No more a britney fan?

Νομιζω πως δεν ειμαι πια fan της Britney…Το καινουργιο της τραγουδι, Hold it against me, με απογοητευσε.Περιμενα κατι καλυτερο απο αυτο.Ειχα μπερδευτει και δεν ηξερα αν οντως ηταν αυτο το original αφου στο youtube αρχισαν να ανεβαζουν διαφοροι διαφορα τραγουδια με τον τιτλο αυτο και αλλους για να ψαρεψουν views και να μας πιασουν κοροιδα.Καποια ειχαν πολυ πλακα παντως οπως το dirty girl που με εκανε να ξαπλωσω στα γελια.Τι ελεγα; Α ναι, οταν ακουσα λοιπον το κανονικο, ημουν δυσπιστος μηπως δεν ειναι οντως αυτο το νεο single του πολυαναμενομενου νεου album της Brit.Ηταν η φωνη της Brit αλλα η μουσικη δεν ηταν Britney.Μια ματια στα σχολια στο youtube και επιβεβαιωσα οτι ειναι αυτο.Απογοητευση.Η μουσικη δε μου αρεσε καθολου.Ηταν electro και δε μου αρεσει αυτο το ειδος.Εμενα μου αρεσει η britney επειδη ειναι pop.Ενταξει ξερω οτι το pop σημαινει popular και αυτα τα electro ειναι στη μοδα.Εξαλλου δεν ειναι η πρωτη φορα που η britney εχει κανει τετοια τραγουδια, και το womanizer ετσι ηταν.Αυτο ειναι καλο βεβαια, που εξελισσεται και πειραματιζεται και δε μενει μονο σε ενα ειδος, αλλα εγω την προτιμω στο καθαρο pop.
Οι στιχοι του hiam ειναι αθλιοι και τα φωνητικα της χειροτερα απο ποτε.Ειμαι και σε μια φαση που δε με αγγιζουν τετοια τραγουδια.Η pop βεβαια ειναι περισσοτερο για διασκεδαση αλλα οταν ακους ενα τραγουδι, κοιτας και τους στιχους.Ποτε δεν ταυτιστηκα με τους στιχους της britney, την ακουω επειδη ειναι fun, αλλα νομιζω οτι αυτο δεν αρκει για να ειναι καποιος fan.
Με εχει απογοητευσει με τις επιλογες της και παλιοτερα.Τωρα που το σκεφτομαι, παντα το πρωτο single με χαλουσε.To slave 4 u, το womanizer…Με χαλανε ομως και αλλα οπως η εμμονη της στα τραγουδια και τα βιντεο κλιπ της με τη διασημοτητα, το σεξ, τα γκομενικα και τους μεγαλους ερωτες.Με εχει χαλασει με διαφορες εμφανισεις της, οπως τοτε που ειχε εμφανιστει στη σκηνη με τη Madonna και φορουσε μια μαυρη βρακα του πασα και ηταν σαν την Κατερινα Γκαγκακη.Με χαλαει τοτε που εμφανιστηκε με κοντο μαλλι μασωντας τσιχλα σαν τη χαζη Αμερικανιδα και ελεγε οτι υποστηριζει τον Bush.Με χαλαει που δεν εχει κοινωνικη δραση, με χαλαει που εκανε την παρθενοπιπιτσα στο αθλιο crossroads, με χαλαει που δεν τραγουδαει live, με χαλαει που τις νυχτες καποιος αλλος την φιλαει και στα μερη που την πηγαινα εγω κι αυτος την παει… :stuck_out_tongue:
Ενταξει με χαλανε διαφορα και σιγουρα δε μπορω να ταυτιστω ουτε με τα τραγουδια της ουτε με την ιδια, αλλα την αγαπαω.Ειναι η γυναικα της ζωης μου.Ειναι αυτη που με εχει διασκεδασει οσο καμια αλλη με τα τραγουδια της.Τη θαυμαζω για ολα οσα εχει καταφερει, που εχει φτασει τοσο ψηλα.Ειχε πολυ φαση στην blackout περιοδο με οσα εκανε, που ξυρισε το κεφαλι, που επιτεθηκε στους παπαρατσι κτλ.Μου αρεσε πολυ αυτη η dark και angry Britney.Ειναι η καλυτερη χορευτρια στον κοσμο και δεν χορταινω να τη βλεπω να κανει τις φοβερες χορευτικες της φιγουρες.Δε χορταινω να τη βλεπω στα βιντεο κλιπ της.Ειναι τοσο ομορφη.Τοσο λαμπερη.Τοσο σταρ.Με κανει να ξεχνιεμαι η brit.Με κανει να θελω να χορεψω.Ειναι πολυ fun να ακους britney.
Και μπορει να με χαλασε το hiam αλλα τωρα το ακουω και το τραγουδαω.Μου κολλησε.Δεν ειναι και τοσο ασχημο τελικα.Ωραιο ειναι.Ειναι λιγο χαζο, οι στιχοι δεν εχουν νοημα, η μουσικη δεν ειναι κανονικη pop, αλλα μου αρεσει.Ασε που η γεφυρα τα σπαει.
Με αυτα και με τα αλλα Britney did it again! Δεν ξερω αν ειμαι ακομα fan, παντως ανυπομονω για το νεο της album το Μαρτιο.

Mods βάλτε rating στα ποστς να στέλνω 10-10 likes στα ποστς anisixou.

Συμφωνω, εκει οντως “ξεχυλισε το ποτηρι”

ασχετοσύνη στο φουλ…το womanizer γαμει και δέρνει.!!

Nailed it :thumbup:

edit:Ο αποπάνως έχει όλα τα δίκια

edit2:anisixe είσαι μεγάλος παίκτης,αλλά λίγα τα λόγια για την Κατερίνα…

μεγαλύτερο τρολ εβερ! :stuck_out_tongue:

άτσα και λογοπαίγνιο! :country:

[I]If I said my heart was beating loud,
If we could escape the crowd somehow,
If I said I want your body now…
Would you hold it against me?[/I]

The best part of this song, without a doubt!

Αυτό το ποστ είναι τόσο ωραίο που με έκανε να πατήσω το stop ενώ άκουγα Unsleashed και να βάλω Britney στο youtube. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=LOZuxwVk7TU

Πραγματικά δεν μπορώ να εκφράσω με λόγια τα συναισθήματα που με κατακλύζουν!!!

ΛΑΤΡΕΙΑ!!!

Δεν ηξερα οτι την αγαπας τοσο πολυ την Brit.
Αλλη φορα δεν θα πω κακια λεξη για αυτην:-s

Καλα τωρα εσυ?? H Britney ηταν μεχρι το Baby One More Time. Μετα ξεπουληθηκε τελειως…[-X

Πως τολμας να λες οτι ξεπουληθηκε; Το 'χεις καψει; Εχεις παρακολουθησει την πορεια της britney και το λες αυτο;

ναι ρε μεταλο89 θα μας τρελανεις?
δεν ειναι τζεσικα σιμπσον, η μπριτνευ ειναι. μην ακουω βλακειες

Ρε παιδια και ανισυχε κυριως, φυσικα και εχω παρακολουθησει την πορεια της υπερinfluencial Britney πως θα μπορουσα αλλωστε να μην το κανω? Ενταξει βασικα μπορει να κανω και λαθος και σορρυ κιολας δηλαδης γιατι ισως και να εχεις δικιο τωρα που το ξανασκεφτομαι. Δεν παιζει να ειναι καθολου εμπορικη ναι…
Νταξει ολοι την λατρευουμε αλλα να παραδεχτουμε οτι στα δυο τρια τελευταια αλμπουμ οι συνθεσεις ειναι για κλαματα.

:?.. τι γινεται στο ροκιν εν ετει 2011 ???

κ λετε για το rockwave-popwave… για το rocking.gr-poping.gr δε λεει κανεις τιποτα…8)

you have to be kidding :roll:

Για τα κλαματα εισαι εσυ.To blackout ειχε παρει διθυραμβικες κριτικες.Λοιπον κοψε τις ανοησιες και μην μιλας αν δεν ξερεις.