No budget story

No budget story
απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχω δει τα τελευταια χρονια ,την γυρισε ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ μονο με μια καμερα και χωρις πολλα χρηματα …ριξτε μια ματια στο βιντεακι

Μεγάλη ταινία. Η δεύτερη καλύτερή του για μένα, μετά τα Φτηνα Τσιγάρα. Γενικά, δείτε τα και τα δυο τους:!:

Λυπάμαι αν θα σας το χαλάσω αλλά το No Budget Story είναι αντιγραφή σκηνή προς σκηνή και διάλογο προς διάλογο από το In The Soup του 1992.

Για περισσότερα: http://www.imdb.com/title/tt0104503/

Mandrake, κυριολεκτεις? Να δω δλδ το In the soup καλυτερα?

Εγω αυτο θα κανω…Παιζει και ο buscemi:D

ζητειται επιβεβαιωση απο καποιον που ειδε τη μπουσεμοταινια προσφατα καθως αν μη τι αλλο ειμαστε και αμεσα ενδιαφερομενο κοινο.

αν ειναι ετσι κριμα…θα τσεκαρω την ταινια.
ξερεις αν υπαρχει σε dvd ?

Ωπ, σόρρυ. Τώρα είδα τη συζήτηση. Ομολογώ ότι προσωπικά δεν έχω δει την ταινία. Την έχει δει άτομο που εμπιστευομαι όμως και μου λέει οτι είναι ολόιδια. Από πλευράς σεναρίου αυτό είναι σίγουρο, φαίνεται και από την περίληψη. Από πλευράς ατάκας κτλ. μένει να επιβεβαιωθεί από κάποιον που θα τη δει. Αν είμαι εγώ ο πρώτος θα σας ενημερώσω.

Πάντως για DVD δύσκολο, μάλλον το ίντερνετ θα πρέπει να κάνει τη δουλειά του εδώ…

Θα πρεπει να υπαρχει στο greek-movies.com ρε παιδια.

Μιλάμε για το In The Soup όχι το No Budget Story. Αυτό δύσκολο να υπάρχει στο συγκεκριμένο site