλά οκ)…αλλά αναμασήματα;; 'Πο που κι ως που ρε αρκουδέη;

Ον τόπικ, μια χαρά καραχώνει το Hesitation Marks, ειδικά σε κομμάτια που ο Reznor δεν παει να ακουστεί σαν κανονικός τραγουδιστής (που δεν είναι ούτε υπήρξε ποτέ), το αποτέλεσμα σκίζει και πάει.

και μετα βαζεις απο το πουθενα το νεο αλμπουμ [B]Stereo Animal[/B] και ξαφνικα όλοι οι παραπάνω δίσκοι σου φαίνονται της πλάκας…

μαλλον βιαστηκα για το νεο ΝΙΝ , οσο το ακουω μου αρεσει κ περισσοτερο :smiley:

παιζουν κ κατι δυνατα vinyl rips που εχουν σαφως καλυτερο ηχο απο τις cd versions

(DR 11 απο DR 5/6)

(των qotsa παντως παραμενει καραβαρετο)

τελικά ισχύει και για μένα

Το ακούω αυτή τη στιγμή και έως τώρα Copy of A/All time low έχουν ήδη μπει στην ημερήσια λίστα επαναλαμβανόμενης ακρόασεις.
Για να πω την αλήθεια είναι καλύτερο από ότι περίμενα μετά τους ταρζανισμούς στο πρότζεκτ με τη γυναίκα του.