Ο Πανίσχυρος Μεγιστάνας Των Ninja!

όπως αρκετοι ηδη γνωριζουμε, αυτο το επος προκειται να προβληθει εντος των ημερων (πιθανη ημερομηνια 9 μαρτιου πολυτεχνειο). προκειται (για οσους δε γνωριζουν) για μια επικη υπερπαραγωγη, η οποια στην ουσια ειναι μια καλτ ελληνικη ερασιτεχνικη ταινια.

ιδου το τρέιλερ

soundtrack by anorimoi :wink:

η ταινια απλα θα σπειρει… :smiley:

το τρειλερ ειναι απλα θεικο…300 και χαζομαρες,αυτα ειναι ηρωικα επη!:respect:

ολε, αυτα ειναι, οταν βγουν επισημες ημερομηνιες και τοποθεσιες ενημερωστε!

Για κατι τετοια ζω…!!!:lightsabre:

τελικα τι εγινε? ποτε θα προβληθει?

αυριο στις 6 αρχιζουν οι προβολες στο κατω πολυτεχνειο (στουρναρη και πατησιων)

θα προβληθουν διαφορες ερασιτεχνικες. κατα τις 8 ειναι ο μεγιστανας:D :smiley: :smiley: :smiley:

το “Καρατε Η Τυφλη Φυγη” το εχω δει, κορυφαιο.

[size=12]Το φεστιβάλ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ μέχρι νεωτέρας.
[/size]

Μου το είπε ο ίδιος ο νίντζα, που τον πέτυχα τυχαία στον δρόμο.

Μόλις έχω νέα για νέα ημερομηνία/ώρα, θα ειδοποιήσω !

το εχω ξαναδει…τελειο! :lightsabre: :vibrate:

πρεπει να εισαι πολυ συγκινημενος! :lol:

Λοιπόν ο νίντζα με ενημέρωσε κ σας τα μεταφέρω :

[SIZE=“4”]Η πρεμιέρα του πανίσχυρου μεγιστάνα των νίντζα θα γίνει το Σάββατο 31/3, στο ισόγειο της πανεπιστημιακής λέσχης “ΙΡΙΔΑ”, Ιπποκράτους 15, ώρα 20,00.[/SIZE]

Όσοι πιστοί…

[SIZE=“6”]ΑΝΑΣΤΑΣΗ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ![/SIZE]:smiley: :smiley:

βρε παιδια ξεθαβω το θεματακι για να ρωτησω περι των στιχων.Κοιταξα ηδη στο επισημο site των ανωριμων (καλα δεν παιζονται τα παιδια,εχουν ΚΑΙ official site- θεοί!) και δεν βρηκα τιποτα.Στο τρισμεγιστο ασμα ‘ο πανισχυρος μεγιστανας’ , τι λεει προς το τελος?

‘Χωρις…,
ησυχοι πια δεν θα κοιμαστε,
…ατσαλι και φωτια,
στον ταφο θα σας στειλω με μια μου…’

Το είδα δεύτερη φορά σήμερα… αυτή η ταινία ξεπερνάει τα όρια του cult. Τι να πρωτοθυμηθώ…

Btw, το τραγούδι στο τέλος λέει:
“Πανίσχυρος είμαι κι εσείς φοβάστε
ησυχοι πια δεν θα κοιμαστε,
με γυμνές γροθιές, ατσαλι και φωτια,
στον Άδη θα σας στειλω με μια μου ματιά”

α, ρε, τελικα δεν ειπα τιποτα για την επικη εκεινη πρεμιερα!! Καλιο αργα παρα ποτε. :lol:

Τελικα οντως πραγματοποιηθηκε στη πανεπιστημιακη λεσχη που βρισκεται στην Ιπποκρατους. Χιλιες αναβολες φαγαμε δηλαδη. Φτανοντας στο χωρο μιση περιπου ωρα πριν την εναρξη διαπιστωσαμε πως ηταν φισκα και πολλοι ανεμεναν ορθιοι. :-s Η διαφημιση μεσω φορουμς φαινεται πως ειχε τρελη επιτυχια και πολλοι εσκασαν μονο και μονο απο περιεργεια. :? Δοξα τον Αλλαχ, βολευτηκαμε καπως στα πλαγια της αιθουσας.

Λιγο πριν την εναρξη, ο Μεγιστανας εκανε εμφανιση με το κοστουμι που φορα στη τελικη μαχη και χαιρετησε το κοσμο με νευματα τυπου Ανδρεας Παπαντρεου. Ξερετε τωρα, χερια ψηλα και χειροκροτημα, συνοδευομενο απο τρελο γελιο. :lol: Μοναδικο αρνητικο σταθηκε η χαμηλη ενταση του ηχου λογω των φτωχων προδιαγραφων του χωρου. Ωραια ητανε ομως, πολυ καλτ διοργανωση & επιτυχημενη. Ε, και τσαμπα φυσικα.

Σειρά μου τώρα να ρωτήσω:
Ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζει όταν ο Σέκερης κάνει ντου στους Ναζί (στο φλασμπακ)?

All hail στον πανίσχυρο μεγιστάνα και στον κύριο Γιάννη Ρουμπούλια, ο οποίος όλως τυχαίως είναι απόφοιτος της σχολής που πηγαίνω (σχολή Ορνεράκη of course)! 8)

Και του Παντείου, όπου πηγαίνω εγώ (αν και από άλλο τμήμα) :stuck_out_tongue:

Χαχα, το Πάντειο είναι η προηγούμενη σχολή μου! :smiley:

ξερεις κανεις που μπορω να το δω?

επισης υπαρχει θρεντ για ταινιες τετοιου ειδους?