Κριτικη στο Κοnk των Kooks

Συγχαρητηρια στην κριτικη αυτου του αλμπουμ, συμφωνω 100%
ποιος ειναι ο τυπας που την εκανε? εννοω στο φορουμ με τι νικ γραφει? οχι τπτ, απλα αν γινει καμια μανουρα να παρω το μερος του:lol: :lol: πλακα κανω.#-o

εχω αναφερθει σαυτο το δισκο σε καποια θρεντς, μπραβω παντως, δεν ειχα τους συντακτες του ροκινγκ για τοσο απ του ντειτ στη μουσικη. 8)

Καλέ μου αναγνώστη, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Επιτέλους ξέρω ποιός είναι αυτός ο ένας που με διαβάζει. Δεν πιστεύω πως χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια για να «ανακαλύψει» κανείς τους Kooks, αλλά γενικώς θα παρατηρήσεις ότι ως σύνολο η συντακτική ομάδα του rocking.gr είναι αρκετά up to date σε πολλά είδη του rock και του metal (ευλογώ τα μούσια μας, που τα έχουμε και πολλά). Σε προσεχές άρθρο (μην ρωτήσεις ?πότε;?!), θα δεις πόσο καλά λειτουργεί ο ταπεινός εκσκαφέας του rocking.gr, ακόμα και στο indie rock. Χαιρετώ και πάλι ευχαριστώ. Καλές ακροάσεις!

Ο «τυπάς» που την έκανε.

congratulations man!

οχι δεν ειναι δυσκολο, να τους ανακαλυψεις, απλα ειναι δυσκολο να βρεις ατομα που ακουνε στο rocking.gr… αν δε κανω λαθος. τεσπα δεν εχει σημασια. :stuck_out_tongue:

το do you wanna ομως πρεπει να γινει ο υμνος του καλοκαιριου!!!