No Budget Festival

UK prog-metallers THRESHOLD will headline a charity festival organised by the non-profit organization No Budget Team at the Kipotheatro in Larissa, Greece on August 31st, 2008.

Τι λέτε μωρέ?
Ποιός τρέχει Λάρισα?
Άντε να έρθουν και πιο νότια.
Μπράβο πάντως σε όσους το διοργανώνουν.

8O 8O 8O 8O 8O

Ξέρουμε ποιοι άλλοι θα είναι στο φεστιβάλ?

ΩΠΑ

Πω ρε μλκ, κι εχουν παρει παλι τον Damian Wilson. Ονειρωξη. Ο τυπος ειναι αναμεσα στις αγαπημενες μου φωνες.

Φρακ ρε *ούστη μου, Λάρισα βρήκαν να πάνε και αυτοί;

τι λες τωρα???

πληροφοριες για το πως παμε στην λαρισα κανεις???!??!

Πλάκα κάνετε!!!

Αυταααα είναι!!!

1η μαχαιριά ηταν οι Evergrey (που επαιξαν μονο Λαρισα…)

Παμε και για 2η τωρα?

+1000000000000000000000000000
Η πλάκα εείναι ότι χτες το βράδυ καθόμουνα με ένα φιλαράκι που πριν κάνα μήνα του είχα γράψει Threshold και έχει ψιλοκολλήσει αν και πιο χαρντροκάς το παιδί. Με ρωτούσε αν υπήρχε περίπτωση να έρθουν Ελλάδα και κατηγορηματικά του είπα ότι τέτοια συγκροτήματα δεν έρχονται εδώ, μόνο Theater & Fates στην καλύτερη. Με εξαίρεση τους θεούς Sieges Even που και αυτοί είχαν παίξει Λάρισα όπως και Evergrey. Από τις λίγες φορές που χαίρομαι αφάνταστα που διαψεύτηκα.

[QUOTE=signal-05;374288]τι λες τωρα???

πληροφοριες για το πως παμε στην λαρισα κανεις???!??![/QUOTE
Όπως θέλετε.
Λεωφορείο, τρένο (όλα σταμάτανε Λάρισα και με το απλό ένα εικοσάρικο είναι το εισιτήριο το πήγαινε έλα, πιο πολλά θα δώσω λογικά εγώ για ταξί για τις μετακινήσεις εντός Αθήνας για BOC) η αμάξι. Έχει και τρένο που φεύγει αργά από Θεσσαλονίκη και περνάει από Λάρισα οπότε όποιος το πάρει Δευτέρα πρωί θα είναι Αθήνα και δεν χρειάζεται να διανυκτερεύσει Λάρισα. Glenn Hughes είχα πιάσει κουβέντα με ένα παιδί από Αθήνα ο οποίος είχε κάνει αυτό ακριβώς.

Και στο site των Threshold http://thresh.net/
με ινκ http://www.myspace.com/nobudgetteam

Γαμώ τα νέα!!! =D>

αντε μαζευτειτε και ελατε,τι μονο εμεις να τρεχουμε αθηνα-θεσσαλονικη για συναυλιες???

Αντε και εχω να περασω καιρο απο Λαρισα.
Ευκαιρια να δω και παλιοπαρεες :smiley:
Τι λες τωρα;;;;
Light and Space live;;;;;;;
Λαρσα Λαρσα, σειδα κι λαχταρσα ωρεεεε. :smiley: :smiley: :smiley:

Έτσι,έτσι!!!Μπράβο για ακόμη μια φορά στα παιδιά της No Budget!!!Perfect choice!!!
Άντε να ακούσουμε τον Damian πριν πεθάνουμε! :))
Λοιπόν,μεταλλάδες όλης της χώρας οργανωθείτε!!!
Αξίζει να κάνετε ενα ταξιδάκι ως τον κάμπο: 1ον,θα δείτε ενα γκρουπ για πρώτη φορά, 2ον,το εισιτήριο θα είναι -όπως πάντα-συμβολικό( το ΠΟΛΥ 10 ?,συνήθως 5!!!:wink: ) και τα έσοδα πάνε για φιλανθρωπικούς σκοπούς πάντα (συνήθως στην θεραπευτική κοινότητα “ΕΞΟΔΟΣ”-για να δίνουμε και το καλό παράδειγμα.
ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΛΕΤΕ ???!!!
Καλό καλοκαίρι!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η 31η ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!:lol:
Έ ρε γλέντιααααα!!!

θα βγουν εισητήρια ή θα είναι είσοδος?απλά αν έρθω από Αθήνα μην και παιχτεί καμία στραβή…
και το dead reckoning τα σπάει!!!

Δεν ξέρω αν θα βγουν εισιτήρια. Πέρυσι πάντως με είσοδο δεν είχες πρόβλημα, δεν είχε και τόσο κόσμο άλλωστε. Αρκεί να μην βρέξει πάλι όπως πέρυσι. Μιλάμε για πολύ βροχή όμως σε σημείο που ακυρώθηκε η τρίτη μέρα και δεν έπαιξαν οι Nightrage.

τι νομιζετε ?

περναμε καλα στη ΛΑΡΙΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:!: :!: :!: :!: :!: :!:

χωρις πλακα , ωραια θα περασουμε παλι…

:slight_smile:

drumtech αν βγουν εισιτηρια θα ενημερωσουμε αλλα και εγω πιστευω οτι δε θα υπαρξει προβλημα…
οσο για την βροχη περσι δεν ακυρωθηκε η τριτη μερα,μονο οι Nightrage δεν παιξανε…κωλοβροχη
:blow: :blow: :blow:

wintersum σε ευχαριστώ για την πληροφορία, θέλω πολύ να έρθω και να τους δω, ότι πληροφορίες έχετε ανακοινώστε…

Αυτό που άκουσα χωρίς να είναι επιβεβαιωμένο από πουθενά είναι ότι κάποια μέρα του φεστιβάλ θα παίξουν και οι fleshtones, λογικά όχι μαζί με Threshold.